Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011



Na aš asmeniškai už išliekamąją vertę turinčias dovanas.
Pati Krikšto tėvams dovanosiu siuvinėtus rankšluosčius. Praktiška ir labai gražu wub.gif blush2.gif Be to kaina ne 200 Lt blink.gif O dėl nuvalkiotos idėjos g.gif Na kokie marškinėliai su printu gal ir būtų nuvalkiota . tongue.gif Buvo mintis ir marškinėliai .. dabar prisiminiau .. Galvojom daryti šitą nuotrauką ir užrašą "KRIKŠTATĖVIS" biggrin.gif
user posted image Bet vėliau atsisakėm šios minties ax.gif
O suvalgymui .. na nežinau .. aš manau, kad turi likti prisiminimas iš šventės ne tik nuotraukos. g.gif

Mes dovanas dovanosime krikšto tėvams ir seneliams (kad oficialiai tapo seneliais biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 05 01, 17:48)
O suvalgymui .. na nežinau .. aš manau, kad turi likti prisiminimas iš šventės ne tik nuotraukos.  g.gif

Net nesukciau del to galvos, jei kriksto tevai turetu savo busta, pastovia gyvenimo vieta ir pan.
O pas mus abu krikstateviai studijuoja svetur, tad jiems tikrai neidomu veztis kokias isliekamasias dovanas ir laikyti kazkur, su kuriom dar nekarta teks kraustytis.
Tad mano atveju suvartojamos dovanos tinkamiausios.
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 04 30, 10:20)
Niu mums dvi savaiteles beliko, dar yra siokiu tokiu darbeliu, bet kazkaip per daug nestresuoju. Pastebejau, kad svente geriausiai pavyksta siaip, kai per daug nesiruosi ir nestresuoji  biggrin.gif

as irgi visai nestresuoju, krikstynos geguzes 28 d, nieko nedarau tai rami ir sedziu biggrin.gif

bet uztat labai smagu pasikaityti kaip kas planuoja, pas mus irgi viskas papratsai. zmoniu 10-12, baznycia, fotosesija ir i kavine vakarieniaut, publika ne ta kuri suprastu linksmybes, laikrastukus, ar padekas, tad nieko ir nedarau sad.gif

jei atvirai, net dovanu neplanuoju blush2.gif nors priespaskutine minute, gal ir persigalvosiu smile.gif

QUOTE(ramuniete @ 2011 05 01, 03:29)
doh.gif man lengvas šokas paskaitinėjau aš, kokie pasiruošimai vyksta ir jau bijau,kad nespėsim susiruošt krikštynos  gegužės 29d.numatomos(dar su kunigu nešnekėta blush2.gif ),kiek daug visko dar reikia,gerai kad SM yra kiek įdėjų radau  thumbup.gif  ir scenarijų susideliojau.Tik baugoka,kad norimoj bažnyčioj neatsisakytų pakrikštyt,vaiko tėveliai nesusituokę gyvena (skaičiau,kad būna atvejų kai nesutinka krikštyt unsure.gif )

aga yra tokiu baznyciu, manojoj (Silainiu) is vis nieko nereikalavo, tik kad kriksto tevai butu pakrikstyti, bet nei dokumentu kokiu prase, nei apie paskaiteles ka uzsimine, trumpai tariant tik eik ir krikstykis smile.gif

QUOTE(Esha @ 2011 05 01, 16:17)
Pagooglinau, tai daug vercia krepseliu smile.gif Va yra ir pigesniu varinatu http://www.lacave.lt/lt/dovanos/
O siaip galvoju galima susitrinkti sarasiuka norimu produktu, susipirkt paciai ir sudet grziai i koki krepseli pigiau gautusi  g.gif

man labai grazu tie krepseliai, tik jei norit dovanot ka atsiminimui, tai sis atsiminimas bus gret suvalgytas, per vestuves mes pirsliams dovanojom dideli krepsi su panasiom gerybem, kaip skilandis, viskio butelis, vynas, suris "liliputas", duonos gabalelis , saldainiai ir pan, buvo ispudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniete @ 2011 05 01, 04:29)
vaiko tėveliai nesusituokę gyvena (skaičiau,kad būna atvejų kai nesutinka krikštyt unsure.gif )


yra tokių... ir nemažai doh.gif na maniškiai tą pačią dieną ir tuoksis,ir po to iš karto dukrytę krikštys,tai viskas tvarkoje (bet santuoka reikalinga mūsų pasirinktoje bažnyčioje)

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 05 01, 09:46)
Kas kas nors planuojat kept sausainukus "Krikstynu kudikeliai"?


bigsmile.gif kas čia? negirdėjau tokių (ir aš su jumis atsakymo palauksiu ax.gif )

