Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Sveikos visos mielos mamytes. Jauciu, kad as jums nusibosiu verysad.gif Mums 3,5 men. Per dvi savaites priiaugom 200 gr. Nuejau siandien i poliklinika pasisverti. Gydytoja pasake, kad mazai ir liepe valgyti koses. As tu kosiu dar nenoriu duoti. Gal man primaitinti misiniukais verysad.gif ? Ju irgi nenoriu verysad.gif Siaip mergaite rami, duodasi su kojomis ir rankomis - kalorijas degina biggrin.gif Vakare pavalgo apie 10 val. ir dazniausiai pati keliu apie 4 val. valgyti, nes prabundu, kad skauda(.). Pavalgo ir veliau valgo 8 - 9 val. Gal zadinti nakti kas 3 val. Prasau patarkite, kaip pasielgti. Pati nebeismanau g.gif Gal mazai pienuko turiu? Noriu labai pati maitinti
Atsakyti
ativel,
nurimk 4u.gif ir tiesiog...kuri laika...negirdek ka sako gydytoja.
Pabandykit dazniau pasimaitinti naktimis (naktinis maitinimas itin svarbus), o gal ir dienos metu dazniau pasiulyti.
Pienuko yra ir jis niekur nedings. mirksiukas.gif Dar bent dvi savaiteles maitinkites ir tik po menesio rezultato galesit pasiziureti kiek priaugo per menesi. Galbut kitos dvi savaites 'priaugins' dvigubai mirksiukas.gif
p.s. prie vienos kruties ne trumpiau 15 minuciu 4u.gif
Daugiau optimizmo, pasitikejimo ir jokiu neigiamu minciu smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(ast_alaus @ 2011 04 26, 17:10)
ativel,
nurimk  4u.gif  ir tiesiog...kuri laika...negirdek ka sako gydytoja. 
Pabandykit dazniau pasimaitinti naktimis (naktinis maitinimas itin svarbus), o gal ir dienos metu dazniau pasiulyti.
Pienuko yra ir jis niekur nedings.  mirksiukas.gif Dar bent dvi savaiteles maitinkites ir tik po menesio rezultato galesit pasiziureti kiek priaugo per menesi. Galbut kitos dvi savaites 'priaugins' dvigubai  mirksiukas.gif
p.s. prie vienos kruties ne trumpiau 15 minuciu  4u.gif
Daugiau optimizmo, pasitikejimo ir jokiu neigiamu minciu  smile.gif


Blogiausia, kad praeita menesi priiaugom 400 g. Gydytoja liepe si menesi priaugti 500 g. Diena valgom kas 2 - 3 val. ir apie puse val. Bandysim naktimis dazniau valgyti smile.gif koses ir misineliai dar palauks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 26, 18:12)
koses ir misineliai dar palauks rolleyes.gif

Misineliai nereikalingi (kam ta bruda siulyti, kai yra MP!!), o iki kosiu turit dar bent 3 menesius paaugti.
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 04 26, 19:10)
Misineliai nereikalingi (kam ta bruda siulyti, kai yra MP!!), o iki  kosiu turit dar bent 3 menesius paaugti.



O mums liepe jau siandien valgyti. Man pyktis ima, kad gydytojai nusiteikia preis naturalu maitinima. Jauciu, kad busiu melage ir gydytojai meluosiu, kad valgom schmoll.gif . Bet uz gero menesio pradesim ragauti
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 26, 20:15)
O mums liepe jau siandien valgyti. Man pyktis ima, kad gydytojai nusiteikia preis naturalu maitinima. Jauciu, kad busiu melage ir gydytojai meluosiu, kad valgom schmoll.gif . Bet uz gero menesio pradesim ragauti

Gydytoja turetu labai gerai zinoti, kad primaitinimas pernelyg anksti gali sukelti labai dideliu bedu ir ne trumpalaikiu, o visam gyvenimui. Tad ar verta skubeti?
Nei 3, nei 4 menesiu kudikio organizmas nera pakankamai subrendes kitokiam (nei MP) maistui.
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 26, 19:12)
lotuliukas.gif

