Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(pupsikutas @ 2011 03 23, 13:13)
sveikos,
turiu tokia beda. mano dukrytei 2 savaites. maitinu ja savo pienu ir primaitinu misinuku nan ha1.
mano krutine nedidele ir gan kietoka. pieno nera daug ir jis visai nemaistingas. nes dukryte pazindzius, misinio suvalgo 90 gr. gal zinote kaip butu galima spresti sia bedele, kad pieno but daugiau ir jis but maistingesnis. jo net spalva ne balta  unsure.gif
ir dabar dar kuri diena dukryte nepasitustina. gal netinka misinys, nors gydytoja sake nekeisti. o gal mano pienas jai netinka? verysad.gif

dekui uz patarimus


Is tikruju krutines dydis ne prie ko. Mano drauge dvynukus iki metu ismaitino su maza krutine. Pas mane irgi nedidele ir maitinu - svarbu noras. Pamenu as saviske maziuke visada maitindavau su "dabavke"..per viena karta jai budavo maza, tada po kurio laiko (pvz po pusvalandzio ar dar greiciau) duodavau pakartotinai ta pacia kruti. Taip ji pavalgydavo to tolimesnio riebesnio pienuko ir pastimuliuodavo piano gamyba zisdama...kabedama ant kruties. Kartais atrodoydavo vaikas uzmigo prie (.)(.), bet vis tiek reikia laikyt, netraukt kruties, jis taip pasisotina kai prisikaupia laseliai praryja. Tad mesk lauk buteliukus ir zindyk, kuo daugiau zis - tuo labiau gaminsis pienukas. Be to papukai ne tesmenys, ten pienas nesikaupia litris, pienas gaminasi zindymo metu, smegenise wink.gif tad svarbu ramus nusiteikimas, jokiu nervu ir mociuciu patarimu, tik tu viena su savo mylimu kudikeliu. Tikrai padeda oda prie odos kontaktas, nuoka kudikeli priglaudus ir skart jauciasi pripludimas pienuko wink.gif
Atsakyti
Labuka, as ir turiu bedele (tikiuos i beda neissirutulios), mano kleckas kazkodel nuo siandien nebenori zyst is vienos kruties, o po nakties ji kazkodel pasidare kietesne (siaip jau susinormalizave viskas pas mane ten buvo). Duodu ta pilna kruti, o ji nei per kur, as jau ja ir pasildziau su dusu ir pieno is jos nutekejo, bet niekaip neisiuliau. Galiausiai neapsikentus pasiuliau kita ir ji pavalge. As is skaudancios kruties nusitraukiau pieno, panasiai lyg ji butu valgius. Per sekanti maitinima ji vel tos skaudancios kruties neeme, nors ji jau nebuvo kieta, o pasiulius kita - pavalge is jos. Greit vel valgys, nebeismanau ka daryt, jei ji ir vel atsisakys valgys is tos "problematiskos" kruties bei kas jai pradejo nepatikt?..mastau.gif Mano kleckui 2,5 men. Labai tikiuos, kad gal kuri zinosit bent ka nors, ka man patart ir neprieit iki bedos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2011 03 24, 15:50)
Labuka, as ir turiu bedele (tikiuos i beda neissirutulios), mano kleckas kazkodel nuo siandien nebenori zyst is vienos kruties, o po nakties ji kazkodel pasidare kietesne (siaip jau susinormalizave viskas pas mane ten buvo). Duodu ta pilna kruti, o ji nei per kur, as jau ja ir pasildziau su dusu ir pieno is jos nutekejo, bet niekaip neisiuliau. Galiausiai neapsikentus pasiuliau kita ir ji pavalge. As is skaudancios kruties nusitraukiau pieno, panasiai lyg ji butu valgius. Per sekanti maitinima ji vel tos skaudancios kruties neeme, nors ji jau nebuvo kieta, o pasiulius kita - pavalge is jos. Greit vel valgys, nebeismanau ka daryt, jei ji ir vel atsisakys valgys is tos "problematiskos" kruties bei kas jai pradejo nepatikt?..mastau.gif Mano kleckui 2,5 men. Labai tikiuos, kad gal kuri zinosit bent ka nors, ka man patart ir neprieit iki bedos 4u.gif


Man taip pat buvo. "Apgaudinejau" savo vaika blush2.gif - maitinimo padeti pakeiciau, kad guledamas manytu, jog valgo is tos kruties kurios jis nori ax.gif Paprastai maitinu pasiguldzius priesais save, o jei neima kruties - sonu saves guldau ir maitinu. Ir valgyt daviau kol nera labai isalkes. Tuomet lengviau isiulydavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2011 03 24, 15:24)
Man taip pat buvo. "Apgaudinejau" savo vaika  blush2.gif - maitinimo padeti pakeiciau, kad guledamas manytu, jog valgo is tos kruties kurios jis nori  ax.gif Paprastai maitinu pasiguldzius priesais save, o jei neima kruties - sonu saves guldau ir maitinu. Ir valgyt daviau kol nera labai isalkes. Tuomet lengviau isiulydavau  smile.gif


Si karteli uzteko, man cia "pasiskust" ir mazge be problemu valge is anksciau "isbrokytos" kruties thumb_yello.gif
O siaip tai kiek vaiku tiek situaciju...manajai jei ji neisalkus ir nenori valgyt, jokiom priemonem neikisi, nei mieganciai, nei rekianciai, nei graziuoju, nei "piktuoju" ir jokiu "papildomu" spenelio palaikymu burnyteje ji irgi nepripazysta. Nors su vyresnele praktiskai atvirksciai viskas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2011 03 24, 16:37)
Si karteli uzteko, man cia "pasiskust" ir mazge be problemu valge is anksciau "isbrokytos" kruties  thumb_yello.gif 


