Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011

QUOTE(into*in @ 2011 05 01, 21:46)


jei pas jus ir vestuves ir krikstynos (pas mus ir taip bus kai mes busim kriksto tevais), viska organizuojat tik kaip krikstynom? g.gif ar ne bus pamirsta kita svarbi svente? ar ta pirsliai (liudininkai) galvoja? na galvoju kaip cia man daryt, na bus pasizadejimai, manau profesijos spejimas, laikrastukas, tai va del laikrastuko gal daryt dvipusi: is vieno galo krikstukas, is kito vestuvems? blush2.gif g.gif
bei ar dovanosit, kas busit kriksto tevais, gerimo kokio, kad tipo atidaryt kazkelinto gimtadienio proga? Sakau gal ant to butelio uzklijuot kazka, kad ant jo zmones parasyto po 1 zodzio palinkejima? bet ka ir kuom reik lipint? blush2.gif
Atsakyti

bei ar dovanosit, kas busit kriksto tevais, gerimo kokio, kad tipo atidaryt kazkelinto gimtadienio proga? Sakau gal ant to butelio uzklijuot kazka, kad ant jo zmones parasyto po 1 zodzio palinkejima? bet ka ir kuom reik lipint? blush2.gif
[/quote]

Sveikos planuotojos 4u.gif prisijungiu.
Variantas dovanoti butelį jau papuoštą, be linkėjimų. Mano toks:
http://public.fotki..../butelys-2.html
o jei su linkėjimais, pati kažkada dariau- apvyniojau paprasto "traukto" popieriaus juostele, gavosi kaip mumija biggrin.gif bet lengva ant jo rašyti, dar žinoma kukliai papuošus atrodys taip pat gerai bigsmile.gif
tiesa, dovanoti galima ne bet kokį gėrimą- kad išsilaikytų ~17 metų reikia konjako, brendžio arba viskio g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 05 02, 09:56)
O vat aš surizikuosiu būt nepopuliari ir pasisakyti..
Jau man kaip baisu tie visokie vaikučiaii sausainiai, vaikučiai ant tortų ir t ..  schmoll.gif
Pamačiau tuos "krikštynų kudikėlius" ir dingo visi apetitai ..  blink.gif  Br.. Tai ką pirma kąsti ? Vaikui kojas ar galvą ?  doh.gif


Bet gal cia ir geras pastebejimas 4u.gif ?. Net nesusimasciau apie tai. g.gif Na apgalvosiu is naujo sia ideja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 05 02, 11:20)
Nu superinis darbas  thumbup.gif  wub.gif Kaip pavydžiu mamytėms, turinčioms tiek idėjų ir auksines rankas  bigsmile.gif

pritariu wub.gif a stai atbulom rankom, nieko nemoku, siaip ne taip tuos kvietimukus padariau doh.gif lotuliukas.gif
ai o del dovanu dar kriksto tevams, mes nujauciu gausim tuos ranksluoscius, tai banalu ir mums juos dovanot g.gif o jei arbatai puodelius 2 su uzrasu krikstomama, krikstotete, ir kokios arbatos idet? blush2.gif na as brangiu dovanu neziuriu, simboliniu ir naudingu blush2.gif
Atsakyti
Ar žinojote, kad saldainių popierėlių spausdinimui yra specialus popierius? A3 lapas (su lazeriniu spausdinimu) kainuoja 4Lt Šiandien vyras atrado smile.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos 4u.gif prisijungiu.
Variantas dovanoti butelį jau papuoštą, be linkėjimų. Mano toks:
http://public.fotki..../butelys-2.html
o jei su linkėjimais, pati kažkada dariau- apvyniojau paprasto "traukto" popieriaus juostele, gavosi kaip mumija biggrin.gif bet lengva ant jo rašyti, dar žinoma kukliai papuošus atrodys taip pat gerai bigsmile.gif
tiesa, dovanoti galima ne bet kokį gėrimą- kad išsilaikytų ~17 metų reikia konjako, brendžio arba viskio g.gif
[/quote]



O jei sampanizuoto vyno /sampano? Jis ilgai negali stovet? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 02 gegužės 2011 - 13:38
QUOTE(estetė @ 2011 05 02, 14:31)
Ar žinojote, kad saldainių popierėlių spausdinimui yra specialus popierius? A3 lapas (su lazeriniu spausdinimu) kainuoja 4Lt Šiandien vyras atrado smile.gif

