Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(Carlin @ 2011 03 22, 16:46)
http://www.pradzia.org/node/427
čia galima žindymo konsultančių kontaktus rasti  4u.gif


Tai tikrai,nedelskit,nepabijokit kreiptis,kuo anksciau isspresit,tuo lengviau bus
Atsakyti
QUOTE(aggne @ 2011 03 22, 13:30)
O kaip manote, ar gali pienas tiesiog "isteketi"? Krutine maza, tai ne kazkas telpa, visai nekieta, o dar laikas nuo laiko pradeda savime pienas begti. Ypac paskutiniu metu ta paryskejo (kiek skaiciau vaikui esant menesio krutine jau neturi but kieta ir jaustis pilnumo) Kai vaikas (beveik menuo) pradeda valgyt nervinuosi, kad nieko ten nera..

Isbega perteklius. Nuo krutines dydzio nepriklauso pieno kiekis, nes pienukas gaminasi vaikui bevalgant. Kodel taip visos mamos nori kietos krutines g.gif Tik dziaugites, kad taip nera, nes kieta krutine kancia, kuomet nakti prabundi nuo skausmo (taip taip nuo skausmo, nes persipildo krutine), kuomet liemeneles reik neisivaizduojamo dydzio, kuomet be iklotuku negali prabuti nei dienos, kuomet vaikas nespeja gerti ir pyksta (viskas sulaistyta pienu doh.gif ), kuomet per daug sukietejus jau net nebeapzioja teisingai - ko pasekoje nugrauzti speneliai, ir t.t. Man pienuko gamyba galutinai susinormalizavo tik dabar, t.y. praejus 6 menesiam, pirmus tris buvo istisai kieta krutine (gerai, kad be mastito).
Jei jau labai neramu ar uztenka pienuko, tai sekite slapinimasi - 6 ir daugiau kartu per diena bekvapio, bespalvio slapimo, pavalges vaikas buna geros nuotaikos.
Pas jus viskas gerai, nesinervuokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blue_pixie @ 2011 03 22, 16:35)
Sveikos,



Linkiu susirasti konsultante su patirtimi,o jums kantrybes kantrybes.
jei noro turite tai viskas bus gerai.
nesinervuokit mes su jumis 4u.gif
Atsakyti
Aciu Pikolo! Tas amzinas nauju mamu nerimas.. Rodos ir slapinas, ir tustinas pakankamai, bet tik kas ir pergyveni zmogus...Ziuresiu kaip cia bus..Nervai tai tikrai tik blogina pieno produkcija..
Atsakyti
QUOTE(aggne @ 2011 03 22, 17:13)
Aciu Pikolo! Tas amzinas nauju mamu nerimas.. Rodos ir slapinas, ir tustinas pakankamai, bet tik kas ir pergyveni zmogus...Ziuresiu kaip cia bus..Nervai tai tikrai tik blogina pieno produkcija..

Tai jau tikrai, visos turbut praeinam si etapa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2011 03 21, 16:34)
Sveikos

mano vaikui kažkokia krizė ar net nežinau kas jau kelintą diena pastebiu, kad ji nebebori (.)na kai pradedu maitint kai ji labai išalkus tai patraukia kokia minute dvi bet taip gerai ir viskas nei zyzia nei ką bet daugiau neima atrodo kad ji tą alkio kirmina numusa ir viskas jai reik kitais reikalais ne valgymu užsiimt. Na čia nieko, bet po kokio pusvalandžio ji vėl užsimano valgyt, o tada dar būna kad ir miegot kartu tai duodi krūti klykia paguldai migdymui klykia tada vėl dedu prie jos žaislų ar jai ko padainuoju,  bet jei matau kad ji zirzaliojas vėl bandau maitint ji vėl klykia galiausiai nurimsta kai pasupu ilgiau ji snūduriuot pradeda, tada jau duodu krūti ji paima ir pavalgo normaliai ir užmiega.
Nesuprantu ar čia koks amžiaus tarpsnis ar čia ožiukai tokie ar kas blogai jai, beje naktim valgom gerai be jokių tokių dalykų pavalgom ir miegam

Mums irgi panasiai tik tiek kad mus 6 savaites..speju kad cia tas augimo suolis..nes duodu jis truputi pavalgo tada klykia blaskosi lyg bando imti kruti, spjauna..bet nustojus maitinti rodo visus alkio pozymius..bet vel bandant duoti vel tas pats doh.gif na zodziu laukiu kol praeis (tikiuosi)
Atsakyti
merginos turiu ir as nerima. Mano mergyte jau 13 savaiciu (trys menesiai su trupuciu) naktimis kartais ismiega nepabudus, bet dazniausiai valgo viena, o kartais du kartus per nakti. Miegame vienoje lovoje, todel paprastai nuo paprasto jos kniurktelejimo pabundu ir ipratinau mergyte pasimaitinti be pravirkimo. Stai man ir neramu, ar normalu, kad mes ismiegame nakti su vienu ar dviem pasimaitinimais per nakti, slapinasi ir tustinasi gerai, svorio priauga irgi gerai... Tiesa kartais dienomis atpila nemazai.
Atsakyti
sveikos,
turiu tokia beda. mano dukrytei 2 savaites. maitinu ja savo pienu ir primaitinu misinuku nan ha1.
mano krutine nedidele ir gan kietoka. pieno nera daug ir jis visai nemaistingas. nes dukryte pazindzius, misinio suvalgo 90 gr. gal zinote kaip butu galima spresti sia bedele, kad pieno but daugiau ir jis but maistingesnis. jo net spalva ne balta unsure.gif
ir dabar dar kuri diena dukryte nepasitustina. gal netinka misinys, nors gydytoja sake nekeisti. o gal mano pienas jai netinka? verysad.gif

dekui uz patarimus
Atsakyti
blue_pixie 4u.gif
Parašiau į až.