Blogiausia, kad praeita menesi priiaugom 400 g. Gydytoja liepe si menesi priaugti 500 g. Diena valgom kas 2 - 3 val. ir apie puse val. Bandysim naktimis dazniau valgyti smile.gif  koses ir misineliai dar palauks rolleyes.gif

Keista gydytoja... Liepė... O jei ir košėm maitinama dukrytė nepriaugs tų 500g (maniškė, pradėjus primaitinimą, išvis nustojo svorį auginti ir iš normalaus svorio mergaitės patapo per mažo svorio mergaite)? Ką gydytoja lieps tada? Cepelinus siūlyti?
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 26, 21:15)
O mums liepe jau siandien valgyti. Man pyktis ima, kad gydytojai nusiteikia preis naturalu maitinima. Jauciu, kad busiu melage ir gydytojai meluosiu, kad valgom schmoll.gif . Bet uz gero menesio pradesim ragauti


na va, buvom pas gyd., tai per 4-ias savaites priaugo 350 gr. (dar nėra 3-jų mėnesių) Mažoka, bet gyd nesiūlė primaitinimo, nesiūlė ir mišinuko. išklausinėjo apie valgymo įpročius ir konstatavo, kad vaikas tiesiog neturi stipraus alkio jausmo doh.gif o pasiūlymas buvo vienas - dažniau maitinti, neleisti ilgai miegoti, kelti kas 1,5-2 val ir maitinti blush2.gif žodžiu, bandysim, gal tada mažiau atpils po kiekvieno valgio ir daugiau priaugs 4u.gif
Atsakyti
Na va, šiandien buvom poliklinikoje, pasisvėrėm. Sūnelis gimė 3,5kg, iš ligoninės išsirašant buvo 3,185 kg, o šiandien mums yra 17 parų ir svoris 4,1 kg smile.gif. Viskas tvarkoj, yra, pasirodo to pieno užtektinai, o kad aš jo pati nemoku išsispausti, tai nieko nereiškia, vaikas prisitraukia tiek, kiek jam reikia. Jau dabar jis trumpiau valgo ir ilgiau pamiega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 22, 14:04)
Super Saulyte,
Norejau suzinoti, kaip jums sekasi maitinimas? Mes dar valgom, bet nezinau kiek suvalgom. Buna kitakart ir pasipykstam, bet dar misiniuko neduodu. Slapinames  gal 10 -12 kartu. Pagal tai sakyciau, kad turim pienelio. Bet bijau, kad vel priiaugsim mazai svorio. Pagal gydytoja siandien turetume pradeti valgyti koseles, bet neduosiu. Man atrodo, kad palauks kokias 3 savaites. Kitos mamos sake, kad jos maitina 5-10 min. Mes valgom 30 min. Tai man sake, kad nenormalu. Bet mes ir pavalgom ir pasnaudzia, ir vel pavalgom. Todel man aiskina, kad nera pakankamai pienuko. Noreciau, kad butu daugiau to pienuko, bet...



QUOTE(ativel @ 2011 04 26, 17:32)
Sveikos visos mielos mamytes. Jauciu, kad as jums nusibosiu verysad.gif  Mums 3,5 men. Per dvi savaites priiaugom 200 gr. Nuejau siandien i poliklinika pasisverti. Gydytoja pasake, kad mazai ir liepe valgyti koses. As tu kosiu dar nenoriu duoti. Gal man primaitinti misiniukais verysad.gif ? Ju irgi nenoriu verysad.gif Siaip mergaite rami, duodasi su kojomis ir rankomis - kalorijas degina biggrin.gif Vakare pavalgo apie 10 val. ir dazniausiai pati keliu apie 4 val. valgyti, nes prabundu, kad skauda(.). Pavalgo ir veliau valgo 8 - 9 val. Gal zadinti nakti kas 3 val. Prasau patarkite, kaip pasielgti. Pati nebeismanau  g.gif Gal mazai pienuko turiu? Noriu labai pati maitinti


