Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011



KRIKŠTYNŲ PLANAVIMAS

user posted image

KUO DAUGIAU MUSŲ TUO SMAGIAU!!! bigsmile.gif wub.gif

user posted image

1. Svečių sąrašas
2. Svečių kvietimai
SM tema- kvietimai krikštynoms (idėjos kvietimų tekstams ir kvietimams)
3. Stalo kortelės
4. Krikštynų data
5. Bažnyčia
Bažnyčių sąrašas
Bažnyčioje jei krikštijama mergytė – ją laiko krikšto mama, o skraistę laiko krikšto tėtis,
jei berniuką krikštija tai atvirkščiai.
Rožinė (berniukui) ir žydra (mergytei) spalva nėra svarbu.
Daug reikalavimų priklauso nuo Bažnyčių.

Privalomi dokumentai:
Gimimo liudijimas
Tėvų santuokos liudijimas (bažnytinės, jei nėra tai civilinės)
Krikštatėvių asmens dokumentai.
vardų reikšmės
šventi vardai
6. Šventės vieta
SM Krikštynos Rumšiškėse
7. Salės, bažnyčios papuošimai
8. Apranga (tėvų)
9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbeliai: modeliukai ir viskas apie juos
Skraistė, marškinėliai, suknutė, Krikšto rūbas, jo prasmė
10. Žaidimai
SM tema- Krikštynų žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.

SM tema- Krikštukas (laikraštukai)

13. Dovanos

Močiutėms - prijuostės su užrašais, šaukštai išraižyti, nuotraukų albumai, puodeliai.
Seneliams - puodeliai, lazdos, taupyklės, pasakų knyga.
Krikšto tėvams - rankšluoščiai vardiniai arba kitu užrašu, rėmeliai, įsakymai,
pagalvėlės, marškinėliai su užrašais ar foto.
Vaikui - grandinėlė su kryžiuku, medaljonas,dėžutė pirmąjam dantukui,
sidabrinis šaukštelis su išgraviruotais duomenimisapie gimimo datą, svorį, laiką.

user posted image

Seniau vaikas nuo krikšto mamos gaudavo dovanų:
• česnako skiltelę, kad saugotų nuo piktosios dvasios;
• riestainių, kad čiulptuko nereikėtų;
• cukraus, kad pienas saldus būtų;
• vilnones kojines, kad nesušaltų ir sveikas būtų;
• angeliuką, kad angelą sargą įsigytų;
• šiaudinį sodą, kad lemtų lengvą gyvenimą;
• mažą pintinėlę, kad turėtų kur velykinį margutį įsidėti;
• muilo ir lininį rankšluostį, kad tvarkingas ir švarus būtų;
• šermukšnio šakelę, kad nuo piktų laumių saugotų. Ją rankoje reikia laikyti visą kelionę į bažnyčią;
• į batuką įpildavo žiupsnelį druskos, kad pikta akis nenužiūrėtų.

14. Širšių medus, košelės ir pan.

14.1 ŠIRŠIŲ MEDUS

1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
100g spirito

14.2 ŠIRŠIŲ MEDUS

6 kiaušinių tryniai,
6 šaukštai cukraus pudros,
1 indelis sutirštinto kondensuoto pieno,
100 g spirito.

14.3 ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito

14.4 ŠIRŠIŲ MEDUS

1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio.


15. Papročiai
supermama Senieji papročiai
papročiai
16. Scenarijus
SM tema
17. Tortas, saldainiai
user posted image

18. Foto, video
19. Žodžiai krikštynoms, tostai
SM tema- Sveikinimai, padėkos, gražūs žodžiai, eilėraščiai
20. Lauktuvės
21. Gaminame pačios
šriftai
animacija
rėmeliai
rėmeliai
http://www.radau.info
www.likimas.lt
paveiksliukai
paveiksliukai
http://www.loonapix.com/lt/framer

user posted image

SALDAINIŲ MEDIS:

imi kokį nors gražų vazonėlį ar kitokį indą, darai gipso masę ir ten supili Į ją įstatai norimą medžio šakelę, ar kitokį stabilesnį kotą (jį puoši kaip nori) . Kaip nori, taip papuoši gipso viršų, kol jis nesustengo Rytojaus ar dar po dienos patikrini, ar sustengo gipsas. Toliau floristikos parduotuvėje perki oazę sausoms gėlėms, pasidarai norimą formą, gali apsukti folija, ir į ją smaigstai dantų kapštukais įsmeigtus saldainius Geriausia tinka triufeliai ar kitos kūgio formos saldainiai. Tai tiek, sėkmės darbuojantis

DĖŽUTĖS, ETIKETĖS, SALDAINIAI

etiketės, dėžutės, popieriukai
dėžutės lankstymas
dėžučių lankstymas
dėžutės lankstymas
dėžučių tortas

Naudingos nuorodos:

http://www.frameshow.com
http://www.zaviakimi...eliai-vestuvems
http://www.pakeramik...produkcija.html
Viskas krikštynoms
dekoravimas rojaus sodai

Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda).
FOTKI.COM yra PUBLIC albumai - jie daugiau skirti internetiniams dalykams tai ką radom internete, o PRIVATE albumai norėjau kad pagal nickus sudėtumėm ką darėm sau, tada vėlesnės planuotojos galės pasiklaust kur ką pirkom per až. jei galit kas dar nekėlėt savo foto, įkelkit ir į PRIVATE pagal nickus. Ačiū visoms!!!!
dar turime savo e-mailą krikstynos2009@gmail.com ten dedam šablonus ir kitus naudingus dalykus!!!


user posted image

user posted image .. sena tema ..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 balandžio 2011 - 14:34
Na va radau naujus namucius. thumbup.gif Mazasis miega tai naudojuosi proga, delioju po truputi scenariju.
Tiesa gal kuri turit isakimus krikstateviams, bet tuos tokius su dovanelem g.gif . kur yra dovanojamos bokso pirstines, konkurencijai atlaikyt ir t.t. Tikrai turejau issisaugojus, nu bet nerandu niekur. O taip tyngiu vel ieskot interneto platybese isnaujo blush2.gif
Atsakyti
O kur jus dedate krikstynu saldainius? Anta stalo tiesiog? r ir sveciams sudedate?
Ir kiek saldainiu darote? smile.gif (as turiu 100 popieriuku, mastau ar gana biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 29, 21:41)
Ir kiek saldainiu darote? smile.gif (as turiu 100 popieriuku, mastau ar gana biggrin.gif )


Dar nemasciau apie tai. O kiek saldainiu buna kg? g.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Musu mazylio Krikstynos jau visai netrukus 05 07. Viskas vyks labai paprastai, ceremonija Baznycioje, fotosesija prie Baznycios (brolio mergaite uz fotografa, kuri gaudosi toje srityje) ir pietus namuose. Zmoniu 16. Is vaiku bus musu sunelis - pats svarbiausias smile.gif ir dvi pusseseres (18m. - na sita gal jau nebe vaikas... ir 5m.) kiti - sunaus seneliai, proseneliai, kriksto tevai ir teta.
Ideju prisiskaiciau pilna ivairiausiu, graziausiu, bet kadangi musu sveciai dauguma amziuje, na vidutinio ir vyresni amziaus, tai manau, nesuprastu, todel ir nedarau jokiu zaidimu (nemanau, kad zaistu schmoll.gif ), krikstuku ar pan. tik atmintines kriksto teveliams. namie paleisiu per dvd mazylio nuotrauku su muzikiniu fonu ir tiek. smile.gif ramus pietus, be kazkokiu ceremoniju. rolleyes.gif
bet neduoda ramybes klausimas - ar reikia dovanoti dovanas? ir del ko jos yra dovanojamos? kriksto teveliams bus tos atmintines, ar reikia dar kazka? padekoti, kad apsiemet buti vaiko kriksto teveliais? o seneliams? ir del ko? tuomet ir prosenelius apdovanoti? hm, o tai kaip pusseseres ir teta?
tiesiog nesu dalyvavus niekuomet krikstynose ir nenoriu pasirodyti kaip balta varna, kad jeigu tai butina, o mes neapdovanosim blush2.gif
tai pasvieskit mane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 30, 01:28)
Vsio krikstynu scenarijus baigtas  clap.gif  yahoo.gif  ploja.gif  karsta.gif


šaunuolė good.gif

Ieškančioms mažyliams lininių kostiumėlių-vakar Vilniaus Akropolyje pard. Čipolinas mačiau... kaina nemaža (komplektukas apie 160 lt),buvo ir pigesnis. šiaip yra rūbelių nuo kūdikėlio iki poros metukų... ten pat ir žvakės,joms papuošimai,skraistės (net ''senesnio'' modelio nukopijuotos-tokia sesers sūnaus prieš 30 metų buvo),kostiumėliai ir rimti, ir paprasti,suknučių įvairių-nors man pačiai,tai tik viena patiko biggrin.gif ,
ieškojau mergytei ant galvos tos juostelės su gėlytėm,bet tik tokios kaip keliaraiščiai doh.gif ,siaurutės.. ,o ir kojinyčių niekur nerandu tokių kaip noriu-rytoj vėl į trąsą
kai pamačiau kalendorių tai šokas ištiko-jau nei mėnesio nelikę doh.gif ,nors beveik viskas paruošta,bet vistiek stresas ... nors gal daugiau kaip mamai,o ne planuotojai biggrin.gif (vistik dukra išteka),kažkaip krikštynom lengva pasiruošti,o va dukrą tekint.... matyt veiklos per mažai,kad mintys visokios lenda galvon..