Svarbu, kad viskas dabar gerai thumbup.gif
Atsakyti
O kaip manote, ar gali skirtis pieno kiekis ryte, diena, vakare? Ryte ir diena viskas kaip ir gerai, o i vakara atrodo, kad nedaug..
Atsakyti
QUOTE(aggne @ 2011 03 24, 20:25)
O kaip manote, ar gali skirtis pieno kiekis ryte, diena, vakare? Ryte ir diena viskas kaip ir gerai, o i vakara atrodo, kad nedaug..



na, kiek aš čia jau seku šią temutę, tai taip ir būna būtent vakarais dėl to leliukas vakare dažniau nori žįsti
Atsakyti
aggne, 4u.gif
Skiriasi pienuko riebumas. Paros eigoje kinta. Vakare ir iki pusiaunak2io- liesiausias. Vaikutis dažniau prašo, ilgiau kabo, + g.b. neramus, irzlus.- visa tai- normalu. Kantrybės 4u.gif
Kiekis: kiek vaikas "užsisako"- tike gaminama.
Atsakyti
Dekui! Nuo to nuolatinio pakabejimo neramu daros, nors tu ka.. Bet teks matyt priprasti, kad tai bus smile.gif
Atsakyti
Sveika. Kose-Malose ir visos mamytes


Labai jau geda man I tave kreiptis, bet jauciu kad labai reikia mum pagalbos ar patarimo. Tiesa pasakius dar karta paskaicius temas beveik persigalvojau tau rasyt, bet vis del to.

Nesuprantu, kodel man niekaip nepavyksta ramiai sau maitint savo angeliuka sad.gif sad.gif sad.gif
Mano noras toks didelis,kad jis isprovokuoja baimes del ko gero visai nereiksmingu dalyku. Arba as kazko nesuvokiu sad.gif.

Kai mano krutis pilna, vaikas ciulpia-ryja -man ramu. Kaip tik kokia nestandartine situacija-iskart mintis apie pieno trukuma ir pan.

Stai ir sikarta tas pats. Viena nakti vaikas valge kas val., nors ir labai norejau miego, bet dziaugiausi pagalvojus kad pienuko prisigamins daugiau. Taip ir buvo nes jau kita diena viskas liejosi per krastus. Vaikas dienom valge kas 2-2,5 val, naktim kas 3-3,5val. Bet neilgai. Nzn kas nutiko, bet viena nakti jis kelesi, bet nevalge, greiciau atsigerdavo. Ir niekaip jam negalejau isiulyt, nei pazadint, diena lyg ir susitvarke viskas, bet vakare jis niekaip negalejo pasisotint. Prakabejo ant vienos kruties, tada jau teko duot kita, vel tas pats. Zodziu tokia pat situacija ir nakti ir diena. Vaikas pamiega vos 15-30min (prabuves prie kruties 1val-1,5) ir vel iesko kruties. Zodziu istustino mane visa.

Tai kur gi beda-paklausi tu. Bedos kol kas gal ir nera, nes vienintelis mane guodziantis dalykas yra slapi pampersai. Bet kai vaikas 1-1,5 ciulpia ir visaip kaip tampo kruti, o nuryja vos kelis kartus tai kyla klausymas ar jis tikrai kazka valgo ar tik ryja ora, o jei ne ora tai kas jam tie keli lasai per valanda? Zodziu nzn kaip man elgtis?
Protu kaip ir suvokiu, jog kadangi jis taip daznai ir ilgai valgo-tai tiesiog neimanoma kad krutyse kauptusi tas pienukas, nes nebera tam laiko (vaikas pastoviai valgo). O is kitos pusies, kai tiek daznai valgoma-tai kada prisigamins pagaliau to pienelio???

Masciau gal viena karta duot misinuka kad krutis nors truputi pailsietu- bet pati nuo saves ta minti veju ir bijau jos kaip ugnies.

Man baisu ne del to kad vaikas pastoviai prie kruties-su tuo galeciau susitaikyt. Baisu ziuret kad jis nieko nenuryja, nors taip intensiviai traukia.
O dar po tokiu istisiniu valgymu prasidejo kazkoks atpilinejimas-negausus, bet vel kruva klausymu: ar jis persivalge? (Kodel tada vos uz 15min vel nori valgyt), ar jis nieko nepavalgo apart oro todel ir atpila, ar dar del ko nors.

Tiesiog perskaiciau tavo atsakyma vienai mamytei, jei ji nori zindyt tegu raso tau I az-pamaniau gal yra kokios pagalbos grupes, ar dar kas nors panasaus sad.gif...

Sorry, kad atimu tikriausiai laika, bet vis del to...

Grazios dienos tau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Julija@Mantas 4u.gif
Parašiau in až mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas!
Sakykit,o gali nuo hipoalerginės dietos mažėti pieno ar prastėti jo kokybė?Pradėjau nervintis,kad pieno mažėja,nes valgį labai riboju ir kalorijų per mažai gaunu(valgau pagal alergologės rekomendacijas).Ar be reikalo panikuoju? Vaikas šlapinasi normaliai,valgo dažnai-kas 1,5-2,5 val.(bet taip valgė nuo pat pradžių...).Mums tuoj 3 mėn.... wub.gif
Atsakyti