Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(Magira @ 2011 05 04, 22:58)
Na siandien viriau grikius su morka na newvalgo mazoji ir tiek doh.gif


grikių su morka tai ir aš nevalgyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 05 04, 22:58)
taip nes jei valgom pvz ryziu kose ji nieko neduoda o va jeigu valgysi kose skirta vaikams (milteliu nors ir geros firmos) tai ten ir papildu ivairiu ir visko ko reikia vaikui yra-cia gydytojos nuomone.
Na siandien viriau grikius su morka na newvalgo mazoji ir tiek doh.gif



kažkokia nesąmonė. Aišku, kad duoda. Keistuolė daktarė doh.gif

O jūs pakaitaliokit košes - tikrai turėtumėt atrasi tokią, kuri patiks. Pvz, daug vaikų mėgsta avižinių dribsnių košes su obuoliuku.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 05 04, 23:58)
jeigu valgysi kose skirta vaikams (milteliu nors ir geros firmos) tai ten ir papildu ivairiu ir visko ko reikia vaikui yra-cia gydytojos nuomone.

Kaip gerai, kad esi tokia Mama, kuri stengiasi pati gaminti 4u.gif
Na, šiandien nevalgė tų grikių, tai kitą sykį- gal suvalgys šaukštuką ar daugiau mirksiukas.gif Dar mažutė, dar ragauja daugiau nei valgo.

Apie papildus maiste (jei gau "pagerintą" dozę, tai kaip organizmas iš natūralaus maisti, ne "pagerinto" sugebės įsisavint?)

Šį straipsniuką reiktų visom pasiskaityt mirksiukas.gif
http://www.alfa.lt/s...011-03-28_07-09
Atsakyti
Maitinu mp savo dukrytę jau ketvirtas mėnuo... Kai buvo mažesnė, tai naktimis išmiegodavo tarp maitinimų apie 3-4 valandas, o dabar jau kuris laikas naktimis prabunda kas 1-2 valandas, labai retai pasitaiko, kad išmiegotų 3 valandas. Kai kada pavalgo, o kai kada tik pasiima krūtį ir miega toliau. Mes miegame kartu vienoje lovoje. Aš prastai išsimiegu, be to man neramu, ar viskas gerai, kad mano mažylė taip prastai miega...
Beje, dieną valgo kas 2,5-3 valandas, neverkia, būna rami - manau, kad pienuko užtenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgoška: 05 gegužės 2011 - 10:10
Magira,
sioje vietoje mamytems labai reikia kantrybes ir...'relakso'. Tokia pacia grikiu kose gali tekti siulyti ir 12 kartu (zinoma ne kasdien), kol vaikas pagaliau pripazins ir pamegs skoni. mirksiukas.gif

Jurgoška
,
mazyle auga, dideja poreikiai (augimo suoliu metu mazyliai zinda dazniau tam, kad uztikrinti reikiama pienelio gamyba, t.y. padidinti MP kieki pagal savo poreikius), taippat tokio amziaus mazuliukai aktyviau domisi aplinka, yra fiziskai aktyvesni (daugiau pavargsta), todel labai normalu, jog naktinis miegas pasidaro neramesnis, dazniau pabudinejama. Mamos krutis juk ir ramina. wub.gif Viskas su jumis gerai. 4u.gif Ateis laikas ir tikrai kuo puikiausiai abi miegosit naktimis, o tu labai ilgesies tu siltu dukrytes prisiglaudimu ir jaukaus, ritmisko kvepavimo salia... 4u.gif wub.gif Tiesiog ji dar laaaabai mazute. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 05 03, 22:53)
Krutu/speneliu  stimuliavimas didina MP kieki!


Aciu uz atsakyma! Viska supratau, as labai stengiausi ir meginau taip daryti keleta savaiciu bet man neisejo. verysad.gif
As darau isvada kad priezastis ne tame kad neuztenka pieno, o tame kad vaikas atsisako zisti nes priprato prie buteliuko. Taip isejo, kad pirmas 4 dienas jis buvo maitinamas misinukais, o tik veliau pradejo zisti + gauti nutraukta piena, bet beda tame kad ligonineje man liepe BUTINAI primaitineti misinuku doh.gif nes atseit pieno nepakanka, taip ir prasidejo musu bedos su tuo primaitinimu, tik kuo toliau tuo primaitinti tenka daugiau. doh.gif
Nakti as jo neprimaitinu, bet jis neisciulpia iki galo, uzmiega, as zadinu, keiciu pampi, vel zinda ir vel uzmiega, buna kad po to nutraukineju likuti ir sekanti maitinima sumaitinu is buteliuko ir vel duodu kruti... jam aisku neuztenka ir jis ismiega labai trumpai po 1.5 val buna ir maziau (buna kad per ta laika as net nespeju atsigulti nes einu atsigert arbatos ir nusitraukt pieno likucius). Galu gale ryte jis atsibunda LABAI alkanas ir LABAI piktas, kruties imti nenori ne uz ka, zviegia ir nenusiramina kol negauna tuoj pat misinuko...O as bunu jau labai pavargusi ir neissimiegojusi po tokios nakties ir pasiduodu su asaromis ir mintimis kad kadangi jo pirmosiomis dienomis "mama" jam buvo buteliukas su soske, tai ir dabar manes kaip mamos turbut nepripazista. Ir istorija kartojasi kiekviena karta kai meginu padaryti maitinimo tik is (.) serija, nesvarbu kaip daznai kisciau krutine ir kiek jo nervu pakaktu zisti.. galu gale ateina alkio krize, baisus ryksmai ir misinukas. O siandien isvis jis atsibudes net nenorejo meginti imti (.) nors ten tikrai buvo pieno, ir tada as supratau kad maitinu tikriausiai paskutines dienas, vaikas priejo to momento kad nutare atsisakyti kruties. Man be galo liudna ir graudu net asaru neina laikyt, nes dejau tikrai labai daug pastangu ir labai noriu maitinti... bet mano vaikas pasirinko ne mane, o misinuka verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 05 05, 14:56)
Man be galo liudna ir graudu net asaru neina laikyt, nes dejau tikrai labai daug pastangu ir labai noriu maitinti... bet mano vaikas pasirinko ne mane, o misinuka  verysad.gif

