Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(oliv @ 2011 02 03, 21:43)
Bet kaip tai padaryt?  blush2.gif Aš jai duodu abi krūtis išvalgyt, tada mišinio, tada ji dar nemiega apie valandą, vėl pradeda niurzgėt ir prašyt, tai vėl duodu MP, ir vėl abi. Po to už kokių 1,5-2 val. kai miega, nusitraukiu. Tada po geros valandos vėl maitinu. Ir jai viso to reikia! Pradžioj net nesuvalgydavo ir tų 80 ml, o dabar tiek nebeužtenka... Žinoma, jei tik bus koks pagerėjimas, iškart mažinsiu mišinuką... Dar neseniai pradėjau nusitraukinėt. Jei pavyks pakaupt savo pienuko, tai gal ir nebereiks didint mišinuko...  unsure.gif

na kudikis juk auga, ir naturalu, kad nebemiega istisai. Tie nemiego tarpai vis ilges smile.gif o zindymas tai malonumas, tai nesistebekit kad nenori jusu paleisti. Maniske pirmus 2-3 men prakabejo kaip brozke prie kruties, tik kai pradejo labiau dometis aplinka pasikeite iprociai. Sunkiai suprantu, kam jus kankinates su tais visais nusitraukinejimais ir skaiciavimais, juk tai tik kelia stresa.. o tai persiduoda vaikuciui. Su abiem vaikais niekada nenusitraukinejau, tiesiog maitinau kada tik vaikiukas nori, ir tai tikrai gerai veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2011 02 04, 01:59)
na kudikis juk auga, ir naturalu, kad nebemiega istisai. Tie nemiego tarpai vis ilges smile.gif o zindymas tai malonumas, tai nesistebekit kad nenori jusu paleisti. Maniske pirmus 2-3 men prakabejo kaip brozke prie kruties, tik kai pradejo labiau dometis aplinka pasikeite iprociai. Sunkiai suprantu, kam jus kankinates su tais visais nusitraukinejimais ir skaiciavimais, juk tai tik kelia stresa.. o tai persiduoda vaikuciui. Su abiem vaikais niekada nenusitraukinejau, tiesiog maitinau kada tik vaikiukas nori, ir tai tikrai gerai veikia smile.gif

Pilnai sutinku, kad tai veikia, bet tik kai ir rezultatas geras - vaikiukas auga ir stiprėja. O pas mus pagrindinė problema, kad neauga svoris. Vadinasi, neprivalgo...
Atsakyti
QUOTE(Avietina @ 2011 02 02, 22:49)
Kose-Malose - o kaip del ciulptuko??? Vaikas uzmigdavo anksciau pasuptas ant ranku, o dabar gruda rankas i burna, nervuojasi, galva sukioja, pats sau trukdo miegot. Jei pavystau - rekia lyg as ji zudyciau. Duodu kruti - is karto nurimsta, bet tikrai jam ne pieno reikia, o zindimo. Kad mano speneliai butu sveiki - labai prasom, negaila, bet sitoj situacijoj ciulptuku dirbt neiseina...

Čiulptukas- ne gėris. Gydytis spenelius, ir koreguot padavimą/apžiojimą.
O kad speneliai traumuoti- tuomet pasirinkimas aiškus, bet čiulptukas - blogo apžiojima/žindimo priežastis gali būti- uždaras ratas... Nesuprantu, jei apžioja gerai- dėl ko speneliai traumuoti. Gal konsultavusios kažką pražiūrėjo. Liežuvėlis- tvarkoj???
Jei vaikas ima krūtį- vadinas jos jam reikia. Kai nenorės- neįsiūlysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2011 02 02, 22:59)
idėja: kai dukrytė užmiega ilgesniam miegui, po kokios valandos man pabandyt pienuką nusitraukt (turiu mechaninį pientraukį)? Būtų papildoma stimuliacija, o per likusį laiką krūtys galbūt spėtų vėl prisipildyti sekančiam maitinimui? Turėčiau dar vieną porciją, kad ir nedidelę, savo pienuko, vis geriau, nei mišinys...  unsure.gif

Puiki mintis 4u.gif
Jei tik yra jėgų- nusitraukinėk ir sumaitink. Tai šimteriopai vertingiau už mišinius, bet ir mišinuką ir nutrauktą pienuką geriausia sumaitinti- papildoma maitinimo sistema (su plonytėm šlangelėm)
http://www.pradzia.o...inimo-priemones
Taip stimuliuosi mp gamybą.
Maitinant buteliuku prikimšt vaiką kaip kalėdinę žąsį galima...
Leisk dukrytei žysti ir tuos "paskutinius" lašelius. "Kabėti" - ne šiaip sau tikslas, tai ir mamos artumas, ir pienuko stimuliavimas, ir tai, ko jai labiausia reikia wub.gif
Sek guzelius! Neužleisk.
Papildyta:
QUOTE(KAPPA @ 2011 02 03, 21:10)
 
