Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011

Tikrai neturejau tiklo kazka izeisti, tiesiog gal kas ir apsigalvos del kazkokiu detaliu sventeje po mano posto, butent tam ir kad ir ju svente t.p. butu grazi 4u.gif

pati suku galva kaip padekoti kriksto tevam. Nors ir banaloka ideja (nes labai jau populiari pasidare, bet nieko normalesnio nesumastau) visai nieko butu siuvineti ranksluosciai g.gif Arba (musu kriksto tevai labai jaunuciai) gal nieko butu koks kvietimas i vandens pramogas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 01, 12:55)
pati suku galva kaip padekoti kriksto tevam. Nors ir banaloka ideja (nes labai jau populiari pasidare, bet nieko normalesnio nesumastau) visai nieko butu siuvineti ranksluosciai  g.gif Arba (musu kriksto tevai labai jaunuciai) gal nieko butu koks kvietimas i vandens pramogas  g.gif


Tai va, kad norisi, jog turėtų ką nors atminimui, bet ir nenukištų kuo giliau į spintą smile.gif Rankšluosčiai, manau, ir gražus, ir praktiškas daiktas, o kvietimas į pramogas - tuo tarpu gal ir gerai, bet po kurio laiko išgaruos prisiminimai vis tiek g.gif visokie suvenyrai tai, mano nuomone, tik dulkėms rinkti, vistiek galų gale būna kur nors paslėpti doh.gif nors radau vienos mamos gaminamus medinius degintus varpelius, nedidukai jie, daro pagal užsakymą su užrašais, tai galvoju įteikt seneliams ir krikšto tėvams simboliškai kaip prisiminimą, bet irgi neramu, kad bus nukišti kur nors unsure.gif
Atsakyti
Jo, suvenirai, diplomai, sertifikatai, tikrai nukeliaus gyliai i stalcius kur nors ir dulkes n metu, nes ir ismesti gaila, o ir demonstruoti kur ne i tema biggrin.gif

O vandens pramogos visai nieko man rodos, atsipalaiduos zmones po sventes ir gerai smile.gif ko daugiau reik mirksiukas.gif Arba galima kokias valgomas dovaneles, kaip kad kokie saldainiai brangus skanus, suriai, mesos gaminiai g.gif na toki krepselis su gardumynais ir vyno bonke bigsmile.gif

O jai butinai prisiminimui riek, tai gi nuotraukas galima padaryti prisiminimui, kokius mini albumukus mirksiukas.gif ir bus dar geriau negu kokie niekuciai, nes foto juk siaip ar taip pageidaus, vat ir bus prisiminimas poats tikriausias rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 01 gegužės 2011 - 12:13
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 01, 13:09)
  na toki krepselis su gardumynais ir vyno bonke  bigsmile.gif

aga, labai liuks ideja thumbup.gif Nes kaip tik ir svarstau dovanoti suvartojama dovana. Tik jauciu toks krepselis maziausiai 200 lt kainuotu g.gif Turbut ir daugiau.
Atsakyti
Oi merginos,kiek Jūs idėjų turit ,dabar reiks išrinkt priimtiniausią.Aš dar norėjau paklausti ar būna bažnyčioj repeticijos krikštynų blush2.gif gal ir minėjot,bet praleidau,nes kaip saviškį krikštyjau kaimo bažnytėlėj tai repetavom,nes krikštynos buvo ilgos atbuvom mišias ir jų metu (link pabaigos) suteikė krikšto sakramentą
Atsakyti
QUOTE(ramuniete @ 2011 05 01, 14:31)
Oi merginos,kiek Jūs idėjų turit ,dabar reiks išrinkt priimtiniausią.Aš dar norėjau paklausti ar būna bažnyčioj repeticijos krikštynų  blush2.gif gal ir minėjot,bet praleidau,nes kaip saviškį krikštyjau kaimo bažnytėlėj tai repetavom,nes krikštynos buvo ilgos atbuvom mišias ir jų metu (link pabaigos) suteikė krikšto sakramentą


Kad kažin, ar toks dalykas įmanomas g.gif Juk dabar vienu metu krikštija dažniausiai krūvą vaikų, ypač jei bažnyčia populiaresnė, tai nemanau, kad kas nors dar ir repeticija užsiimtų.... O ir ką ten repetuoti - juk viską su kunigu galima aptarti iš anksto, o kada ką daryti ir sakyti kunigas pasako ceremonijos metu smile.gif
Atsakyti
Tai juk pries Krikstynas vykdomos specialios pamokeles, kuriose mokoma kur ka sakyti ir kur stoveti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 05 01, 15:15)
Tai juk pries Krikstynas vykdomos specialios pamokeles, kuriose mokoma kur ka sakyti ir kur stoveti smile.gif

nu bent mums nesake ateit anksciau ar ka kad kazkokios pamokeles butu g.gif
Atsakyti
Niu va, pasidomjau gurmaniskais krepseliais krikstateviu dovanai, tai kainos 200-400 kaip ir galvojau. Man reik dvieju tokiu, nes jie is skirtingu seimu. bt jauciu imsiu ta reikala g.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 01, 15:59)
nu bent mums nesake ateit anksciau ar ka kad kazkokios pamokeles butu  g.gif

Man kunigas pasake, kad pamokeles vykdomos kazkokiu adresu kurio aisku nepamenu biggrin.gif Bt juk galima pasidometi. Jos daromos speciliai krikstynoms pasirrengti ir manau bent vienam asmeniui vertetu ten nueiti, kad galetu ir tevams ir krikstateviams papasakot kokia tvarka stoveti, ka atsakyti kunigui paklausus ir pan.
Juk pati ceremonija ir yra svarbiausia wub.gif Tad jai tikrai deretu pasiruosti.

Tos pamokeles vykdomos ne pries pat krikstynas, o gerokai anksciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 01 gegužės 2011 - 15:09
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 05 01, 15:59)
nu bent mums nesake ateit anksciau ar ka kad kazkokios pamokeles butu  g.gif


Šiaip esu girdėjus, kad kažkokie kursai būna, bet mums ir neliepė jų lankyt smile.gif O dėl tvarkos per ceremoniją, tai manau, kad pasidomėjus bet kuris kunigas viską išsamiai paaiškins mirksiukas.gif

QUOTE(Esha @ 2011 05 01, 16:07)
Niu va, pasidomjau gurmaniskais krepseliais krikstateviu dovanai, tai kainos 200-400 kaip ir galvojau. Man reik dvieju tokiu, nes jie is skirtingu seimu. bt jauciu imsiu ta reikala  g.gif



Prašom plačiau apie tuos krepšelius - kas, kur ir kokiu būdu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 05 01, 16:12)
Prašom plačiau apie tuos krepšelius - kas, kur ir kokiu būdu?  blush2.gif

Pagooglinau, tai daug vercia krepseliu smile.gif Va yra ir pigesniu varinatu http://www.lacave.lt/lt/dovanos/
O siaip galvoju galima susitrinkti sarasiuka norimu produktu, susipirkt paciai ir sudet grziai i koki krepseli pigiau gautusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 05 01, 16:17)
Pagooglinau, tai daug vercia krepseliu smile.gif Va yra ir pigesniu varinatu http://www.lacave.lt/lt/dovanos/
O siaip galvoju galima susitrinkti sarasiuka norimu produktu, susipirkt paciai ir sudet grziai i koki krepseli pigiau gautusi  g.gif


Ačiū 4u.gif Kartais pažiūrėjus į kai kurias prekes gali pigiau ir nesigaut smile.gif bet mums dar yra laiko, tai sugalvosim ką nors smile.gif
Atsakyti