Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Sveikos esamos ir busimos mamytes biggrin.gif Mano zvirbliukui jau 4 men., buvom pas gydytoja, tai truputi per mazai svorio priauges... verysad.gif Nors maitinu MP. Matyt, neuztenka. Bandziau duoti misinuko po maitinimo, nevalgo - raukosi, purtosi, spjauna buteliuka... verysad.gif Gal galit issakyti savo nuomones, gal kam taip yra buve panasiai? ax.gif Buciau labai dekinga uz nuomones ir patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutiene @ 2011 02 07, 19:22)
Sveikos esamos ir busimos mamytes  biggrin.gif  Mano zvirbliukui jau 4 men., buvom pas gydytoja, tai truputi per mazai svorio priauges...  verysad.gif 


per mažai tai čia kiek?
Atsakyti
QUOTE(virgutiene @ 2011 02 07, 19:22)
Sveikos esamos ir busimos mamytes  biggrin.gif  Mano zvirbliukui jau 4 men., buvom pas gydytoja, tai truputi per mazai svorio priauges...  verysad.gif  Nors maitinu MP. Matyt, neuztenka. Bandziau duoti misinuko po maitinimo, nevalgo - raukosi, purtosi, spjauna buteliuka...  verysad.gif  Gal galit issakyti savo nuomones, gal kam taip yra buve panasiai?  ax.gif  Buciau labai dekinga uz nuomones ir patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

As tikrai nezinau ka ir patarti,bet mano akusere ,kuri buvo per gimdyma ir pirma menesi po jo mane sefavo ,tai sake tiesiog liepe gerai valgyt ,kad pienas geras butu ir mesos pvz,jautienos 2 kartus per diena.Vaisiai darzoves ir taip toliau.Sriubos arbatos pieno nepadidins ,bet gerai valgyt butina.As priaugau po gimdymo ,tai per tortus kuriu vaikui tikrai nereikia ,bet ir mesa kertu.Mesiu tuos 10kg kai nustosiu maitinti.Mitas ,kad maitindama greiciau tirpsta lasakai.Pasirodo organizmas labai sunkiai tuos lasakus paleidzia ,nes pienas is jo ir gaminamas thumbup.gif .Na gal truputi nusigaruoju ,bet sitai kazkur tikrai skaiciau o tuo labiau man ir tinka thumbup.gif .
Atsakyti
Virgutiene, pirmiausia, nežinom, kiek priaugo vaikutis. Kiek tas mažai? Mažai, bet visgi priaugo. Kitas dalykas, kad ,matyt vaikutis nėra alkanas, jei mišinuko nenori. Beje, koks vaikučio svoris? Kiek priaugo per pirmuosius mėnesius?
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 02 08, 09:44)
Virgutiene, pirmiausia, nežinom, kiek priaugo vaikutis. Kiek tas mažai? Mažai, bet visgi priaugo. Kitas dalykas, kad ,matyt vaikutis nėra alkanas, jei mišinuko nenori. Beje, koks vaikučio svoris? Kiek priaugo per pirmuosius mėnesius?


Per pirmuosius menesius priaugo po 1 kg, bet dabar paskutini karta kai sveremes - per 1,5 men. priaugo 900 g. Ne kilogramo nera... verysad.gif Dabar suneliui yra 4 men., ugis 60 cm, svoris 5,8 kg. Ka jus manot?
Atsakyti
QUOTE(virgutiene @ 2011 02 08, 17:36)
Per pirmuosius menesius priaugo po 1 kg, bet dabar paskutini karta kai sveremes - per 1,5 men. priaugo 900 g. Ne kilogramo nera...  verysad.gif  Dabar suneliui yra 4 men., ugis 60 cm, svoris 5,8 kg. Ka jus manot?


labai normalus priaugimas. Jūsų pediatrė turėtų žinoti, kad mamos pienu maitinamo mažylio svorio priaugimo vidurkis ~500 gr. ir labai normalu, kad kuo toliau, tuo mažiau vaikas priauginės. Mano mažylei irgi 4 mėnesiai, paskutinį mėnesį priaugo 500 gr. (per pirmą mėnesį priaugo 1300, antrą - 900 ir trečią - 800), aš manau, kad tai yra labai normalu ir jokių mišinukų Jums nereik.

pažiūrėjau į Jūsų vaiko gimimo datą, tai maniškė viena diena vyresnė biggrin.gif 4 mėn. buvo 6300 ir 62 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 08 vasario 2011 - 17:15
QUOTE(virgutiene @ 2011 02 08, 16:36)
Per pirmuosius menesius priaugo po 1 kg, bet dabar paskutini karta kai sveremes - per 1,5 men. priaugo 900 g. Ne kilogramo nera...  verysad.gif  Dabar suneliui yra 4 men., ugis 60 cm, svoris 5,8 kg. Ka jus manot?

Man atrodo, kad kolkas viskas gerai. Jei vaikiukas ramus, elgiasi įprastai, tai nematau reikalo nerimauti smile.gif
Atsakyti
virgutiene, 4u.gif
Intensyviausias augimas pirmus 3mėn., vėliau- turi lėtėti. Kas būtų, jei per mėn. po kg priaugtų, metų sulaukę pagal svorį ir prie pirmokėlių tiktų.
Iki pusmečio- 500g/mėn. mp maitinamiems užtenka.
Pusnmečio- padvigubina svorį, metukų- +-patrigubina.
Rimtas gydytojas visada įvertina situaciją: ar vaikas nesirgo, kokia tėvų konstitucija ir t.t. pasiūlo kaip gausinti pienuką (jei yra priežastis) o ne kiša surogatą...
Priaugot- puikiai, o gydytoja- nekompetetinga įvertinti mp maitinamo kūdikio priaugtą vorį. Arba tik po vieną moka skaičiuot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 02 08, 18:45)
Rimtas gydytojas visada įvertina situaciją: ar vaikas nesirgo, kokia tėvų konstitucija


drinks_cheers.gif
mūsų pediatrė kai pasakiau, kad "oho tik 500 gr. šį mėnesį priaugo.." man ir tėtukui pasakė, "o tai ko Jūs norit, pasižiūrėkit į save veidrodyje ir Jums bus aišku, kodėl Jūsų vaikas ne didelis rubuilis lotuliukas.gif "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 08 vasario 2011 - 17:53
Kokia itaka pieno gamybai daro didelis ilgalaikis stresas? ar yra piene kazkokiu cheminiu/ hormoniniu pokyciu isgevenant stresa?
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2011 02 08, 20:43)
Kokia itaka pieno gamybai daro didelis ilgalaikis stresas? ar yra piene kazkokiu cheminiu/ hormoniniu pokyciu isgevenant stresa?


kiek teko dometis,tai daro itaka stresas,gali gamyba pastreikuoti,ir vaikas irgi perima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2011 02 08, 21:43)
Kokia itaka pieno gamybai daro didelis ilgalaikis stresas? ar yra piene kazkokiu cheminiu/ hormoniniu pokyciu isgevenant stresa?

Nuo didelio streso, pergyvenimų gali sutrikti oksitocino refleksas.
Pačiame piene pakitimų nebus. Vaikučiai labai jaučia mamos nuotaikas, ir atmosferą tvyrančią namuose. Gali būt irzlesni, dažniau ir daugiau reikės kontakto su mama.
Atsakyti