Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Oi del tu - vaikas rekia, tai reiskias alkanas doh.gif Man irgi vyras kartais taip sakydavo. Tai as jam atsakydavau, kad rekia del to, kad su teciu nori pabendraut mirksiukas.gif Zinoma buna, kad kitaip nenurimsta, kaip tik gavusi (.) i burna, bet ir tai nelabai valgo. Gal artumo kartais reikia ar kaip mano mama sako: pasitikrina ar pieno dar yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 04 13, 13:39)
cerina,  4u.gif
2mėn. pabaigoje- augimo šuolis.
+vienas maitinimas- viena krūtis. (o gauna abi, pradžioje- mp liesesnis, o riebaus, pasisotinimui gali negauti kai gauna naują krūtį)
Jei dar nori ir muistosi- atsigeri šiltų skysčių, švelniai pamasažuoji krūtį, gali dėt šilumą (sausą/šlapią) ir vėl siūlai tą pačia krūtį.
Kraustytis pusplikiems kelioms dienoms į lovą.  mirksiukas.gif
ir pailsės mama, ir oda-oda kontaktas, ir maitintis.
+sek šlapimą- bus aišku.  mirksiukas.gif
Papildyta:
super_saulyte,  4u.gif
Rašei, kad šlapinasi 8 kartus per parą,- vadinas, pakanka mp.
Nenorėjau suklaidinti, tiesiog mišinio mažinimui taikoma tokia metodika. Bet gyvenime pasitaiko ir išimčių  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif labai naudingi patarimai,nes situ dar neisbandziau metodu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cerina @ 2011 04 13, 12:51)
Sveiki
O ka daryt jei vaikas nekaba ant (.),istustina ir pradeda verkti,muistytis,tampyti  (.)nes maza.duodu abi krutis, mums beveik 2men..niekaip neistimuliuojam,kad pienelio butu daugiau verysad.gif



Laba 4u.gif ,

ir mano nekaba ant pustuštės krūties, nors tu ką, 5-7 min.ir viskas,silpnumo apimta kartais duodu ir kitą,ko pasekoje, o gal dėl nuovargio (vyresnėlė irgi nediduke) akivaizdžiai sumažėjo pieno doh.gif ,šiandien pavyko iškabėti 15 min.,po 2 val.kelsiu duosiu kitą krūtį,reikia kažkaip užsisakyt daugiau pienelio. Atrodo patirties turiu pirmąją išmaitinau iki 1 m.9.mėn., kol atsisakė šio nėštumo metu.Bet su antrosios dukrytės žindymu sunkiau, buvo žiauriai suplėšiusi spienelį,dėkui dievui užgijo,kai pyksta krūties neima, jei tuštoka irgi tampo. Na susitvarkysim, miegam kartu,žindau pagal poreikį, soskučių ir buteliukų nenaudojam,kakoja 3 kartus paroje, sisioja daug kartų, bet per antrą menesi priaiugo 500 g,tai gydytoja pasamprotavo,kad mažai pieno,patylejau,nes neverta gincytis.... Na va issiliejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rola: 13 balandžio 2011 - 15:01
QUOTE(Rola @ 2011 04 13, 15:59)
Laba  4u.gif ,

ir mano nekaba ant pustuštės krūties, nors tu ką, 5-7 min.ir viskas,silpnumo apimta kartais duodu ir kitą,ko pasekoje, o gal dėl nuovargio (vyresnėlė irgi nediduke) akivaizdžiai sumažėjo pieno doh.gif ,šiandien pavyko iškabėti 15 min.,po 2 val.kelsiu duosiu kitą krūtį,reikia kažkaip užsisakyt daugiau pienelio. Atrodo patirties turiu pirmąją išmaitinau  iki 1 m.9.mėn., kol atsisakė šio nėštumo metu.Bet su antrosios dukrytės žindymu sunkiau, buvo žiauriai suplėšiusi spienelį,dėkui dievui užgijo,kai pyksta krūties neima, jei tuštoka irgi tampo. Na susitvarkysim, miegam kartu,žindau pagal poreikį, soskučių ir buteliukų nenaudojam,kakoja 3 kartus paroje, sisioja daug kartų, bet per antrą menesi priaiugo 500 g,tai gydytoja pasamprotavo,kad mažai pieno,patylejau,nes neverta gincytis.... Na va issiliejau  doh.gif

4u.gif
man tai nuovargis daro savo,maziukas per miegus stena,virkcioja,nes sunkiau kakoti,tai as viska girdziu ,vis sokineju,tai miego kokybe bloga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(super_saulyte @ 2011 04 13, 11:17)
Dar turiu klausimeli Košei-Malošei,
Siandien buvom apziuroj (6,1 kg, 62 cm) ir gyd sake kad kita menesi (bus 4 men dukrytei) jau aspasakos apie primaitinima koselem  blink.gif  As laikausi jusu nuomones, kad nuo ilnu 6 men primaitint. Tikiuosi ienelio netruksim. Tai ka sakyt gydytojai? Nenoriu taip anksti kosiu duot...