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 01, 10:24)
kurios cia turi tokia gera mama ir mociute? biggrin.gif  blush2.gif  as ir ten bendrauju  ax.gif


žinau jus būtent iš tos temos mirksiukas.gif kai dukra ligoninėj gulėjo-žinias perdavinėjau.... biggrin.gif (I.G.M. )

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 01, 11:42)
Zveryno baznycia? 


taip šita doh.gif

QUOTE(daivuta @ 2011 05 01, 12:32)


p.s. man irgi svarbiausia dalis - krikšto sakramentas, o ne balius, bet juk smagu ir po ceremonijos gražiai paminėti šį įvykį  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
------------------------------------

šiandien padariau pampersų tortą,žvakes papuošiau,surišau laikraštukus
didis.gif dar žingsnis į priekį
Atsakyti
[quote=Esha,2011 05 01, 15:15]
Tai juk pries Krikstynas vykdomos specialios pamokeles, kuriose mokoma kur ka sakyti ir kur stoveti smile.gif

na tu pamokeliu ne visose baznyciose reikalauja.
o mes jas jau isklauseme tai mazdaug informacija tokia kaip pateikta cia [url]http://www.viskaskrikstynoms.lt/kriksto-sakramentas [/url]
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 05 01, 20:21)
(I.G.M. )
t
------------------------------------

šiandien padariau pampersų tortą,žvakes papuošiau,surišau laikraštukus
didis.gif dar žingsnis į priekį

nu tas mazas SM pasaulis thumbup.gif nu saunuole jus 4u.gif musu kriksto mama kaip ir darys ta pampersu torta, as jai parodziau, o ji sako blem maniau nemacius ir bus staigmena blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 05 01, 20:21)
bigsmile.gif kas čia? negirdėjau tokių (ir aš su jumis atsakymo palauksiu  ax.gif )


user posted image
KRIKSTYNU KUDIKELIAI - Sausainiams reikia: 0,5 l pieno; 0,5 stiklinės aliejaus; 50 g mielių; miltų tiek, kad minkant tešla neliptų prie rankų. Mieles sutrupiname ir užpilame trupučiu šilto saldaus vandens. Pieną pasūdome, įpilame aliejų ir pašildome iki 30 laipsnių. Į šią masę supilame pakilusias mieles. Pamažu beriame miltus ir minkome tešlą. Iš tešlos ,,sausainiukai-kūdikėliai“ daromi taip: ji supjaustoma skiltelėmis ir vyniojama aplink obuolio skiltelę. ,,Akytes“ padarysite iš razinos gabaliukų. Kad būtų gražiau, kiekvieną ,,sausainį-kūdikėlį“ papuoškite baltu kaspinėliu ar tiulio atraižėle.

Va cia receptas iliustruotas nuotraukomis
http://www.mamyciukl...tynu-kudikeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 01 gegužės 2011 - 20:39


QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 01, 15:59)
nu bent mums nesake ateit anksciau ar ka kad kazkokios pamokeles butu  g.gif

Mums taip pat nesake nieko .. Bet ir gerai, nes mes atvykstam i LT tiesiai krikstynoms, tai nebutu kada dar kursus lankyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 05 01, 22:37)
KRIKSTYNU KUDIKELIAI

Kokia graži mintis. O kam juos priderėtų kepti? Ar turėtų vaišinti Krikštukas, ar Krikšto mama atsinešti?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 05 01, 22:29)
Kokia graži mintis. O kam juos priderėtų kepti? Ar turėtų vaišinti Krikštukas, ar Krikšto mama atsinešti?


Ten kur radau, rase, kad kriksto mama vaisino visus prie baznycios. Bet kadangi is mano sesers (busimos krikstamotes) nekokia kulinare, tai zadu bandyt pati ax.gif
Atsakyti
Kadangi jau didzioji dauguma kvietimu isdalinta tai rodau savo ranku darbo kvietimus ir Jums, aisku cia neapsieita ir be vyro auksiniu ranku wub.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Lilget - labai gražūs kvietimai .. tiesiog labai labai wub.gif

O vat aš surizikuosiu būt nepopuliari ir pasisakyti..
Jau man kaip baisu tie visokie vaikučiaii sausainiai, vaikučiai ant tortų ir t .. schmoll.gif
Pamačiau tuos "krikštynų kudikėlius" ir dingo visi apetitai .. blink.gif Br.. Tai ką pirma kąsti ? Vaikui kojas ar galvą ? doh.gif

Net šiurpas nuėjo .. fui .. schmoll.gif

Čia mano toks pastebėjimas .. jei aš taip mastau gal ir tarp mano svečių panašiai galvojančių yra g.gif Tai ir nerizikuočiau schmoll.gif

Neįsižeiskit kam tai yra gražu 4u.gif
Atsakyti