Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Sveikutes mamytes,

Visu pirma didelis dekui Kose-Malose (aciu tau labai uz laiskeli, kelias dienas bandziau atsakyt, bet mano atsakymo niekaip neissiuncia. Kadangi zinau kad esu tokia "paranoike" tai nenoreciau taves trukdyt be reikalo, bet kai bus visai blogai, butinai susisieksiu wink.gif labai labai aciu).

Kazkaip visai nustojau as kreipti demesi I tai kas kiek laiko mes valgom, netgi kartais kai ilgiau nei valanda miega jau pradedi noreti kad jis atsibustu smile.gif.

O siaip norejau paklaust-sianakt, jau pries ryta kazkaip pradejom keistai valgyt, kas valanda bet po trupuciuka, tas ir iki siol tesiasi. Tas daznumas -"ux, o tas "po trupuciuka" jau kazkaip atrodo negerai, nes niekaip nesubrestam siandien iki vieno normalaus pavalgymo. Priezastis-mum matyt skauda pilva, nes vaikas neramiai valgo, rieciasi, steni... O kitas dalykas pradejom po kiekvieno pavalgymo atpylinet (po trupuciuka) bet... Mano mintys buvo kad gal persivalgo, bet paanalizavus-ne taip jau ir daznai valgom kas val, gal pusantros. Kita mintis-gal nuo espumisano. O dabar nzn ka galvot, nes atpyla tokia tirsta tirsta varske-kas tai galetu buti???


Atsakyti
QUOTE(Julija@Mantas @ 2011 03 31, 18:08)
atpyla tokia tirsta tirsta varske-kas tai galetu buti???

Pienelis, apvirškintas.
Normalu, kad tokio amžiaus atpila: neturi klapanėlio/sfinkterio
stemplėje iki 5 mėn.
Augat. Išaugsit ir pilvelio neramumus (ir be espumizano) mirksiukas.gif
ir atpylinėjimus 4u.gif
Atsakyti
As noreciau paklausti dvieju dalyku.
Pirma del naktinio maitinimo.Mums jau 8men thumbup.gif .Maitinu apie 8val vakare ir miegam.Po to 11 val ir 3val maitinu miegancia 10.min.Na keliames apie 6val tai ir pavalgom.Klausimas mano butu toks ar naktinis maitinimas "uzsiris"kada ar ne.Kadangi dirbu tai kartais buna labai sunku atsikelti ,tiesiog vyras pradeda verst is lovos.Na kokias 5dienas neatsikele 3ia (ji neatsibunda pradeda vartytis),tai sesta val atsibunda verkdama arba saukdama-sunku nuraminti.Supratau ,kad alkana gal ir vel pradejau keltis 3-cia.Kokia jusu patirtis siuo klausimu.
Antras klausimas- kazkurioj is temu kalbejot (Kose -Malose)apie susitarima mamos ir vaiko del zindymo parodant gestais na nepamenu ,jei supratot apie ka as noreciau smulkiau .
Dekui
Atsakyti
Sveiki. NOrejau ir as pasidalinti savo vargeliu.Suneliui jau 7 menesiai. Viskas prasidejo nuo to, kad kelias dienas labai sunkiai kalesi keturi virsutiniai dantukai. Rekimas, temperatura ir svarbiausia neime kruties.Ir tas tesesi pora dienu. Net buteliuko nenorejo.Tai traukiau ir maitinau sauksteliu. Per tas dienas pajutau, kad apmazejo pienelio ir sunaus noro ji gerti. Ankciau skanaudavo penkis kartus paroj.Dar buvo krikstynos, irgi nemaitinau. Ir tu atsisakymu ir krikstynu tarpo deka prasidejo mm.Norejau paklausti kiek 7menesiu vaikui reikia gerti mamos piena? Nakti kartais kelesi du kart, kartais viana, kartais nesikele. Man keisciausia arba gal tik man taip atrodo, kad jis manes neprisileidzia kai nenori kruties. Tikrai daznai siulau. Vienos tai net ir atsisake. Paduodu ir nevalgo rekia arba kramto.Man keista, kad jis taip nenori.Kartais niurzga pats, paduodu- ima. Kartais galvoju, gal nera rysio tarp musu. Siaip guvus geras ramus berniukas. Kiek jam kartu uztenka i para mamos pienuko?
Atsakyti
Ačiū, Koše-Maloše 4u.gif
žinau ir skaičiau, kad maitinant krūtimi nereikia jokių papildomų skysčių, bet va pati savo žinojimu ėmiau ir suabejojau doh.gif blush2.gif Turbūt tikrai dantukai duoda apie save žinoti, nes labai jau seilėjasi ir kumštuką su pirščiukais kiša į burnytę.
Gal ne į tema, bet pasigirsiu blush2.gif , šiandien vakare mano mažulis pirmą kartą pats apsivertė ant pilvuko smile.gif
Atsakyti
seilėtėkis atsiradęs, nes apie ketvirtą mėnesį visiems kūdikiams suaktyvėja seilių liaukų veikla, dar dantukų turbūt teks palaukt smile.gif

