Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Ten lempos nesprogineja o jei perdegs tikrai nepajusi ir neisgirsi nieko smile.gif Beto soliariumas juk elektros prietaisas,cia tas pats kaip koks plauku dziovintuvas gali sprogt rankose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 07, 23:45)
tai nereikia atsigulus galvoti kad gali sprogti, nes jei lepma sprogs begalvojant tai tikrai issigasti galima visam gyvenimui biggrin.gif  biggrin.gif  man kazkaip niekad net nebuvo sovusi y galva tokia mintis kad soleriume gali kazkas srogti lotuliukas.gif


na aš niekad net nepagalvojau, tik čia tokį pasisakymą užsiskaičiau ir garsiai pasvarsčiau kas būtų, jeigu būtų... tongue.gif
Atsakyti
Na bent as niekada negirdejau, kad kazkam butu sproges soliariumas, vis tik nuo tu lempu dar skiria speciali stikline danga. Zinoma nelabai jauku buna, kai stovi uzsimerkusi, o soliariumas tarsi traska, kondicionierius uzia, tada tikrai atrodo, kad sprogs ar dar kazkas ivyks smile.gif
Atsakyti
na as kazkaip nejauciu nei bames nei nejaukumo budama soleriume, kaip ti as ten atsipalaiduoju pasigarsinu muzika tiek kiek iseina ir kartais net dainuoju gal del to apie sprogimus negalvoju? lotuliukas.gif tik prasau nesupykit niekas bet taas soleriumu srpgimas tikrai pakele nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat nera jokios baimes, kai nera nuotaikos visad einu pasisildyti smile.gif atsipalaiduoju ir lb gerai jauciuosi smile.gif
Atsakyti
sveikutes.noreciau jusu patarimo.nusipirkau australian gold kremuka be bronzantu.idegis matosi,is priekio ir nugaryte labai grazei idega.bet kojos neidega.daug baltesnes uz rankas.gal kojas tept kremuku kitokiu?o gal gulimam kojites labiau idegtu?vaiksciojau tik i stovima
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 10, 10:14)
sveikutes.noreciau jusu patarimo.nusipirkau australian gold kremuka be bronzantu.idegis matosi,is priekio ir nugaryte labai grazei idega.bet kojos neidega.daug baltesnes uz rankas.gal kojas tept kremuku kitokiu?o gal gulimam kojites labiau idegtu?vaiksciojau tik i stovima


as asmeniskai uz stovimus nes juose lygiau ir graziau ydegi, nieko keita kad kojos yra baltesnes pas mene visuomet taip buna kad kojos ir veidas buna baltesnis nei kitos kuno vietos, pas kiek viena zmogu yra tokiu kuno vytu (pilvas, nugara, veidas,rankos ir t.t...) kurios idenga leciau nei kitos unelio dalys manau tai normalu ir joks kremas to nepakeis smile.gif
Atsakyti
Aš tai kojoms naudoju su tinglingu krema super man smile.gif parudavusios graziai wink.gif ir beje deginuos gulimam ir idegis lygus nes vartausi wink.gif ir ant pilvo ir ant nugaros ir ant sono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 10, 00:49)
as asmeniskai uz stovimus nes juose lygiau ir graziau ydegi, nieko keita kad kojos yra baltesnes pas mene visuomet taip buna kad kojos ir veidas buna baltesnis nei kitos kuno vietos, pas kiek viena zmogu yra tokiu kuno vytu (pilvas, nugara, veidas,rankos ir t.t...) kurios idenga leciau nei kitos unelio dalys manau tai normalu ir joks kremas to nepakeis smile.gif

aciu.ir toliau vaiksciosiu i stovima ax.gif
Atsakyti
Aš tai tingiu labai stovėt, užtat einu į gulimą, ten taip atsipalaiduoju, beveik užmiegu, ypač žiemą gerai, nes išeinu sušilus ir pasikėlus nuotaiką smile.gif šiaip jau nesu didelė soliariumų fanė, einu kartą per savaitę, kartais kartą per 2 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 09, 23:14)
sveikutes.noreciau jusu patarimo.nusipirkau australian gold kremuka be bronzantu.idegis matosi,is priekio ir nugaryte labai grazei idega.bet kojos neidega.daug baltesnes uz rankas.gal kojas tept kremuku kitokiu?o gal gulimam kojites labiau idegtu?vaiksciojau tik i stovima



As taip pat kojom vasara naudoju kremuka su tinglu,o stovimama visada kojos geriau dega ir veidas tik tas kad atsibosta stoveti ypac kai is po darbo ilendi y soliariuma smile.gif Ir siaip dar stovimuose soliariumuose buna stipresnes lempos nei gulimam cool.gif
Atsakyti
Dar norejau paklausti gal kuri bandet idegi spartinancias ir islaikancias tabletes tabletes? smile.gif
Atsakyti