Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

QUOTE(rituker @ 2011 02 14, 13:14)
Visas 4 val žindo. Šiandien vėl taip pat  verysad.gif


QUOTE(rituker @ 2011 02 14, 13:24)
Košė-Malošė
O tai kai vienas žindymas trunka 3-4 valandas. Taip pat vieną krūtį duoti? Po 1,5 valandos vaikas pradeda rėkti ir nebeima tos pačios, tuomet duodu kitą...čia gal klaidą darau? Bet kaip tada vaiką nuramint, kad jis neverktų?


vat šitoj vietoj niekaip nesuprantu, kam leisti krūtį naudoti vietoj čiulptuko? g.gif juk vistiek nevalgo visas tas keturias valandas.. g.gif tegu užmėto mane pomidorais super natūralistės, bet ar baisus jau nusikaltimas, kad max po pusvalandžio pasiūlytumėt leliukui čiulptuką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolinė @ 2011 02 14, 14:18)
maniskis taip pat, jei galetu kiaura para kabotu ant kruties smile.gif silumos nori, nosyte sildosi smile.gif  o neleidzia istraukt kruti is burnytes kai iminga?


Kai įminga leidžia ištraukt tik 10 sekundžių. Tuomet vėl pradeda ieškoti krūties ir verkti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 02 14, 14:20)
rituker, 4u.gif
Viskas gerai- augimo šuolis. Kraustykitės į lovą su knygom, žurnalais, Tv pultu, POILSIU. Susireguliuos vaikas pasiūlą/paklausą per kelias paras mirksiukas.gif (max.-7)


Geros žinios smile.gif nes visą naktį nedavė miegot ir dieną taip pat. Vis pagunda yra čiulptuką duot blush2.gif Nes spenelius skauda...
Atsakyti
rituker, 4u.gif
Viską darai super! thumbup.gif

Papildyta:
rituker, 4u.gif
Speneliam- po lašelį sutepti pienuku (plona plėvelė) ir kuo daugiau oro vonių (nuo kaimynų užuolaidos mirksiukas.gif)
Papildyta:
Cansado, 4u.gif
1. Individualu.
2. Atsižvelgiama į laiką ir mamos prioritetus/vaiko poreikius.
3. Organo paskirtis.
4. Stimuliacija aktyvinama hormonų, atsakingų už mp gamybą, veiklą.
5. Kinta mp maitinimo eigoje- riebiausias vėliausia atkeliauja, jo išžindimas gan lėtas, ramus, neskubantis- pasimėgavimui ir galutiniam pasisotinimui.
6. Pozityvi vaiko pschologinė savijauta, kas gali būt reikalingaiu už mamą wub.gif , jos artumą, kvapą ir t.t.
7. Tokie "kabojimai" praeina. Vaikai greit auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2011 02 14, 13:38)
vat šitoj vietoj niekaip nesuprantu, kam leisti krūtį naudoti vietoj čiulptuko?  g.gif  juk vistiek nevalgo visas tas keturias valandas..  g.gif  tegu užmėto mane pomidorais super natūralistės, bet ar baisus jau nusikaltimas, kad max po pusvalandžio pasiūlytumėt leliukui čiulptuką?  g.gif



kad praeina šįitas dalykas, ne visą laiką gi taip bus, tokai mūsų paskirtis, natūralus nelateksinis čiulptukas smile.gif
o šiaip kai visiškai nežinda, pabandai išįtraukt, užprotestuoja ir vėl įsisiurbia, gauna šįiek tiek pienuko, užsnaudžia, vėl truputis ir t.t. tai tikrai nauda vaikui, nes žindymas - darbas, kai kurie viakai greit pavargsta, o maisto nori daugiau, taigi tas kabojimas jiems ir pailsi ir pavalgo. o čiulptukas apgauna skrandį.
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 02 14, 14:14)
1. Individualu.
2. Atsižvelgiama į laiką ir mamos prioritetus/vaiko poreikius.
3. Organo paskirtis.
4. Stimuliacija aktyvinama hormonų, atsakingų už mp gamybą, veiklą.
5. Kinta mp maitinimo eigoje- riebiausias vėliausia atkeliauja, jo išžindimas gan lėtas, ramus, neskubantis- pasimėgavimui ir galutiniam pasisotinimui.
6. Pozityvi vaiko pschologinė savijauta, kas gali būt reikalingaiu už mamą  wub.gif , jos artumą, kvapą ir t.t.
7. Tokie "kabojimai" praeina. Vaikai greit auga  mirksiukas.gif

