Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(pelkinis @ 2011 03 05, 15:39)
o męs susidūrėm su tokia problema. rytais ir dieną valgom godžiai ir traukiam iš "dūšios". tačiau vakarais prasideda ožiukai. pačiulpia pora minučių ir sukasi nuo krūties, ir vėl iškart ieško. kaip elgtis su tokiu ožiuku, nes veda iš kantrybės toks spenelių žalojimas.. dabar mums ketvirtas mėnuo. pieno tikrai atrodo pakankamai, nes užtenka tik paspaust krūtį ir veržias. kaip elgtis?

Sveikutes,
Jungiuos prie jusu,nes turim tokia beda kaip ir pelkinis...maniskis irgi ima meta kruti,vel iesko,nervuojas,verkia..taip kankinames 15min,20..pusvalandi,kol jis galiausiai isikimba ir nepaleidzia,godziai ciulpia,tikrai buna alkanas..mums dar tik 9dienos,pirmasias 6d puikiai valgem.kas mums nutiko?nes as jau buna asaroju,kai jis klykia...aisku labai tvardaus,visaip raminu,glostau,buciuoju,kalbu su juo...
Atsakyti
jam pučia pilvelį arba nori atsirūgti, yra pririjęs oro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 03 04, 23:35)
*Vilmita*,  4u.gif
Viskas pas Jus gerai  4u.gif
2-3sav.- vienas iš augimo šuolių.
Puiku, kad leidi žysti kiek nori ir kada nori. Dabar toks perioda, naudokis juo- ilsėkis, skaityk, žiūrėk TV  mirksiukas.gif  Vėliau- nebus kada  mirksiukas.gif
Kaip mamos paatrė- skaičiuok šlapinimąsi- tai užtikrintas gaunamų skysčių rodiklis. Jei 6 ir daugiau- viskas ok. MP maitinimas kūdikis gali nesituštinti iki 10 parų,- tai normalu.
Vaiikai taip pat nori parodyti savo nuotaikas, juk neramumai ir verkimas- emocijos, išraiška, kurios pagalba atkreipi dėmesį ir jo sulauki daugiau. Gera tėvus šokdinti. Ir energijos tam "šokdinimui" reikia.
Skrandukas mažiukas- dažnai ir ilgai reikia. O bevalgydama ir pailsi, ir pasnaudžia.
Jei ima krūtį- vadinas nori ir Jai reikia. Krūtinės minkštumas- nėra joks kiekio rodiklis.
Atsipalaiduok, ilsėkis, pozityviai galvot ir maitink.
Kai turėsi galimybę- pasiskaityk www.pradzia.org  mirksiukas.gif



Aciu uz atsakyma 4u.gif
dar klausimukas, o nuo kurio men. jau turetu vaikiukas ne tiek kaboti ant krutines? nes dabar tai istisai mano krutine naudoja kaip zinduka, nors is tikruju visai nezinda, o snuduriuoja, taciau net iki tualeto nueiti sudetinga, nes dudas paleidzia, o nurimsta tik klruti gaves... pirmaji menesi suprant, kad reikia susikurti rysi su kudikeliu, taciau juk reikia laiko ir sau.. pavalgyti ir pan... doh.gif
Atsakyti
nupasakojot gryyynai mano vidurinėlį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu_medus @ 2011 03 09, 12:58)
sveiki 4u.gif
rasau toms, kurios prisimena mano istorija, kai 11,5 men vaikutis atisake kruties smile.gif gal idomu, kaip mums sekasi.. blush2.gif
o mano maziukas atsigavo..t.y. atleido man tik po menesio! pries kelias dieneles va eme pats prasyti.. biggrin.gif  taip keista buvo vel zindyti, lyg

Isivaizduoju kaip tau dziugu.zinoma mums idomu kaip tau sekesi.As vis apie jus pagalvodavau.dekui kad pasidalinai su mumis dziugia zinia.
Atsakyti
QUOTE(*Vilmita* @ 2011 03 09, 21:01)

dar klausimukas, o nuo kurio men. jau turetu vaikiukas ne tiek kaboti ant krutines? nes dabar tai istisai mano krutine naudoja kaip zinduka, nors is tikruju visai nezinda, o snuduriuoja, taciau net iki tualeto nueiti sudetinga, nes dudas paleidzia, o nurimsta tik klruti gaves... pirmaji menesi suprant, kad reikia susikurti rysi su kudikeliu, taciau juk reikia laiko ir sau.. pavalgyti ir pan... doh.gif