o ar papasakojimas apie primaitinima automatiskai reiskia, kad jau rytoj pradedu koses duot?

paprasciausiai manau, kad daug ramiau is anksto susirinkti info - kokias koses duoti? kiek? kaip daznai? kaip derinti su MP? kaip gaminti? is kokiu produktu? ka galima deti i kose, ko negalima? klausimu gali kilti ivairiausiu, ir kuo anksciau jie bus uzduoti, tuo daugiau laiko bus info paieskoms.
Atsakyti
Tikrai tas maitinimas sudetingas ir kiekviena mama zino, kas jo vaikui geriausia. Praejom mes per 3 men. ivairiu budu maitinimo: gavom ir misiniuko, ir traukiau pienuka. Tik viena paskutini menesi nieko nedarau - tik pati valgo is (.). Tik norejau paklausti, o jusu kudikeliai nekisa i burnyte rankyciu? Gal cia alkano vaiko nusiraminimas? Zinduko nenori. Pagal slapima tai tikrai turetu uztekti pienuko.
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2011 04 13, 16:53)
Tikrai tas maitinimas sudetingas ir kiekviena mama zino, kas jo vaikui geriausia. Praejom mes per 3 men. ivairiu budu maitinimo: gavom ir misiniuko, ir traukiau pienuka. Tik viena paskutini menesi nieko nedarau - tik pati valgo is (.). Tik norejau paklausti, o jusu kudikeliai nekisa i burnyte rankyciu? Gal cia alkano vaiko nusiraminimas? Zinduko nenori. Pagal slapima tai tikrai turetu uztekti pienuko.


Maniškis taip parodo, kad dar nori pienuko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile.simona: 13 balandžio 2011 - 21:33
QUOTE(ativel @ 2011 04 13, 18:53)
  Tik norejau paklausti, o jusu kudikeliai nekisa i burnyte rankyciu? Gal cia alkano vaiko nusiraminimas?

Taip ir turi būti mirksiukas.gif
Tai naujas etapas- vaikas AUGA ir susipažįsta su supančiu pasauliu per burną, ne tik su rankutėm ir pirštukais- tuoj visi pakliuvę daiktai į rankas pirmiausia atsidurs burnytėje 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms,
Mes ir toliau kabam (9 dienos). Trecia diena bandom gyvent be misinuko. Diena kaip ir viskas neblogai, bet vakare gal del mazesnio pienelio kiekio maze pradeda muistytis, ir pykt. Panesiojus ji visai nebeima (.) Bandant pridet jau nezmoniskai rekia. Biski ciumpa bando traukt ir vel rekia. Vakar maniau neatlaikysiu ir duosiu misinuko, bet kad paspaudus (.) pienas bega. Tai ir susilaikiau. Dvi dienas slapinosi po 8 kartus. Siandien jau 6 turim. Bet man kartais panika islenda ar nelaikau vaiko alkano. Kaip labiau pasitiket savim, kad galiu pati maitint be misinuku... doh.gif O dar ir is aplinkiniu risiklausau, kad nenormalu, kai vaikas visa diena ant (.)
Atsakyti
QUOTE(super_saulyte @ 2011 04 14, 18:01)
Labukas visoms,
Mes ir toliau kabam (9 dienos). Trecia diena bandom gyvent be misinuko. Diena kaip ir viskas neblogai, bet vakare gal del mazesnio pienelio kiekio maze pradeda muistytis, ir pykt. Panesiojus ji visai nebeima (.) Bandant pridet jau nezmoniskai rekia. Biski ciumpa bando traukt ir vel rekia. Vakar maniau neatlaikysiu ir duosiu misinuko, bet kad paspaudus (.) pienas bega. Tai ir susilaikiau. Dvi dienas slapinosi po 8 kartus. Siandien jau 6 turim. Bet man kartais panika islenda ar nelaikau vaiko alkano. Kaip labiau pasitiket savim, kad galiu pati maitint be misinuku...  doh.gif O dar ir is aplinkiniu risiklausau, kad nenormalu, kai vaikas visa diena ant (.)


