Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(oge @ 2011 02 24, 14:06)
Siaip, dar manau, kad man padejo lecitinas. Paskaiciau apie ji kellymom puslapyje. Pradejau vartot, kai jau dukrai buvo 5 menesiai, ir padetis pagerejo. Galbut cia ne vien jo nuopelnas, krutys taip pat prisitaiko prie kruvio, vaikutis irgi auga, stipreja, geriau traukia. Bet faktas, kad tie guzai susidarydavo nebe tokie dideli ir kieti, ir nebe taip daznai  4u.gif


Oge, o kur gauti to lecitino? Kokiu pavidalu jis parduodamas?
Atsakyti
juraciuxzx, 4u.gif
Suprantu, kad skausmas begalinis... kaip Tau pagelbėt? Vilniuj esat?
Spenelis nėra visas traumuotas, labiausia- viena dalis, ta, kur dažniausia būna apatinės dantenos. Keisdama maitinimo padėtį rasi mažiau skaismingą.
Tam pačiam puslapyje yra ir keletas mp sumaitinimo pasirinkimo alternatyvų.
Duodant buteliuką- krūties ėmimas tik blogės. Dar galima- šaukšteliu, pipete, stiklinaite, didesniais švirkštais. Reikia laiko speneliams sugyti. Žaizdos greičiau gija kai daugiau "kvėpuoja". Suprantu maitinimo patirtį su dukrele,- uždaras ratas buvo- pažeisti speneliai negijo, nes pastoviai maitinai krūtimi.
Pasirinkti geriausia vieną matodiką, ar pagalbininką. Tik savbu- teisingas pasirinkimas mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Nesibaimink, pienuko dugiau gauna. Daug "gerų" dalykų kai kurie pasakoja... mirksiukas.gif
Dar in až rašau mirksiukas.gif
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 02 26, 21:45)
juraciuxzx4u.gif
Suprantu, kad skausmas begalinis... kaip Tau pagelbėt? Vilniuj esat?
<...>
Laikykis 4u.gif


dekui, nesitikejau tokio atsakymo blush2.gif
man skauda tik kol itraukia, paskui praiena po minutes zindimo, o kita krutis su didesne zaizda jauciasi visa laika kad trina.
Deja esu ne Vilniuje.
Is buteliuko net nenoriu maitinti, zinau kad kenksminga, bet va ant svirksto labai pyko...suvalge daugokai...bet uzmigo ir nurimo tik gaves kruti. o del tu oro voniu dar beda ta, kad nelabai ka veikti galeciau...nes bet koks prisilietimas skausmingas, net duse vengiu priliest spenelius kai prausiuosi. na bet pabandyti tai reikia kazka daryti.
dar karta dekui, palengveja, kai zinau, kad yra palaikanciu ir patarianciu.
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2011 02 26, 22:06)
Oge, o kur gauti to lecitino? Kokiu pavidalu jis parduodamas?

Supratau, kad paklausiau kaip totali blondinė... doh.gif Pažiūrėjau vaistai.lt ir viskas aišku. ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar man kas iseis po nakties emocine bukle mano katastrofiska. KAIP as skambinsiu konsultantei jeigu as per asaras normalaus zodzio istart negaliu. Zaizdos padidejo, maziukas is sauskstuko gert nenori nenurimsta iesko kruties, ziaugcioja ir tiek rekia istisai. Nebezinau nei ko griebtis nei ka daryti.
Atsakyti
juraciuxzx, 4u.gif
Tavo emocinė būklė, manau nesuklysiu sakydama, kad daugelio mamų patirta ir išgyventa. mirksiukas.gif Viduje- didžiulės audros. Reikia laiko ir kantrybės.
Sūnus- kaip vedrodėlis- Tavo emocijas atspindi. Ir toks jo elgesys- nestebina mirksiukas.gif
Laikykis 4u.gif Gali man skambint mirksiukas.gif
Atsakyti
ojezau...skaitau ir prisimenu save, kai pirmas dienas ta žaizda buvo sad.gif
Laikykis... mano žaizda lyg ir lyg ir pradeda užsitraukinėti. Tik pastebėjau, kad mažius pasimetęs - iš vienos krūties su antspeniu reikia traukti stipriau, tai kai traukia iš sveikosios net užspringsta smile.gif bet prisitaiko.

juraciuxzx, laikykis, gal yra mamų-konsultančių ir tavo mieste? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dolyte, viskas pas Jus gerai 4u.gif
Pasilepink kokiu filmu, bus mažiau neramių minčių mirksiukas.gif
http://smailas_net/l...edijei-sdraeas/
4u.gif
Atsakyti
juraciuxzx, 4u.gif
Kaip laikaisi?
Atsakyti
sveikos,

užsidirbau guzą krūtyje per naktį doh.gif kažkiek lėliukas nuvalgė, bet dalis jo yra virš spenelio, neįsivaizduoju, kaip pakabint kūdikėlį, kad smakriukas ten atsidurtų unsure.gif aš labai nevikri šitu klausimu..

šiaip tempos lyg nėra, šaltis krečia ir ausį skauda - ar gali būt susiję, ar čia kitos ligos jau mane puola?
Atsakyti
Paskaitinėjau aš Juruciuko postus ir man pačiai iškilo prisiminimai kaip skauda speneslius ir kokios žaizdos būna doh.gif
Man labai padėjo kompresiukai MultiMam thumbup.gif Dar as pasitepdavau AVENT kremuku ir vaiksciodavau su nuogomis krutimis kuo ilgiau.
Plius anspeniai man padėjo, nes nebegalėjau prisiliesti net doh.gif
Būdavo maitini vaiką, o vyras man duoda kokia marlę įsikąsti, nes toooks skausmas buvo...
LAIKYKIS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
madrugada, 4u.gif
Akrobatika- tavo draugė mirksiukas.gif
Arba tu iš viršaus, arba vaikutį- ant savęs. Abiem atvejais- abiejų kojos į priešingas puses "žiūri". Ar supranti?!
Dažniau pasiūlyk.
4u.gif
Nesirk, mamoms nėr kada mirksiukas.gif
Atsakyti