Viskam savas laikas. Suprantu, kad norisi nuveikti daugiau, o vaikutis "pririša"
Bet tokių "kabojimų" pliusas- užtikrinta stimuliacija pienuko gamybos.
Gal yra, kas iš namiškių arbatos ar sumuštinį gali atnešt į lovą- taip ir tave palepintų mirksiukas.gif dar patogumas mamai- vaikjuostė, slingas ar mei-taj- įsidedi vaikutį (apsiprast ir įprast ir jam ir tau reikės, bet įdirbis duoda puikių rezultatų)- ir pamaitinti, ir judėti gali, ir vaikutis prie mamos.
Nėštumo metu kartu buvot NUOLAT, dabar jam tavęs lygiai taip pat riekia- NUOLAT.
Laikas atstumą didins, bet pamažu. Žiūrint iš laiko perspektyvos- niekada nebūsit tokie artimi ir reikalingi vienas kitam. Įžvelk dabartinėj situacijoj kuo daugiau pozityvių dalykų.
Dar bus šuoliukų ~6sav, ir ~2mėn. pabaigoje.
Kiekvienas- individualybė, su kiekvienu mėnesiu valgymai pamažu trumpės mirksiukas.gif Greit vaikai auga wub.gif
Kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Koše-malošė mūsų atsakymu skrynele..

Dar norejau pasitikslinti..šiandien mums vienas menesiukas..pirma karta nakti nebudinau valgyti..bet pats atsibudo mazdaug tuo laiku kai budindavau.. thumbup.gif ir man to prakeikto zadintuvo statytis nereikia 4u.gif

O kaip su dienos miegeliu va parpia jau 3 valanda..tuojau prasides 4..bet lyg reiketu duoti valgyti..ar dienos miegeli irgi galiu nezadinti?
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2011 03 10, 16:55)
Koše-malošė mūsų atsakymu skrynele..

Dar norejau pasitikslinti..šiandien mums vienas menesiukas..pirma karta nakti nebudinau valgyti..bet pats atsibudo mazdaug tuo laiku kai budindavau.. thumbup.gif ir man to prakeikto zadintuvo statytis nereikia 4u.gif

O kaip su dienos miegeliu va parpia jau 3 valanda..tuojau prasides 4..bet lyg reiketu duoti valgyti..ar dienos miegeli irgi galiu nezadinti?


Sveiki

Visų pirma graud sveikinu su mazyliuku 4u.gif

O dėl budinimų tai koše - maloše atsakys bet aš savosios nebudinu niekad na naktim ji pati keliasi valgyt o dienom tai miegodavo kiek noredavo, kelis kartus bandem žadint niekaip nesikelė ir nurengėm ir kutenom ji susimuisto ir toliau parpia.

Dabar koše maloše noriu paklaust kaip dėl čiulptukų na jų negalima, o kiek laiko negalimo, tarkim aš savajai jau galiu duot? nes man atrodo kad ji labai čiulpt nori ir nevalgyt o patenkint čiulpimo refleksa nes pas ją viskas burnoj rankos šalikas nu viskas ką bepagauna ir net miegodama ji judina lupytes tarsi čiulpdama kažką
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2011 03 10, 14:55)
Koše-malošė mūsų atsakymu skrynele..

Dar norejau pasitikslinti..šiandien mums vienas menesiukas..pirma karta nakti nebudinau valgyti..bet pats atsibudo mazdaug tuo laiku kai budindavau.. thumbup.gif ir man to prakeikto zadintuvo statytis nereikia 4u.gif

O kaip su dienos miegeliu va parpia jau 3 valanda..tuojau prasides 4..bet lyg reiketu duoti valgyti..ar dienos miegeli irgi galiu nezadinti?