Nesupyk - taip nebuna! JOKS misinys ir JOKS buteliukas neatstos mamytes ir jos silumos, taippat ir Mamos Pienelio (jis ne is tolybiu neprilygsta MP!!).
Viskas 'uzprogramuota' tavyje (tavo pasamoneje ir vaikas kuo puikiausiai ta jaucia).

Mamos meile ir galimybes - beribes. mirksiukas.gif Manau ne viena mamyte ta patvirtins. Mama gali viska. Jei nori... 4u.gif 4u.gif
Nereikia jokiu pasiteisinimu, reikia uzsispyrimo ir siek tiek kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 05 05, 17:18)
NJOKS misinys ir JOKS buteliukas neatstos mamytes ir jos silumos, taippat ir Mamos Pienelio (jis ne is tolybiu neprilygsta MP!!).


Na is buteliuko jis puikiausiai geria ir MP, raktinis zodis cia tikriausiai ne misinelis o buteliukas. Nors naktimis jis normaliausiai zinda is (.) tik tiek kad luzta ir neprivalgo savo normos, kas skaudziai atsiliepia ryte. Siandien vakare meginau maitinti is (.) per verksmus ir prievarta, stengiausi nepasiduoti ir nereaguoti taip jautriai i jo ryksmus. Ziairu buvo, bet noriu suprasti KODEL ... tuo metu matesi kad pieno daug, nes maciau jo ir verkiancio vaiko burnyteje ir kai pasitraukdavo, bego pienukas. Meginau ir keisti (.), keisti pozas - sedint, laikant ant ranku, ant pagalves, gulint kisau jam i burnyte....na visaip issidirbinejau. Paciulpia trumpai isizioja ir verkia. Palaikau staciai, pakeiciu pampersa ir vel ir vel kisu (.). Na kazkaip labai sunkiai pamaitinau, jis verke jau vien nuo (.) vaizdo rolleyes.gif Tada nutarem ji ismaudyt, tai ismaudytas luzo ir (.) neeme. Tik vat likau nesupratusi kame yra problema. Galvojau gal pilvuka skauda bet nepanasu i tai nes ramiai gulint nurimdavo. Bet ar tai normalu maitinti vaika su tokiom isterikom, tokiam maziukui nervu sistema gadinant g.gif Laukiu patarimu...
Atsakyti
Lynete,
Taip, kaltas buteliukas, todel visu pirma reiketu jo atsisakyti ir misini (reikalui esant) sugirdyti taurele, auksteliu ar svirkstu...
O prievarta zindyti jokiu budu negalima. Jei vaikelis verkia, butina pries siulant kruti vel ji nuraminti, paguosti.
Atsakyti
o kiek laiko praeina iki jis atsibunda LABAI alkanas ir LABAI piktas?
Gal Jus truputi uzdelsiat..neuzbegat uz akiu jo pykciui?

Na jis turetu prabudineti, imti muistytis, ziotis ar kaip kitaip rodyti, kad tuoj bus skandalas, jei jis negaus savo maisto?

Gal jums labiau sektusi, jei spetumet pries jam isirekiant pradeti maitinti?

Ir gal jus jam diktuojat salygas, kada jis turi valgyti, o ne jis jums reguliuoja savo laika?

Na ir siaip kalbant apie tai ar uztenka ar neuztenka jam maisto - po menesio paziurejus i vaika jau vizualiai matosi pagal isvaizda ar jis priaugineja svorio..veidas darosi apvalesnis, oda ne tokia skaidri..rinkiu atsiranda..net nebutina sverti, kad tai pamatyti..
Ir ar butina nusitraukineti?

veikiausiai as spjauciau i misini ir is vis jo neduociau..uzsideciau ausinuka, jei nervintu jo verkimas..stebeciau ji..ji reakcijas..ir kantriai po truputi zindyciau..tiek, kiek jis papraso..
Gal Jums taip atrodo tik, kad JAM NEUZTENKA?




