Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Na mums 7 menesiai ir savaite sveriam apie 7,5kg.Na mp tai jau seniai neduodu betka
da.Kazkur kas 2,5val ji valgo ,kadangi niekada niekada nepraso as stengiuosi pavalgidinti vaika kad nepraeitu daugiau nei 3 val.Sia savaite naktim pamiegam ilgiau thumbup.gif ,nuo 23val iki 4val.Praleidziam viena maitinima.kiek tai tesis nezinau.Nors siandien ji man atsikele 3.30.Na su pienuku visakas tvarkoj duok dieve.
Man mmm atejo trecia menesi labai gailejausi nereikia man ju oi nereikia.Tai si karta per mmm labai jau krutine diege gal del to nezianau.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 03 03, 21:58)
Na mums 7 menesiai ir savaite sveriam apie 7,5kg.

mes tiek pat sveriam mirksiukas.gif ir amzius toks pats, 7 ir sav.
Atsakyti
Stai pagaliau ir mano reikalai tvarkosi. Oi kol man atejo supratimas kaip teisingai papuli paduoti....jau buvau visiskoje neviltyje. Dabar tiesiog suimu dviem pirstais speneli ir idedu i burnyte taip kad zaizda butu giliau burnyteje nei smegeneles.
Neskauda praktiskai visai, tiek kad didesnioji zaizdele labai nedekingoje vietoje ir nesvarbu kad jos smegenelemis nebetrina, ji itruksta ciulpiant, isitikinau nes pientraukiu norejau atsargiai istraukti speneli ir vistiek iplyso zaizdele...kazin kaip pagreitinti gijima...
ir dar. Kiek maziukas suvalgyti turetu? Pora kartu jau kai visai nezinojau ka daryti nutraukinejau - tai 65 ml is vienos kruties istraukiau...is kitos tiek pat speju issizindo pats...bet man lyg ir mazoka atrodo pienelio...krutys niekada nebuna skausmingai pritvinke, niekada neisbega pieno perteklius...nors gal buvau labai susinervinus ir nepailsejus, nezinojau ko griebtis del tu zaizdu ir skausmo...gal del to buvo sumazeje pieno? Klausiu nes kartais maziukas labai ilgai zinda...nors kartais jis mane kaip ciulptuka megsta panaudoti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, visos mamytes,

Esu naujoke mamyciu tarpe. Mano mazajai 3 savaites, sutrukusiu speneliu neturiu, maitinu savo MP, taciau neramina mintis, kad mano mazytei neuztenka pienelio... nes per diena ji istisai prakabo ant vienos, tai ant kitos kruties. dazniausiai zinda godziai, kol uzsunsta pilnai nepasimaitinusi, tuomet ja zadinu, kad baigtu sotintis... vel pazinda ir vel uzsnusta...tuomet bandau ja ideti i lovele - prabunda ir pradeda rykauti... ir vel atrodo alkana, iesko kruties... ir vel zindau. kartais netgi zisdama pradeda verkti, toks jausmas kad nebutu pieniuko, nors pasitikrinus kruti viena lasa isspaudziu. bet tikrai nera taip, kad krutys butu pritvine pienu, tada gal ir mergyte tokia nerami.. ir visiskai neduoda pailseti?
nakti taip pat guldausi prie saves, kada nori - tada ir gauna zisti.. bet pieno nuo to nesigamina daugiau, o as kaip virkdau, taip virkdau savo mazaja...
ar taip normalu cia? ir ka daryti, kad bent kiek mergyte normaliai pailsetu, pamiegotu, o ne tik kol kabo isisiurbus tol rami, o jeigu tik iskrenta spenelis, tai dudas paleidzia..
Atsakyti
QUOTE(*Vilmita* @ 2011 03 04, 18:14)
Sveikos, visos mamytes,

Esu naujoke mamyciu tarpe. Mano mazajai 3 savaites, sutrukusiu speneliu neturiu, maitinu savo MP, taciau neramina mintis, kad mano mazytei neuztenka pienelio... nes per diena ji istisai prakabo ant vienos, tai ant kitos kruties. dazniausiai zinda godziai, kol uzsunsta pilnai nepasimaitinusi, tuomet ja zadinu, kad baigtu sotintis... vel pazinda ir vel uzsnusta...tuomet bandau ja ideti i lovele - prabunda ir pradeda rykauti... ir vel atrodo alkana, iesko kruties... ir vel zindau.  kartais netgi zisdama pradeda verkti, toks jausmas kad nebutu pieniuko, nors pasitikrinus kruti viena lasa isspaudziu. bet tikrai nera taip, kad krutys butu pritvine pienu, tada gal ir mergyte tokia nerami.. ir visiskai neduoda pailseti?
nakti taip pat guldausi prie saves, kada nori - tada ir gauna zisti.. bet pieno nuo to nesigamina daugiau, o as kaip virkdau, taip virkdau savo mazaja...
ar taip normalu cia? ir ka daryti, kad bent kiek mergyte normaliai pailsetu, pamiegotu, o ne tik kol kabo isisiurbus tol rami, o jeigu tik iskrenta spenelis, tai dudas paleidzia..


Prolema ne ta,kad pieno truktu,bet ta, kad mazute jus "prisirakina". Manoji irgi taip dare smile.gif Galima rasti budu leisti laika su vaikiuku,neatimant is jo artumo,kurio jam taip reikia wub.gif Galima isitaisyti lovoj, paciai pasnausti, arba prisirinkti knygu, zurnalu - paskaitineti. Visa tai primosiomis dienomis dareme rolleyes.gif Na,o kai pabodo lovoje guleti - isidejau i nesiokle- slinga, kurioje galima zindyti, taip zindant galima gerti arbata, vaikscioti, sedeti prie kompo ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 03 04, 15:29)
ir dar. Kiek maziukas suvalgyti turetu? Pora kartu jau kai visai nezinojau ka daryti nutraukinejau - tai 65 ml is vienos kruties istraukiau...is kitos tiek pat speju issizindo pats...bet man lyg ir mazoka atrodo pienelio...krutys niekada nebuna skausmingai pritvinke, niekada neisbega pieno perteklius...nors gal buvau labai susinervinus ir nepailsejus, nezinojau ko griebtis del tu zaizdu ir skausmo...gal del to buvo sumazeje pieno? Klausiu nes kartais maziukas labai ilgai zinda...nors kartais jis mane kaip ciulptuka megsta panaudoti  doh.gif

Nutrauktas pienelio kiekis neparodo kiek is tikro jo yra krutyje ir kiek istraukia vaikas. Kai kurios mamytes visai nieko negali nutraukti, bet pienuko turi pakankamai. Be to, pienelis gaminasi vaikui valgant. Tad baigit save kankinti tokiomis mintimis. Pas jus viskas gerai 4u.gif Sekite vaiko slapinimasi (atrodo ne maziau 6 kartai per diena yra normalu), jo savijauta, o suejus menesiui - svori. Tada bus aisku uztenka ar ne pienelio.

QUOTE(*Vilmita* @ 2011 03 04, 17:14)
Sveikos, visos mamytes,

Esu naujoke mamyciu tarpe. Mano mazajai 3 savaites, sutrukusiu speneliu neturiu, maitinu savo MP, taciau neramina mintis, kad mano mazytei neuztenka pienelio... nes per diena ji istisai prakabo ant vienos, tai ant kitos kruties. dazniausiai zinda godziai, kol uzsunsta pilnai nepasimaitinusi, tuomet ja zadinu, kad baigtu sotintis... vel pazinda ir vel uzsnusta...tuomet bandau ja ideti i lovele - prabunda ir pradeda rykauti... ir vel atrodo alkana, iesko kruties... ir vel zindau.  kartais netgi zisdama pradeda verkti, toks jausmas kad nebutu pieniuko, nors pasitikrinus kruti viena lasa isspaudziu. bet tikrai nera taip, kad krutys butu pritvine pienu, tada gal ir mergyte tokia nerami.. ir visiskai neduoda pailseti?
nakti taip pat guldausi prie saves, kada nori - tada ir gauna zisti.. bet pieno nuo to nesigamina daugiau, o as kaip virkdau, taip virkdau savo mazaja...
ar taip normalu cia? ir ka daryti, kad bent kiek mergyte normaliai pailsetu, pamiegotu, o ne tik kol kabo isisiurbus tol rami, o jeigu tik iskrenta spenelis, tai dudas paleidzia..

Cia turbut kose-malose geriausiai atsakytu. Bet manau, kad viskas gerai ir ne pienelio kiekyje problema. Vaikuciui tiesiog reikia mamos.