Kose-malose, nusipirkau bepanteną, dar kaimynė paskolino Bioptroną (ačiū jai), tai mėginu gydytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2011 03 31, 22:10)
seilėtėkis atsiradęs, nes apie ketvirtą mėnesį visiems kūdikiams suaktyvėja seilių liaukų veikla, dar dantukų turbūt teks palaukt smile.gif

Kose-malose, nusipirkau bepanteną, dar kaimynė paskolino Bioptroną (ačiū jai), tai mėginu gydytis smile.gif

literaturoj raso,kad nuo 10sav vaikams padaugeja seiliu gamyba ir todel taip seilejasi. As jau pripratau prie seiliu, be seilinuku ir merliuku niekur neinam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2011 04 01, 00:10)
seilėtėkis atsiradęs, nes apie ketvirtą mėnesį visiems kūdikiams suaktyvėja seilių liaukų veikla, dar dantukų turbūt teks palaukt smile.gif



o kodėl teks palaukt? ne visiems vienodai dantys dygsta biggrin.gif maniškei pirmas išdygo 3 mėn. ir 3 sav smile.gif antras po mėnesio smile.gif dabar šešių mėnesių su dviem didžiuliais dantimis ir dar krūvą auga bigsmile.gif ir būten kai pagausėja seilėtekis, žinau kad kažkas naujo lenda smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

na, biskiuką čia mes nukrypom nuo temos, bet...

maniškiai irgi seilės pradėjo tekėti nuo 4 mėn, kumštukai buvo ištisai burnoj, 6 vaikus užauginus kaimynė jau ale matė dantukų viršūnėles mūsiškei, o pirmieji dantuliai pasirodė viso labo tik 11 mėn... taip kad tikrai, tas seilėtekis ne rodiklis...
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2011 04 01, 12:58)
o kodėl teks palaukt? ne visiems vienodai dantys dygsta  biggrin.gif  maniškei pirmas išdygo 3 mėn. ir 3 sav  smile.gif  antras po mėnesio  smile.gif  dabar šešių mėnesių su dviem didžiuliais dantimis ir dar krūvą auga  bigsmile.gif  ir būten kai pagausėja seilėtekis, žinau kad kažkas naujo lenda  smile.gif



prašau įsiskaityti - rašiau "turbūt":) retokai pirmi dantys išdygsta trejų mėnesių kūdikiui.
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2011 04 01, 18:43)
prašau įsiskaityti - rašiau "turbūt":) retokai pirmi dantys išdygsta trejų mėnesių kūdikiui.


ne i tema, bet kaip skirtingai buna, dukrai 4,5 men dantukai pirmi isdygo, vidurineliui suneliui tik 9,5 men pirmas dantukas pasirode...o seilejosi jis nuo antro menesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 01 balandžio 2011 - 20:37
Mamytės, labai reikia patarimo. 4u.gif Deja ne man pačiai, o artimai giminaitei. Argumentų jau pritrūkau, nors pati sėkmingai išmaitinau tris vaikučius doh.gif
Kaip elgtis tokioje situacijoje: vaikučiui 6 paros. Krūtį ima ir žinda intensyviai. Bet būna irzlus, pastoviai būna prie krūties, po maždaug valandos valgymo - verkia. Anot mamos - pas mane nėra pieno... Jau antra para gauna mišinio... Pirmą parą apie 40ml, o antrą - 100ml (per naktį). Prieš maitinant mišiniu mama pamaitina krūtimi.
Bėda ta, kad maitinant tik krūtimi - vaikutis visiškai nepriauginėjo svorio. Po tų naktinių primaitinimų, svoris didesnis ir buvo apie 100g. Jie dar gimdymo namuose, nes namučio neišleidžia būtent dėl neaugančio svoriuko.
Mama maitinti krūtimi nori...
Atsakyti