Zinau smile.gif Bet as maketuotojos paprasiau, kad man atspausdintu. juman juos ir sukarpe biggrin.gif
Atsakyti

[/quote]
O jei sampanizuoto vyno /sampano? Jis ilgai negali stovet? blush2.gif
[/quote]

na, moteriškė, kuri dekoravo butelaitį, konsultavosi su alkoholio žinovais, tai patarė būtent tokius gėrimus, tikras šampanas galbūt, bet jis kainuos daugiau nei konjakas g.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 05 02, 14:31)
Ar žinojote, kad saldainių popierėlių spausdinimui yra specialus popierius? A3 lapas (su lazeriniu spausdinimu) kainuoja 4Lt Šiandien vyras atrado smile.gif

ne nezinojau o kazin kaip copy vienas daro tokius?zadu ten vaziuoti spausdinti g.gif
Lilget kokie grazus pakvietimai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, siandien buvau toj parduotuvej Kanto g. tai man patiko, ir rubeliu graziu turi, ir apsiaustu, ir zvakiu! Tikrai faina farduotuve krikstukams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 05 02, 10:02)
rodau savo ranku darbo kvietimus


man ko gero vieni gražiausių wub.gif nesimaivau schmoll.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 02, 11:16)
jei pas jus ir vestuves ir krikstynos


na mes šį kartą akcentuojam krikštynas,nes savo šventę tėveliai jau pernai turėjo po civilinės santuokos (teko įrodinėti,kad šventė reikalinga,nes planavo tik susirašyt,o švęst kartu su krikštynom,bet argumentavau,kad liks kaip ir be šventės,nes vienodai padalint dėmesį nesigaus...,o pernai jie tik rūbais pasirūpino ir kavinę bendrai užsakėm,visa kita jiems buvo paslaptis-viską suplanavau ir suruošiau viena,net vyras nieko nežinojo-buvo staigmana nuo a iki z biggrin.gif gavosi smagiau negu tikėjausi pati,o jie dar ilgai galvojo kada viską spėjau,nes daug dirbu biggrin.gif )
dabar irgi pasipuoš ir žino bažnyčią,kavinę,fotosesijos vietą-tiek manau užtenka g.gif lotuliukas.gif na ir kelias smulkmenas matė,nes pas mus mažąją per žiemą pasiaugino,tai negalėjau visko nuslėpti kai kartu...,bet staigmenų bus cool.gif
dėl gėrimo,tai nedovanojau niekam ir nedovanosiu,pas mus vaikų šventės atskirai švenčiamos ir alkoholio nebūna,net ir to ''vaikiško '' šampano (turim giminėje skaudžios patirties ta tema...),o ir šiaip iš visų svečių (37) tik keli kartais ''čierkutę''padaro ,tai šventės ''nealkoholinės''
o šiaip kiek žinau dovanoja tauriuosius gėrimus,tuos kurie tik gerėja su metais ,nes šampanas prarūgsta,t.y. netinka vartojimui schmoll.gif bent jau pigesnis...
dvipusis laikraštukas gera mintis,tik aš nesugebėjau sujungt į vieną doh.gif biggrin.gif ,bet tėvai gavo pernai,tai ir nedariau..., gaus tik krikštuką biggrin.gif
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 02, 15:25)
o jei arbatai puodelius 2 su uzrasu krikstomama, krikstotete, ir kokios arbatos idet?

man patiktų mirksiukas.gif dar medaus,kad gyvenimas saldesnis būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit krikstynu dezutes maketa, ta toki be jokiu uzrasu be nieko ax.gif
Va toki
user posted image

Turiu toki spalvota, bet primeciau, kad spausdint 40 vnt, biski gerai per kisene kirs. Tai nusprendziau paprasciausiai paprasta spausdint ant spalvoto popieriaus. Turiu tuscia maketa, bet ant vertikalaus popieriaus lapo, nemoku jo pasukt. O noreciau uzdet koki uzrasa ir pan.
Taigi ieskau maketo ant horizantalaus popieriaus lapo.
Nu ir priveliau cia, bet tikiuos supratot doh.gif
Atsakyti