Ir mamos nenorekite, kad krutys butu visa laika pritvinke. Tai yra kosmaras doh.gif Pirma menesi su tokiom prasikankinau ir dabar kai dazniau pavalgo vel tokios tampa. Aciu D, nebuvo uzdegimu. Bet kai jau negali kenteti tenka vaika kviestis i pagalba, o maniske jei nenori valgyt, tai ir neima papuko.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Susiduriau su tokia problemele, dukryte visiskai atsisako buteliuko, nors pradzioje kaip tik kokias 2 savaites valge tik is buteliuko, nes gime anksciau laiko ir paprasiauciai neturedavo jegu zysi... zodziu paskui reikalai susitvarke, retkarciais pamaitindavo ir namiskiai is buteliuko, be jokiu problemu... taciau jau koki menesi nebeima buteliuko visai, prarekia po 2 valandas ir gal isgeria 20 ml. Gal kas zinot kokiu patarimu , kad maze vel valgytu is buteliuko?
Atsakyti
1981lina, 4u.gif
Daugelis mamų ieško būdų kaip sugrįžt/pereit prie išimtinio žindymo -tik krūtimi.
O čia- atvirkščiai... mirksiukas.gif Mamos niekada neatstos silikoninis čiulptukas ir buteliukas, kokia sąmoninga Jūsų mergytė 4u.gif
Galit sumaitinti dideliu (5; 10ml) švirkštu, šaukšteliu, girdyti iš stiklinaitės, keisti, ieškoti dukrytei priimtiesnio buteliuko- jų įvairovė didelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 04 kovo 2011 - 22:25
*Vilmita*, 4u.gif
Viskas pas Jus gerai 4u.gif
2-3sav.- vienas iš augimo šuolių.
Puiku, kad leidi žysti kiek nori ir kada nori. Dabar toks perioda, naudokis juo- ilsėkis, skaityk, žiūrėk TV mirksiukas.gif Vėliau- nebus kada mirksiukas.gif
Kaip mamos paatrė- skaičiuok šlapinimąsi- tai užtikrintas gaunamų skysčių rodiklis. Jei 6 ir daugiau- viskas ok. MP maitinimas kūdikis gali nesituštinti iki 10 parų,- tai normalu.
Vaiikai taip pat nori parodyti savo nuotaikas, juk neramumai ir verkimas- emocijos, išraiška, kurios pagalba atkreipi dėmesį ir jo sulauki daugiau. Gera tėvus šokdinti. Ir energijos tam "šokdinimui" reikia.
Skrandukas mažiukas- dažnai ir ilgai reikia. O bevalgydama ir pailsi, ir pasnaudžia.
Jei ima krūtį- vadinas nori ir Jai reikia. Krūtinės minkštumas- nėra joks kiekio rodiklis.
Atsipalaiduok, ilsėkis, pozityviai galvot ir maitink.
Kai turėsi galimybę- pasiskaityk www.pradzia.org mirksiukas.gif
Atsakyti
pikkolo, 4u.gif
drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 03 04, 17:29)
Kiek maziukas suvalgyti turetu? Pora kartu jau kai visai nezinojau ka daryti nutraukinejau - tai 65 ml is vienos kruties istraukiau...is kitos tiek pat speju issizindo pats...bet man lyg ir mazoka atrodo pienelio...krutys niekada nebuna skausmingai pritvinke, niekada neisbega pieno perteklius...nors gal buvau labai susinervinus ir nepailsejus, nezinojau ko griebtis del tu zaizdu ir skausmo...gal del to buvo sumazeje pieno? Klausiu nes kartais maziukas labai ilgai zinda...nors kartais jis mane kaip ciulptuka megsta panaudoti  doh.gif

Savaitė +10ml.
Nusitraukinėt nėra jokio tikslo, nieko nepamatuosi, pasenęs mitas.
Sek šlapiminąsi- žinosi ar skysčių pakanka.
2-3sav.- augimo šuolis. Leisk "kaboti"
Jei žinda ilgaiu nei 2val.- tuomet sutinku, gan ilgai. Bet jei vaikučiui tavęs reikia- vadinas toks jo poreikis tas valandas. Nenaudoja tavęs kaip čiulptuko, o gerą darbą daro:stimuliuoja hormonus , atsakingus už pienuko gamybą. mirksiukas.gif
Žindymas - nėštumo tąsa.
Nuo streso, pergyvenimų ir nervavimosi gali šlubuoti pienuko atleidimas.
Mamos - tik teigiamos emocijos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1981lina @ 2011 03 04, 18:18)
Sveikos, mamytes,
Susiduriau su tokia problemele, dukryte visiskai atsisako buteliuko, nors pradzioje kaip tik kokias 2 savaites valge tik is buteliuko, nes gime anksciau laiko ir paprasiauciai neturedavo jegu zysi... zodziu paskui reikalai susitvarke, retkarciais pamaitindavo ir namiskiai is buteliuko, be  jokiu problemu... taciau jau koki menesi nebeima buteliuko visai, prarekia po 2 valandas ir gal isgeria 20 ml. Gal kas zinot kokiu patarimu , kad maze vel valgytu is buteliuko?

kadangi, karta per savaite turesiu palikinet mazyli, mes isbandem avent, tommee tippee, lovi su sauksteliu buteliukus, niekas netiko, nes is buteliuku MP bega per greitai, vaikas nespeja ryti, springsta ir galiausiai ima verkti. Siandien MP pabandziau sumaitinti sauksteliu - puikiai pavyko thumbup.gif aisku, vargo daug rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migdolinė: 05 kovo 2011 - 11:30
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 03 04, 23:12)
1981lina,  4u.gif
Daugelis mamų ieško būdų kaip sugrįžt/pereit prie išimtinio žindymo -tik  krūtimi.
O čia- atvirkščiai...  mirksiukas.gif Mamos niekada neatstos silikoninis čiulptukas ir buteliukas, kokia sąmoninga Jūsų mergytė  4u.gif
Galit sumaitinti dideliu (5; 10ml) švirkštu, šaukšteliu, girdyti iš stiklinaitės, keisti, ieškoti dukrytei priimtiesnio buteliuko- jų įvairovė didelė.

deja, kai mazyle ziuri mociute, tai kitaip juk nepamaitinsi... o juk nesinori vaiko rekiancio palikti,buteliuku isbandem keleta rusiu, priesinasi nors tu ka. Turbut teks bandyti su svirkstuku, bet tai kol sumaitins, tai mociutei ir stogas nuvaziuos doh.gif
Atsakyti