Laikykis ir neklausyk aplinkiniu. Zinau, kaip sunku atsispirti, bet neklausyk. As irgi prisiklausiau pradzioj - kaip jus cia maitinates, visa diena valgot, tai nenormalu ir t.t.. O uzsispyriau, nepaisiau net nugrauztu speneliu, bet po geros savaites pienuko atsirado sociai. O pirmas tris savaites vakare tekdavo duoti misinuko, nes vaikas isvalgydavo abi krutis ir toliau klykdavo alkanas. Supratau, jei toliau duosiu daugiau misinio - dings pienas visai. Dabar suneliui 5 menesiai, o valgo tik mano piena, priaugineja po 800-900 g per menesi. TU GALI! 4u.gif
Beje, jei slapinasi 8 kartus - tai ir nusiramink. Vadinasi maisto uztenka. O jei vakare neima kruties - gal tiesiog ji nebenori? Maniskis irgi tokio amziaus kai protestuodavo pries maista vietoj to, kad tiesiog neimtu kruties - rekdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(super_saulyte @ 2011 04 14, 18:01)
Labukas visoms,
Mes ir toliau kabam (9 dienos). Trecia diena bandom gyvent be misinuko. Diena kaip ir viskas neblogai, bet vakare gal del mazesnio pienelio kiekio maze pradeda muistytis, ir pykt. Panesiojus ji visai nebeima (.) Bandant pridet jau nezmoniskai rekia. Biski ciumpa bando traukt ir vel rekia. Vakar maniau neatlaikysiu ir duosiu misinuko, bet kad paspaudus (.) pienas bega. Tai ir susilaikiau. Dvi dienas slapinosi po 8 kartus. Siandien jau 6 turim. Bet man kartais panika islenda ar nelaikau vaiko alkano. Kaip labiau pasitiket savim, kad galiu pati maitint be misinuku...  doh.gif O dar ir is aplinkiniu risiklausau, kad nenormalu, kai vaikas visa diena ant (.)



Musu mazes tokio pat amziaus - mes tik viena diena vyresnes. Man irgi daznai atrodo, kad mazai pienuko. Galvoju, kad tuoj tuoj duosiu misiniuko. Bet kai paklausiu ar nori valgyti - ji man atsako sypsena. Ir vel toliau kisu (.). Kitakart ir neima ir vel duodu. O nakti ismiega kokias 6 val. Budavo, kad ir pati zadindavau, kad valgytu. O slapinasi ir kokius 9 kartus, bet bijau, kad svorio mazai priaugs. Manyciau, kad dar varkyme abi su savo kudikeliais, duokim ir matysim, kas bus. Stiprybes ir kantrybes jums abiems rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietina @ 2011 04 15, 09:35)
Laikykis ir neklausyk aplinkiniu. Zinau, kaip sunku atsispirti, bet neklausyk. As irgi prisiklausiau pradzioj - kaip jus cia maitinates, visa diena valgot, tai nenormalu ir t.t.. O uzsispyriau, nepaisiau net nugrauztu speneliu, bet po geros savaites pienuko atsirado sociai. O pirmas tris savaites vakare tekdavo duoti misinuko, nes vaikas isvalgydavo abi krutis ir toliau klykdavo alkanas. Supratau, jei toliau duosiu daugiau misinio - dings pienas visai. Dabar suneliui 5 menesiai, o valgo tik mano piena, priaugineja po 800-900 g per menesi. TU GALI!  4u.gif
Beje, jei slapinasi 8 kartus - tai ir nusiramink. Vadinasi maisto uztenka. O jei vakare neima kruties - gal tiesiog ji nebenori? Maniskis irgi tokio amziaus kai protestuodavo pries maista vietoj to, kad tiesiog neimtu kruties - rekdavo smile.gif

Aciu uz palaikyma 4u.gif Jusu patirtis duoda paskata toliau nenuleist ranku mirksiukas.gif

QUOTE(ativel @ 2011 04 15, 11:00)
Musu mazes tokio pat amziaus - mes tik viena diena vyresnes. Man irgi daznai atrodo, kad mazai pienuko. Galvoju, kad tuoj tuoj duosiu misiniuko. Bet kai paklausiu ar nori valgyti - ji man atsako sypsena. Ir vel toliau kisu (.). Kitakart ir neima ir vel duodu. O nakti ismiega kokias 6 val. Budavo, kad ir pati zadindavau, kad valgytu. O slapinasi ir kokius 9 kartus, bet bijau, kad svorio mazai priaugs. Manyciau, kad dar varkyme abi su savo kudikeliais, duokim ir matysim, kas bus. Stiprybes ir kantrybes jums abiems rolleyes.gif

Reik mums tuos misinukus mest lauk, nes jie veda is kelio doh.gif mes var vakar jau 9 sisiukus turejom, tai sokinejau is dziaugsmo, kad daugeja rolleyes.gif Mes ir diena ir nakti daznai ir ilgai valgom. Tik ji pradeda traukt ieneli ir uzsnaudzia, o tada bekabant vis po biski patraukia. Tai taip ir vargstam. Stirybes ir jums!!! 4u.gif As laukiu kada jau raeis mums ta krize ir ver galesim dziaugtis miegeliu lauke ax.gif mes siandien 4 diena be misinuko (o is viso jau 10 d. kabam), tai gal jau greit turesim pienuko kiek reikia ax.gif Parasykit, kai jums sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti