Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011

Sveikos merginos, mes krikstysim savo princese geguzes 29, liko mazai laiko o as nieko neturiu sad.gif

aciu jums uz geras idejas.
Noreciau suzinoti, kaip jus saldainiams popierelius darot? ar pacios maketuojat? ar prasot kazkieno ar perkat jau gatavus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2011 05 03, 18:27)
Sveikos merginos, mes krikstysim savo princese geguzes 29, liko mazai laiko o as nieko neturiu sad.gif

aciu jums uz geras idejas.
Noreciau suzinoti, kaip jus saldainiams popierelius darot?  ar pacios maketuojat? ar prasot kazkieno ar perkat jau gatavus? mirksiukas.gif



Aš manau, kad daug paprasčiau šokoladą įvynioti ir sumaketuoti popierėlį pačiam nei saldainius.

Išvynioji šokolado popierėlį, apsibrėžti jį ir iškirpti. o prie popierėlio galima bet ką, kad ir nuotraukytes priklijuoti .
user posted image
Arba parsisiusčiau tokią nuouotrauką, nurtinčiau vardą ir įrašyčiau savo vaiko blush2.gif
user posted image

Dar pagalvojau gal vietoj saldainių kokių keksiukų į dėžutes sudėti (labai šitie patiko KEPĖJAI.lt ) tai galvoju į kokias dėžutes sudėti ir kaip padėką ant stalo kiekvienam padėti su kortele prie dėžutės ir padėka.. Gal kokią tokią dėžutę pabandyt sumeistrauti g.gif
user posted image
Vat vis neapsisprendžiu biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 03 gegužės 2011 - 18:19
mamytes, gal zinote kur Kaune kepa skanius simtalapius?ar krikstynoms visos tik tortus sakotes?
Atsakyti
Torta tai butinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 05 03, 19:09)
mamytes, gal zinote kur Kaune kepa skanius simtalapius?

Man labai skanūs ir švieži būna Ramučiuose 4u.gif
Atsakyti
Tortas krikštynose man kažkaip būtinas. ax.gif
Atsakyti
tai beabejo tortas butinas, tik as galvoju prie jo dar gal simtalapi, o ramuciuose kurioj vietoj kepa? gal butu galima kontaktu?
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2011 05 03, 19:27)
Noreciau suzinoti, kaip jus saldainiams popierelius darot?  ar pacios maketuojat? ar prasot kazkieno ar perkat jau gatavus? mirksiukas.gif


Aš iš mūsų pašto gmail`e išsitraukiau, įrašysiu vaiko vardą ir prisikopijavus A3 lapą vešiu spausdint smile.gif
QUOTE(gravkyte @ 2011 05 03, 21:09)
ar krikstynoms visos tik tortus sakotes?

Vyro mama atveš šimtalapį, o aš dar ir tortą užsakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 05 03, 20:50)
tai beabejo tortas butinas, tik as galvoju prie jo dar gal simtalapi, o ramuciuose kurioj vietoj kepa? gal butu galima kontaktu?

Adresas: Parko g. 3, LT-54464, RAMUČIŲ K. KARMĖLAVOS SEN. KAUNO R.
Telefonas: (37) 432699
Mobilusis: (671) 30637


Kike žinau šimtalapiai yra su mėsa, varške, aguonom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2011 05 04, 08:02)
Adresas: Parko g. 3, LT-54464, RAMUČIŲ K. KARMĖLAVOS SEN. KAUNO R.
Telefonas: (37) 432699
Mobilusis: (671) 30637
Kike žinau šimtalapiai yra su mėsa, varške, aguonom  thumbup.gif


aciukas, is ten esu valgiusi su aguonomis tai dieviskas skonis, bet va kontaktu neturejau.
Atsakyti
sveikos
o as tai labai susiparinus....drauge sugalvojo savo vaika per mano vaiko fotosesija pafotkint blink.gif sako prie to pacio paprasysiu ,kad pafotkintu doh.gif pasakiau kad uzsisakytu ir fotkintusi kiek nori ir kada nori,bet ne per mano vaiko krikstynas...ar as cia per smarkiai reaguoju g.gif nu bet pati gyvenime taip nesugalvociau,tai dabar nervas ima unsure.gif
atejau issilieti 4u.gif
o ta mintis su keksiukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonyte @ 2011 05 04, 11:14)
sveikos
o as tai labai susiparinus....drauge sugalvojo savo vaika per mano vaiko fotosesija pafotkint blink.gif sako prie to pacio paprasysiu ,kad pafotkintu doh.gif pasakiau kad uzsisakytu ir fotkintusi kiek nori ir kada nori,bet ne per mano vaiko krikstynas...ar as cia per smarkiai reaguoju g.gif nu bet pati gyvenime taip nesugalvociau,tai dabar nervas ima unsure.gif
atejau issilieti 4u.gif
o ta mintis su keksiukais thumbup.gif

sakyčiau suregavai taip kaip ir turėjai 4u.gif manau kad tavo draugės sumaąstymas tikrai ne vietoj ir ne laiku.
Atsakyti