Aš žadinčiau jei miegotų ilgiau nei 4val. labai lengva nubudinti nuėmus pampersą, tada nori nenori vaikelis atsibus..(mano atveju vaikutis mažokai svorio augo, todėl reikėjo budinti ir dažniau maitinti) o paskui tegul toliau sau miega.....Bet čia mano nuomonė tokia mirksiukas.gif 4u.gif
Jeigu vaikučiui būtų daugiau nei 3mėn.tuomet laisvai duočiau 4val.pamiegoti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 11 kovo 2011 - 16:00
QUOTE(0rchideja @ 2011 03 11, 18:00)
Aš žadinčiau jei miegotų ilgiau nei 4val. labai lengva nubudinti nuėmus pampersą, tada nori nenori vaikelis atsibus..(mano atveju vaikutis mažokai svorio augo, todėl reikėjo budinti ir dažniau maitinti) o paskui tegul toliau sau miega.....Bet čia mano nuomonė tokia  mirksiukas.gif  4u.gif
Jeigu vaikučiui būtų daugiau nei 3mėn.tuomet laisvai duočiau 4val.pamiegoti... rolleyes.gif


as nezinau as tik sakau kaip mes darėm mums gydytoja sakė žadinkit mes porą kartų žadinom ir rengėm ir viską o ji prasibudina bet kruties neima arba tik paima uzparpia toliau tai galiausiai nusprendėm nebetamyt to vaiko kai norės atsibus pati
Atsakyti
Sveiki,
paprašysiu ir aš Jūsų patarimo-pagalbos. Tikriausiai skambės juokingai tačiau...
Mums prasidėjo 2savaitė. Ligonineje jokio valgau-miegu grafiko nebuvo, o jau apie trečia para vaikas diena miegodavo po tris val, vakarais trupučiuka sunkiau uzmigdavo, nakti keldavosi taip pat apie porą kartu. Čia mano trečias vaikas ir atrodo viskas turėtų būti aišku ir paprasta, bet...
Nerima kelia keli dalykėliai (kuriu anksčiau nebuvo, arba buvo kitaip)
1. Mes dieną valgom kas tris val, vakare pabnam ilgiau prie krūties, kartais net abieju prireikia vienam kartui (tik kažkodėl pieno nuo to nepadaugėja). Tuštinamas iki 5 kartu, tačiau kasdien vis rėčiau. Šlapinames - na prieš kiekvieną maitinimą pampersas buna pilnas ir kartais dar bekeičiant pasišlapinam - šlapimas skaidrus tai manau kokius 10kartu pasišlapinam. Vaikas valgo ne ilgiau nei 10 min.
2. kitas dalykas krutine - desine dar kol kas normaliai prisipildo, ir vaikas dazniausiai pasitustina pavalges is jos, ir valgo kazkaip geriau. o kaire puse buna kazkokia minksta, neprisipildziusi, ir nors atrodo pradzioje vaikas pastoviai ciulpia-ryja ir jam pavalgius dar pavyksta isspaust pienuko - man kazkodel neramu. Kaip galeciau ir ar tureciau padidinti pienuko ir kitoje krutyje??? Vakar vakare jau valgem is abieju krututai siandien tikejausi kad pienuko padauges, bet kaip buvo taip ir yra.
atsimenu su pirmais 2 vaikais bent jau pirma menesi viskas fontanais begdavo (nors suprantu kad ir tai ne visada gerai, tik gal mamai ramiau), o si karta jokiu fontanu, jokiu krutines prisipildymo (dylgciojimo) pozymiu pries maitinima.
Kol kas problemos nematau, bet viduje vis kirba mintis ir mum pakanka visko. Atrodo jei truktu pienuko - nemiegotu, pastoviai valgytu ?? blush2.gif
Ir dar valgom taip trumpai o miegam ilgai

Zodziu kol kas tik lengvai "nerimauju" - ir vis save raminu kad tikrai viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija@Mantas @ 2011 03 12, 12:54)
Sveiki,
paprašysiu ir aš Jūsų patarimo-pagalbos.  Tikriausiai skambės juokingai tačiau...


Sveika,tau smulkiau atsakys musu mylima Kose malose mirksiukas.gif as tik noriu tau pasakyti kai ka is savo patirties.maitinu nuo liepos 26d.Tik du kartus krutys buvo labai ispampusios.Slapdavo maikutes mano tik antra menesi ir tai ne kas dien.Visada kriutines gan minkstos,nesiverzia pienas kol nemaitinu,tvinkciojo tik pora kartu.Visalaik nerimavau gal pienas nutruks.Maitinu iki siol be jokiu problemu.Kai is vienos kruties antra menesi labai smarkiai bego pienas ,tai vaikas vemdavo ir buvom susirupine su pediatre kur problema,bet po to sumazejus srovei pasibaige ir vemimai.
Nepergyvenk viskas yra tvarkoj.Ne visi vaikai po valanda kabo.Manoji kaip laikrodis 6-8 min.ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti