Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(pamparam:) @ 2011 04 05, 15:23)
O nuo kada pliurzes nebeduodamos?

Is tiesu tai ir nuo vaiko priklauso... Yra tokiu, kurie labai ilgai atsisako kramtyti (tik as asmeniskai manau, kad cia labiau mamos itaka smile.gif - greiciau sumaitinti).
As esu uz tai, kad ju kuo anksciau atsisakyti. Ypac jei tai tinka ir patinka vaikuciui. Jei dantuku turit, gal tikrai jai labiau patiks paciai 'grumuluoti' mirksiukas.gif 4u.gif Kad ir mesyte, jei gerai isvirta, ji buna gana minkstute (jei dar pasmulkinus...).
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 04 05, 16:28)
Is tiesu tai ir  nuo vaiko priklauso... Yra tokiu, kurie labai ilgai atsisako kramtyti (tik as asmeniskai manau, kad cia labiau mamos itaka  smile.gif  - greiciau sumaitinti).
As esu uz tai, kad ju kuo anksciau atsisakyti. Ypac jei tai tinka ir patinka vaikuciui. Jei dantuku turit, gal tikrai jai labiau patiks paciai 'grumuluoti'  mirksiukas.gif  4u.gif  Kad ir mesyte, jei gerai isvirta, ji buna gana minkstute (jei dar pasmulkinus...).


Na bandysim, dekui smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Sikarta man greiciau reikia nuomoniu (nors ko gero zinau ka Jus pasakysit) nei pagalbos.
Siek tiek skaiciu del klausimo aiskumo smile.gif
Gimem 3250, po 2paru isejom namo sverdami 3050g. Per 3savaites (nepilnas) +700g 3950.
Siandien buvom pirmo menesio vizito pas gyd. Svoris 4850!!!!.

Taigi, mamytes kuriu krutis atrodo tuscia, minksta, kuriu vaikas nuo kruties neatsitraukia ir pan-zinokit kad tai nebutinai del pieno trukumo (manau musu pavizdys itikinamas).

O patarimo man reikia stai kokio: gyd liepe maitint kas 3val ir po 2savaiciu vel svertis.
As visai pritarciau jai tik del vienos priezastis: mano pirmam sunui buvo tas pats, nors valge kas 3val bet vis tiek priauginejo virs 1,5kg ir po 3menesiu nustojo valgyti. Ir beje dabar kai jam 4,5metu taip pat nevalgo sad.gif sad.gif sad.gif.

Nenoriu kad ir sikarta mum taip atsitiktu. Ir pilvo neramumus gyd nuraso I persivalgyma, ir sirdis mum plaka per greitai vel del tos pacios priezasties.

Del ciulptuko-nenoriu net kalbet (nors visi siulo). Mane neramina tai kad mano kleckas valgo trumpai (10min) geriausiu atveju). Jei jis valgytu po 15-30min-tai ramiau islaukciau ta 3val intervala. Bet pasiduodu jam ir valgom tai kas valanda tai kas dvi tai kas tris (zoziu kada norim) nes valgom taip trumpai. Nors pastebejau, kad vaikas jau pats kartais mane nustumia, kai jau jam nesinori.

Tai kaip elgtis?:ar bandyt tas dvi savaites valgyt bent jau kas 2,5val???
Atsakyti
QUOTE(Julija@Mantas @ 2011 04 05, 18:30)
Sveikos mamytes,
Sikarta man greiciau reikia nuomoniu (nors ko gero zinau ka Jus pasakysit) nei pagalbos.
Siek tiek skaiciu del klausimo aiskumo smile.gif
Gimem 3250, po 2paru isejom namo sverdami 3050g. Per 3savaites (nepilnas) +700g 3950.
Siandien buvom pirmo menesio vizito pas gyd. Svoris 4850!!!!.

Taigi, mamytes kuriu krutis atrodo tuscia, minksta, kuriu vaikas nuo kruties neatsitraukia ir pan-zinokit kad tai nebutinai del pieno trukumo (manau musu pavizdys itikinamas).

O patarimo man reikia stai kokio: gyd liepe maitint kas 3val ir po 2savaiciu vel svertis.
As visai pritarciau jai tik del vienos priezastis: mano pirmam sunui buvo tas pats, nors valge kas 3val bet vis tiek priauginejo virs 1,5kg ir po 3menesiu nustojo valgyti. Ir beje dabar kai jam 4,5metu taip pat nevalgo sad.gif sad.gif sad.gif.

Nenoriu kad ir sikarta mum taip atsitiktu. Ir pilvo neramumus gyd nuraso I persivalgyma, ir sirdis mum plaka per greitai vel del tos pacios priezasties.

Del ciulptuko-nenoriu net kalbet (nors visi siulo). Mane neramina tai kad mano kleckas valgo trumpai (10min) geriausiu atveju). Jei jis valgytu po 15-30min-tai ramiau islaukciau ta 3val intervala. Bet pasiduodu jam ir valgom tai kas valanda tai kas dvi tai kas tris (zoziu kada norim) nes valgom taip trumpai. Nors pastebejau, kad vaikas jau pats kartais mane nustumia, kai jau jam nesinori.

Tai kaip elgtis?:ar bandyt tas dvi savaites valgyt bent jau kas 2,5val???


visur dabar rasoma,kad pagal poreiki be jokiu isimciu...
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2011 04 05, 17:37)
pagal poreiki be jokiu isimciu...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 04 03, 23:09)
vasara77, 4u.gif 
Pas jus -augimo šuolio laikotarpis, o kad tokie vakarai- normalu: vakarais mp liesiausias, vaikas nori dažnai ir ilgai (nes greiį įsisavinama ir suvirškinama), + nuovargis po dienos.
Jei maitinsi pagal dukrytės poreikį- kada ji nori ir kiek nori- mp bus į valias  mirksiukas.gif
Pieno trūkumą rodo retas ir koncentruotas šlapinimsis 5-ir mažiau per parą.
Jokių čiulptukų ir papildomų skysčių- tai mažina mp gamybą.
Sėkmės ir pozityvių minčių 4u.gif

Aciu uz patarimus. Bandysim islaukti ta perioda smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

aš norėjau pasisakyti dėl tų vadinamų ,,pliurzyčių"... mano mergaitė jau kramtė maistelį (daržoves) - smulkiai supjaustytą ir gerai išvirtą dar neturėdama dantukų ir būdama apie 9 mėn... nors daug mamyčių yra prieš ,,knygines" rekomendacijas, bet čia man tikrai pasitarnavo daktaro Vingro patarimas, kad vaikučiai mokosi kramtyti apie 9 mėn ir nereikia praleisti šio jų mokymosi etapo, nes vėliau gali būti bėdos su tuo kramtymo išmokimu... taip kad mes ir pradėjom mokytis kramtyti būdamos apie 9 mėn, nors pirmieji dantuliai išdygo 11 mėn.... mėsytę prieš užsisšaldydama sumalu ir susidedu mažais kukuliukais, paskui ją išvirusią lengva išskirstyti ...

o ar galima persivalgyti mamytės pienelio? g.gif g.gif kiek tekę girdėti, tai ne...
vieni vaikučiai pavalgo per labai trumpą laiką, kitiems reikia ir pusval ar ilgiau...
vyro brolienė maitino nuo pat gimimo iki virš metukų į valandą po kartą... ir naktimis...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 04 06, 16:08)
o ar galima persivalgyti mamytės pienelio? g.gif  g.gif  kiek tekę girdėti, tai ne...

drinks_cheers.gif Persivalgyti negalima, nes vaikutis pats pasisotina tiek kiek jam reikia, o beto pienukas greitai suvirškinamas maistelis taip kad ir išalkstama daug greičiau... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ag* @ 2011 04 07, 11:37)
laba mamytės,

gal kuri buvo susidūrus, kad vaikutis įkando? Mano berniukas man įkando ir skaudi žaizdelė atsirado, kai nemaitinu ir paspaudžiu prie žaizdelės matau kad biškįpuliuoja  unsure.gif  ką daryt dabar? Ar galiam vaiką maitint? Kitos krūties negaliu duot nes du maitinu  unsure.gif


įkelsiu ir čia klausimuką savo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ag* @ 2011 04 07, 11:39)
įkelsiu ir čia klausimuką savo  ax.gif  blush2.gif


Na taip stipriai ikandę mano vaikai nebūvo g.gif Aišku kandčiojosi, ir suspausdavo lūpas, bet kazkaip pavykdavo man juos pamokyti, kad nustotu nebeduodama krūtinės ir parodydama kad man tas nepatinka ir skauda cool.gif ...O jūs pabandykite su anspeniu maitinti ir pasitepti po maitinimo "garmastano" tepaliuką, pasidaryti kompresiuka su savo pieneliu patepti spenelius, man tokie būdai apramindavo kurį laiką apramindavo skaudantį spenelį... mirksiukas.gif

O šiaip rodykite vaikučiui nepasitenkinima,kai jis nori ikasti atitrasukite krutine ir pasakykite kad neduosite hjeigu kandziosis ir pan.....Pradzioje sunku bet kai mazyliai mato kad jums tas nepatinka ir gali negauti pienelio su laiku nustos..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis.. esu susirupinusi ir prasau Jusu pagalbos..
Mano mazyliui beveik 9 men. sveriam 11kg..
Problema.. kaip pradejo dygt penktas ir sestas dantukas mazasis atsisake papildomo maisto.. siaip netaip ikisu kelis saukstelius naudodama ivairius cirko elementus verysad.gif tai papildomo maisto suvalgom apie 100g per diena kartais 150g verysad.gif niekad daug nevalge o dabar dar maziau verysad.gif
MP neatsisako..
nz ka daryt? gyvenam ne LT nera nei su kuo pasitart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negara: 08 balandžio 2011 - 11:49
QUOTE(negara @ 2011 04 08, 12:48)
Labutis.. esu susirupinusi ir prasau Jusu pagalbos..
Mano mazyliui beveik 9 men. sveriam 11kg..
Problema.. kaip pradejo dygt penktas ir sestas dantukas mazasis atsisake papildomo maisto.. siaip netaip ikisu kelis saukstelius naudodama ivairius cirko elementus  verysad.gif tai papildomo maisto suvalgom apie 100g per diena kartais 150g  verysad.gif niekad daug nevalge o dabar dar maziau  verysad.gif
MP neatsisako..
nz ka daryt? gyvenam ne LT nera nei su kuo pasitart.


Oho,kad mano tiek valgytu biggrin.gif
Atsakyti