gaudri, 4u.gif
Praeis, išaugsit mirksiukas.gif Pradėjus žysti- įsijungia žarnyno veikla, o pojūčiai ne visada vaikučiui malonūs, tai ima, meta, verkia, vėl nusiraminti ir žyst nori- vėl ima, meta... uždaras ratas. Svarbiausia- kantrybės mamai 4u.gif

Papildyta:
Drute, 4u.gif
Normalu. Ateityje gali naktiniai valgymai dažnėt ir priklausyt nuo besiklostančių aplinkybių.
Atpylinai- normalu. mirksiukas.gif Apie 6mėn.- baigsis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 23 kovo 2011 - 12:56
pupsikutas, 4u.gif
Mažinti duodamo mišinio kiekį, mišinį sumaitinti kitais, alternatyviais būdais, ne buteliuku. Neduodi čiulptuko- visa tai kenkia pienuko gausinimui, geram krūties apžiojimui, ir reikalingo pienuko kiekio išžindimui.
Kuo dažniau siulyt krūtį, leisti žysti kada nori ir kiek nori, skaitnti žindimą, būtinai maitinti naktį. Oda-oda kontaktas ir t.t.
Ne iš spalvos ar krūties dydžio nustatoma kiekybė ir kokybė, kažkur prisirinkot mitų.
Ir kiekis duodamo mišinuko- ohoho.
Jei nori pereiti prie išimtinio maitinimo krūtimi- rašyk į až. Dirbsim 4u.gif
Atsakyti
Vis skaitau, kad vaikuciui augant turetu reteti naktiniai kelimaisi, bet man tas netinka, vaikas auga, o naktiniai kelimaisi tokie patys, o kartais ir daznesni, kas 2val g.gif
Miegam vienam kambary, ne vienoj lovoj.
Atsakyti
As irgi savo trigrasi ikisiu tongue.gif
QUOTE(Drute @ 2011 03 23, 10:59)
merginos turiu ir as nerima. Mano mergyte jau 13 savaiciu (trys menesiai su trupuciu) naktimis kartais ismiega nepabudus, bet dazniausiai valgo viena, o kartais du kartus per nakti. Miegame vienoje lovoje, todel paprastai nuo paprasto jos kniurktelejimo pabundu ir ipratinau mergyte pasimaitinti be pravirkimo. Stai man ir neramu, ar normalu, kad mes ismiegame nakti su vienu ar dviem pasimaitinimais per nakti, slapinasi ir tustinasi gerai, svorio priauga irgi gerai... Tiesa kartais dienomis atpila nemazai.

Kiekvienas vaikas individualus ir poreikiai skirtingi. Maniske dabar diena mazai pamiega, todel nakti ismiega puikiai. Kartais keliasi, kartais ne. Jei vakare pavalgo normaliai, tai miega nevalgiusi iki ryto. Toks ritmas atsirado kazkur 4-5 menesi. Todel manau, kad viskas gerai su tavo mergyte 4u.gif

QUOTE(pupsikutas @ 2011 03 23, 12:13)
sveikos,
turiu tokia beda. mano dukrytei 2 savaites. maitinu ja savo pienu ir primaitinu misinuku nan ha1.
mano krutine nedidele ir gan kietoka. pieno nera daug ir jis visai nemaistingas. nes dukryte pazindzius, misinio suvalgo 90 gr. gal zinote kaip butu galima spresti sia bedele, kad pieno but daugiau ir jis but maistingesnis. jo net spalva ne balta  unsure.gif
ir dabar dar kuri diena dukryte nepasitustina. gal netinka misinys, nors gydytoja sake nekeisti. o gal mano pienas jai netinka? verysad.gif

dekui uz patarimus

Mano giliu isitikinimu nemaistingo mamos pieno nebuna, jis toks kokio reikia vaikui tuo gyvenimo etapu. Nuo rkutines dydzio nepriklauso nei pieno kiekis, nei riebumas. Spalva taip pat labai daznai buna nebalta, zinau atveju kai pienukas buvo netgi melsvas. Pirmiausia bega liesas pienukas, kurio vaikas atsigeria, jis daznai buna pavandenijes, skaidrus, veliau atbega ir riebusis pienelis, kuriuo pasisotina vaikas. Labai daznai mamos apsigauna del pienuko riebumo, pamate liesaji pienuka.
O misinio tai tikrai daugokai isgeria. Kiek esu skaiciusi, tai misinio vaikai gali isgerti daugiau nei reikia, nes jis is buteliuko bega lengviau.
O pienukas tinka. Jei kudikiui sunku pasitustinti, pareguliuokit savo mityba - gerkit slyvu sultis, valgykit dziovintas slyvas, kivius.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 23 kovo 2011 - 16:05