Labukas!
Saunuole, kad nepasiduodi ir toliau kovoji 4u.gif Didziuojuosi tavim smile.gif
O mes kabejom 2 savaites. Viena savaite net be misinuku gyvenom. Bet vaikas kiaura para ant ranku buvo. Pati isvargau, net valgyt nebuvokada pasidaryt. Zodziu vargelis man buvo. Kadangi sisiuku er ara budavo 10-12 tai kaip ir maisto uzteko mazylei. Prasitarus anytai, kad nebeduodam misinuko, vel sulaukiau komentaru ar tikrai uztenka, vaikas alkanas ir t.t. Nu palauze tada mane, pradejau panikuot , kad vaika laikau alkana. Kita diena maze jau mazau kabejo , bet kai ir anksciau ritrukus maisto reke ir reikalavo dar. Tai ir daviau misinuko... verysad.gif suvalge 90 ml... po kiek laiko vel tas pats. Tai kai vel pradejau primaitint, pirmom dienom suvalgydavo per para virs 300 ml misinuko... Dabar vel uztenka 150-200 ml per para. Reikalauja daugiau maisto pries pietu miega ir pries naktini. Vakarais vis dar kabam kiek ji nori, miegam kartu, bet matyt taip jau ir gyvensim su siokiu tokiu maisto paildymu g.gif
Net nzn ka reiks daryt su primaitinimi kietumaistu. Sako kurie misinukus valgotiems anksciau reik duot kosiu? g.gif
Na tikrai tas maitinimas tai austasis pilotazas thumbup.gif

Dar klausimeli turiu del skysciu kiekio. Kiek isgeriate skysciu? Man su jais problema per prievarta 2-3 litrus isgeriu... Kankintis kartais reik kad isgert.
Atsakyti
Nereikia per prievartą tiek daug gert...ir išvis. Čia gal mane kokia natūralistė ir pasmerks, bet...nu nesugrius dangus, jei jūs ją dabar jau primaitinat mišinuku. Na, nepavyko, nieko baisaus, stengėtės juk smile.gif O dėl primaitinimo - irgi šeši mėnesiai, kaip ir MP maitinamiems.
tad atsipalaiduokit ir mėgaukitės motinyste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2011 04 27, 15:35)
o pasiūlymas buvo vienas - dažniau maitinti, neleisti ilgai miegoti, kelti kas 1,5-2 val ir maitinti  blush2.gif  žodžiu, bandysim, gal tada mažiau atpils po kiekvieno valgio ir daugiau priaugs  4u.gif
Kaip dziugu, kad ir tokiu medikiu yra thumbup.gif Sekmes augime. Nepatingekit dazniau pasiulyti 4u.gif

QUOTE(nojura @ 2011 04 27, 16:27)
Viskas tvarkoj, yra, pasirodo to pieno užtektinai, o kad aš jo pati nemoku išsispausti, tai nieko nereiškia, vaikas prisitraukia tiek, kiek jam reikia.

Smagu! Pienelio visuomet yra tiek, kiek reikia vaikeliui. Yra tik kelios salygos - mamyte turi daznai zindyti, pasitiketi savimi ir savo vaikeliu ir negalvoti, kad vaikelio neramumas butinai susijes su pienelio trukumu.

super_saulyte, pasitikek savimi, TU GALI ismaitinti savo vaikeli MP.
Skysciu jokiu budu negalima gerti per prievarta!! Reikia gerti tiek, kiek norisi.
Kuo daugiau misinuko 'supilsi' mazyliui, tuo maziau pienelio pas tave gaminsis...Uzburtas ratas...Viskas priklauso nuo taves. Ir tavo pasirizimo! mirksiukas.gif


p.s. Kaip jau ne karta minejau - yra begale priezasciu, del ko mazyliai gali buti neramus! Uzkisti verkiancio mazylio skrandi misiniu (t.y. permaitinti, kad vaikas ''ilgiau ismiegotu'') - toli grazu ne iseitis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ast_alaus: 01 gegužės 2011 - 23:49