QUOTE(Lynete @ 2011 05 05, 15:56)
Aciu uz atsakyma! Viska supratau, as labai stengiausi ir meginau taip daryti keleta savaiciu bet man neisejo.  verysad.gif
As darau isvada kad priezastis ne tame kad neuztenka pieno, o tame kad vaikas atsisako zisti nes priprato prie buteliuko. Taip isejo, kad pirmas 4 dienas jis buvo maitinamas misinukais, o tik veliau pradejo zisti + gauti nutraukta piena, bet beda tame kad ligonineje man liepe BUTINAI primaitineti misinuku  doh.gif nes atseit pieno nepakanka, taip ir prasidejo musu bedos su tuo primaitinimu, tik kuo toliau tuo primaitinti tenka daugiau.  doh.gif
Nakti as jo neprimaitinu, bet jis neisciulpia iki galo, uzmiega, as zadinu, keiciu pampi, vel zinda ir vel uzmiega, buna kad po to nutraukineju likuti ir sekanti maitinima sumaitinu is buteliuko ir vel duodu kruti... jam aisku neuztenka ir jis ismiega labai trumpai po 1.5 val buna ir maziau (buna kad per ta laika as net nespeju atsigulti nes einu atsigert arbatos ir nusitraukt pieno likucius). Galu gale ryte jis atsibunda LABAI alkanas ir LABAI piktas, kruties imti nenori ne uz ka, zviegia ir nenusiramina kol negauna tuoj pat misinuko...O as bunu jau labai pavargusi ir neissimiegojusi po tokios nakties ir pasiduodu su asaromis ir mintimis kad kadangi jo pirmosiomis dienomis "mama" jam buvo buteliukas su soske, tai ir dabar manes kaip mamos turbut nepripazista. Ir istorija kartojasi kiekviena karta kai meginu padaryti maitinimo tik is (.) serija, nesvarbu kaip daznai kisciau krutine ir kiek jo nervu pakaktu zisti.. galu gale ateina alkio krize, baisus ryksmai ir misinukas. O siandien isvis jis atsibudes net nenorejo meginti imti (.) nors ten tikrai buvo pieno, ir tada as supratau kad maitinu tikriausiai paskutines dienas, vaikas priejo to momento kad nutare atsisakyti kruties. Man be galo liudna ir graudu net asaru neina laikyt, nes dejau tikrai labai daug pastangu ir labai noriu maitinti... bet mano vaikas pasirinko ne mane, o misinuka  verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.w.a.t: 05 gegužės 2011 - 23:46
sveikos. 4u.gif mano mergyttei suejo trecias menesiukas, ir nuo to laiko kazkas pasikeite. maitinu Mp, ir kas tris valandas dienomis iki siol, bet db pastebejau kad atejus toms trims valandoms ir pasiulius kruti, mergyte nebenori zisti, nusisuka, pradeda verkti... tai nesuprantu? reiskias ji ne alkana? ( pienuko tirkai yra) ar gali but kad triju menesiu kudikis valgys jau ne kas tris valandas, o reciau? o kaip daryt nalti, kai jijau ismiega iki ryto? Zadinti ar leisti miegoti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spindulele: 06 gegužės 2011 - 07:49
QUOTE(spindulele @ 2011 05 06, 08:49)
sveikos. 4u.gif  mano mergyttei suejo trecias menesiukas, ir nuo to laiko kazkas pasikeite. maitinu Mp, ir kas tris valandas dienomis iki siol, bet db pastebejau kad  atejus toms trims valandoms ir pasiulius kruti, mergyte nebenori zisti, nusisuka, pradeda verkti... tai nesuprantu?  reiskias ji ne alkana? ( pienuko tirkai yra) ar gali but kad triju menesiu kudikis valgys jau ne kas tris valandas, o reciau? o kaip daryt nalti, kai jijau ismiega iki ryto? Zadinti ar leisti miegoti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jau ne viena mamyte skundesi, kad 3-4 menesi atsiranda vaiko nenoras zisti. As ir su tuo susiduriau. Kazkur 4 menesi musu mergyte pradejo klykti pamaciusi (.), labai sunkiai sekdavosi pamaitinti, nes ilga laika isbuvusi nevalgiusi, tapdavo pikta, visai neimdavo papuko. Bandydavau pries tai pamigdyti, tada budavo geresnes nuotaikos arba kisdavau bemieganciai, tada visada pavalgydavo. Bet kazkaip isgyvenom si perioda. Linkiu sekmes 4u.gif

Lynete as ko gero daryciau taip: vietoj misinio duociau nutraukta pieneli. Jei tikrai nori maitinti pati (ne nutrauktu pieneliu), tai turbut reiktu bandyti vaika vel pripratinti prie papuko. Bandyk mazinti is buteliuko duodamo pienelio kieki, o likusi sumaitinti svirkstu, taurele ar sauksteliu. Na kad atprastu nuo buteliuko. O kai siek tiek pavalgo ir nebebuna toks piktas vaikas gal ima ir kruti? Galetum taip tada mazinti is buteliuko duodama kieki. Siaip ar taip manau, kad buti gera mama galima ir maitinant buteliuku. Sekmes 4u.gif
Atsakyti