Gal kas patarsit kas is maisto-gerimu paskatintu pienuko gamyba? g.gif

Mp gamininui reikalinga stimuliacija krūtų- kuo dažnaiu maitinsi, glausi vaikutį prie savęs, neribosi laiko prie krūties, neduosi čiulptuko ir buteliuko, maitinsi naktį- krūtys gamins pagal poreikį.
Beje, 6 sav.- augimo šuolis.
Nėra jokio stebuklingo maisto ar gėrimo, ir ne skrandis mp gamina mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia patarimo 4u.gif
mano 3 mėn. ir 3 savaičių kleckui išdygo pirmas dantukas ir aišku juo intensyviai mažoji pradėjo naudotis doh.gif buvau skaičius, kad kai žindymo metu vaikas įkanda, reikia vaiko galvytę priglausti prie krūties, tada paleidžia spenelį. Taip ir darau, iki kito įkandimo.... bet mažoji niekaip nesupranta, kad mamai žiauriai skauda ir kad kandžiotis negalima blink.gif paprastai pradžioje pavalgo normaliai, o tada pradeda kandžiotis, iškart atimu ir nebeduodu, bet atrodo, kad ji tada nepavalgo g.gif ką daryt, nes man tuoj žaizdos atsiras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2011 02 05, 09:00)
reikia patarimo  4u.gif
mano 3 mėn. ir 3 savaičių kleckui išdygo pirmas dantukas ir aišku juo intensyviai mažoji pradėjo naudotis  doh.gif  buvau skaičius, kad kai žindymo metu vaikas įkanda, reikia vaiko galvytę priglausti prie krūties, tada paleidžia spenelį. Taip ir darau, iki kito įkandimo.... bet mažoji niekaip nesupranta, kad mamai žiauriai skauda  ir kad kandžiotis negalima blink.gif  paprastai pradžioje pavalgo normaliai, o tada pradeda kandžiotis, iškart atimu ir nebeduodu, bet atrodo, kad ji tada nepavalgo  g.gif  ką daryt, nes man tuoj žaizdos atsiras  ax.gif

Mano maze irgi megsta suspaust speneli, kai dygsta dantys. Bet tai ji daro jau baigdama valgyt, todel toks dalykas kaip kruties atemimas jos neveikia schmoll.gif Kai ima kast as istraukiu speneli ir jai gana grieztu tonu (tik nereikia persistengt, nes musu tikslas nera isgasdint wink.gif ) pasakau, kad ne, negalima. Iki siol visada suveikdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2011 02 05, 13:27)
Mano maze irgi megsta suspaust speneli, kai dygsta dantys. Bet tai ji daro jau baigdama valgyt, todel toks dalykas kaip kruties atemimas jos neveikia  schmoll.gif Kai ima kast as istraukiu speneli ir jai gana grieztu tonu (tik nereikia persistengt, nes musu tikslas nera isgasdint wink.gif ) pasakau, kad ne, negalima. Iki siol visada suveikdavo  4u.gif


man griežtu tonu pasakius negalima, ji pradeda juoktis doh.gif jai dabar 4 mėnesiai, gal per anksti, kad suprastų kas galima, kas negalima...
Atsakyti
issyk ikandus , praziodai pirstu burnyte, istrauki speneli ir nutaisius griezta, gresminga veida, surauktus antakius, rimtai sakai:" man skauda, nesikandziojam kai valgom ir tt"..
Kudikiai reaguoja i skirtingas veido mimikas..taip kazkur skaichiau, taip man suveike po dvieju ikandimu, daugiau nesikandziojo...

QUOTE(Carlin @ 2011 02 05, 13:47)
man griežtu tonu pasakius negalima, ji pradeda juoktis  doh.gif  jai dabar 4 mėnesiai, gal per anksti, kad suprastų kas galima, kas negalima...

Atsakyti
Naudinga bus ateityje, kai mazylis tures dantukus blush2.gif

O dabar man vel iskilo klausimas. Jau antra diena, kai mazylis pamego viena krutine ir tik is jos normaliai valgo, aisku ta krutine jau "nuvalgyta". Is tos nemegstamos kelias min pavalgo ir viskas, pradeda dairytis, vel gryzta prie jos, nervuojasi, pyksta, muistosi, tada suprantu,kad reikia duoti kita krutine ir valgo kuo puikiausiai. Ar man nesumazes pienelio "nemegstamoj" krutinej? g.gif Nakti viskas ok, bet diena turi savo favorite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 02 05, 17:09)
Naudinga bus ateityje, kai mazylis tures dantukus  blush2.gif

O dabar man vel iskilo klausimas. Jau antra diena, kai mazylis pamego viena krutine ir tik is jos normaliai valgo, aisku ta krutine jau "nuvalgyta". Is tos nemegstamos kelias min pavalgo ir viskas, pradeda dairytis, vel gryzta prie jos, nervuojasi, pyksta, muistosi, tada suprantu,kad reikia duoti kita krutine ir valgo kuo puikiausiai. Ar man nesumazes pienelio "nemegstamoj" krutinej?  g.gif  Nakti viskas ok, bet diena turi savo favorite  doh.gif

Na va man lygiai tas pats koki pusantro menesi turim mylima ir neylima kruti lotuliukas.gif .Zinai dabar sumazejo tas skirtumas ,bet dar dienom muistosi,bet jau naktim tai kisu ta nemylima kruti kad istrauktu pienuko.Pieno tiktai nesumazejo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 02 05, 19:08)
Na va man lygiai tas pats koki pusantro menesi turim mylima ir neylima kruti lotuliukas.gif .Zinai dabar sumazejo tas skirtumas ,bet dar dienom muistosi,bet jau naktim tai kisu ta nemylima kruti kad istrauktu pienuko.Pieno tiktai nesumazejo thumbup.gif .

thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ir as jungiuosi prie jusu mirksiukas.gif mano mazylis ir turi favorite kruti, kuria baigia nuzysti, o kitos rekia ir net i burnyte neiima, tai as jam duodu pirma miegstama, o po to greitai grazinu prie nemegstamos(taip darau dienos metu), o nakti pirma visuomet duodu nors truputi nemegstamos...kad nors truputi jos nuvalgytu biggrin.gif
Atsakyti