apie smuikininkes prabilot,susigriebiau,kad reikia savajai parašyti ar planai nepasikeitė... ir dar sužinojau,kad viena viešnia pas mus bus su geru balsu-bažnyčioje giedanti,tai jau rezgu planą chuliganą,kad pagiedotų smuikui griežiant,bet jaučiu bliautų pusė svečių doh.gif biggrin.gif aš pirmoji....,bet gal visai nieko gautųsi? tiesa giedotų tai tik truputį,nes smuikas visam bažnyčios laikui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 30 balandžio 2011 - 00:38
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 29, 22:47)
Dar nemasciau apie tai. O kiek saldainiu buna kg? g.gif

Aš pirkau 60 saldainių, tai svėrė 0.830kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 29, 15:46)
Tiesa gal kuri turit isakimus krikstateviams, bet tuos tokius su dovanelem g.gif . kur yra dovanojamos bokso pirstines, konkurencijai atlaikyt ir t.t.

KRIKŠTUKO ĮSAKYMAI KRIKŠTO TĖVAMS
1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);
2. Tikiuosi būti Jums svarbiausiu ir galbūt vieninteliu krikštasūniu (krikštadukra) jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);
3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);
4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);
5. Jau šiandien dairykitės man žmonos (vyro), kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);
6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (Lietuvos įmonių katalogas, advokatų skyrius);
7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);
8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis arba atlasas);
9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);
10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė arba pakabukas).
Prašau jei tiks 4u.gif
Atsakyti
Kas kas nors planuojat kept sausainukus "Krikstynu kudikeliai"? Gal yra kepusiu is anksciau ir gali pasidalinti nuompne? g.gif
Atsakyti
Sorry, nesusikaikiau neparasydama savo nuomones blush2.gif bet man tie visi "isakymai", "aukcionai" ir pan. dalykai nu yra svelniai tariant zemas lygis doh.gif Man butu geda prasyti pinigu net ir juoko formoje schmoll.gif Isviso kiek paskaitau, tai daugeliui krikstynos yra elinis balius doh.gif Jus pamirsot tikraja prasme sio sakramento blush2.gif

Musu svente bus gana kukli, su paciais artimiausiais, po baznycios tiesiog pietus restorane ramiai, be jokiu nesamoniu schmoll.gif Nezadu daryti jokiu saldainiu popiereliu (kad jos paskiau atsidurtu siuksliadezeje) ar tai buteliam etikeciu doh.gif Nesuprantu kam reikalingi tie visi "vestuviniai" atributai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(into*in @ 2011 04 30, 23:39)
šiandien nustebino vienos sostinės bažnyčios kunigas... nuėjo žentas pasiimt pažymą,kad ten krikštytas,tai apšaukė,kad negerbia jo brangaus laiko,nes atėjo be ..... tėvų  blink.gif ,o tėvai TURĖJO žinoti,kad ir jie privalo ateiti,ir dar visi trys su pasais...
žentas išėjo pažaliavęs ir sakė jam gerai ir be šliūbo,tai visą vakarą linksminom kol nervai nurimo  biggrin.gif

Zveryno baznycia? biggrin.gif Mano vyrui tas pats buvo, kai reikejo pazymos santuokai doh.gif Ir is pikcio pazaliaves buvo biggrin.gif Daugiau sakem tan nei kojos nekelsim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 01, 10:42)
Sorry, nesusikaikiau neparasydama savo nuomones  blush2.gif bet man tie visi "isakymai", "aukcionai" ir pan. dalykai nu yra svelniai tariant zemas lygis  doh.gif Man butu geda prasyti pinigu net ir juoko formoje  schmoll.gif Isviso kiek paskaitau, tai daugeliui krikstynos yra elinis balius  doh.gif  Jus pamirsot tikraja prasme sio sakramento  blush2.gif



Neįsižeiskit, bet pasisakysiu ir aš ax.gif Jums tai - "žemas lygis", tai ir paminėsit, kaip Jums gražu, o kitoms mamoms gal norisi didelę šventę ta proga surengt, tai jos darys pagal save.. Mes irgi nedarysim "vestuvinių atributų", bet nė mintis nekilo kitas mamas išvadint " žemo lygio" doh.gif beje, kiek pasiskaičiau, tai kaip tik gali atrodyt, jog daugeliui kriktynos ne eilinis balius, nes jom ruošiasi kaip išprotėję, o vat Jums tai bus eilinis pasisėdėjimas kavinėje tongue.gif taip kad nuo kiekvieno mūsų požiūrio priklauso, kas mums svarbu ir kaip norim paminėt vienintelę tokią šventę gyvenime mirksiukas.gif

p.s. man irgi svarbiausia dalis - krikšto sakramentas, o ne balius, bet juk smagu ir po ceremonijos gražiai paminėti šį įvykį mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje, o norėjau Jūsų pačios paklausti: kaip padėkosit krikšto tėvams? Ar tik žodžiais, ar kokią dovanėlę įteiksit? g.gif nes suku galvą, kaip čia geriau padarius biggrin.gif
Atsakyti