dziaugiuosi, kad yra si tema 4u.gif randu daug atsakymu ir palaikymo thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš labai džiaugiuosi šia tema... 4u.gif savo leliuko dar neturiu, bet greitai bus..taip, kad padedate man pasiruošti smile.gif ir neprarasti vilties, kad pati galėsiu maitinti, nes kolkas iš aplinkinių tik girdžiu : "PIRMA vaika retai kam pavyksta ne mišinukais užauginti" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolinė @ 2011 02 14, 15:34)
dziaugiuosi, kad yra si tema 4u.gif  randu daug atsakymu ir palaikymo thumbup.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Kai būni viena su vaiku, visko prisigalvoji ir nebežinai kaip teisingai daryti ax.gif Ypatingai dėkoju Košė-Malošė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile.simona @ 2011 02 14, 12:45)
Ir aš labai džiaugiuosi šia tema... 4u.gif  savo leliuko dar neturiu, bet greitai bus..taip, kad padedate man pasiruošti  smile.gif ir neprarasti vilties, kad pati galėsiu maitinti, nes kolkas iš aplinkinių tik girdžiu : "PIRMA vaika retai kam pavyksta ne mišinukais užauginti" g.gif

didziausia nesamone!!!!
Papildyta:
isivaizduokit, viena pazystame parode savo mazylio, vos keliu dienu foto, ir aisku jis su soskyte, as jai sakau,kad nepratintu prie soskytes, paskui viskokiu problemu buna,o ji man atsako " siaip jis dar nelabai supranta ka su ja daryti reikia, tai soskyte tik del grozio" doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 02 14, 16:52)
" siaip jis dar nelabai supranta ka su ja daryti reikia, tai soskyte tik del grozio"  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na nesu nei labai tamsuole kokia nei is kaimo, bet besilaukdama irgi galvojau, kad vos tik gime vaikai tos soskes tiesiog troksta ir mama turi slept ja visais imanomais budais jei nori vaikui neduoti smile.gif Pasirodo klydau biggrin.gif
o del grozio man irgi grazu tiesa sakant, bet vien del to duoti soske vaikui nesumasciau biggrin.gif Vat ir sakau kad leles reik gamint be ciulptuku.
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 02 14, 15:52)
isivaizduokit, viena pazystame parode savo mazylio, vos keliu dienu foto, ir aisku jis su soskyte, as jai sakau,kad nepratintu prie soskytes, paskui viskokiu problemu buna,o ji man atsako " siaip jis dar nelabai supranta ka su ja daryti reikia, tai soskyte tik del grozio"  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Na del grozio tikrai neduodu. Pirma karta daviau soske kai buvo savaites, nes kitaip nenurimo, kruties tada visai neeme, daug vargome su valgymu. Bet kai jau ismoko valgyti, tai kruties tikrai nemaiso su soske. (.) - valgymui, soske - nusiraminimui. Dabar soske miegui, lauke duodu, nes megsta gulet issiziojus, bijau, kad nepersaltu, ir pazaidimam - moka issiimti ir tada visaip bando isideti. Bet kad ir toliau valgo tais paciais intervalais, tai nusiraminau ir manau, kad nieko labai blogo duoti soske.
Atsakyti
Sveikutes.Noreciau pasakyti ,kad pasibaige man ta itampa del mp nusipirkus bio pieno milteliu,kuriais uspilu koses ar prireikus bus vaikui ,nes mp baigiasi saldymo kameroje.
Darbe turiu tik 10 min pertrauka tai ka ten su tuo pientraukiu pritrauksi.Del itampos vos 50 g ir tai ne nevisada pritraukdavau o kada pavalgyt??Tai dabar nusiraminus po darbo pritraukiu virs 150g .Naktim kelinejuos maitinti mergaites.na mes jau 6,5menesio pradejom vaisius po 2savaiciu darzoviu sriuba valgysim,tai gal vel to pienuko prisirinksiu ,kad vaikas geriau mp gertu o ne miltelius.
Kalba ejo apie ciulptuka ,mes ciulptuko net neturim ,bet pirsteli ciulpiam.Gydytoja pasake kad geriau jau pirsta nei plasmases gabala kist vaikui.Bepigu kai nepraso ji pas mus.Del vitaminu ,tai ivairiu nuomoniu yra.As su mazakraujyste ,tai mano dukrele jau juodais paakiais verysad.gif ,net vyras su gydytoja pastebejo.Tai duodu tos koses ir pienuko bio kurie prisotinti ivairiais elementais,nors ir sintetiniais.Man vis ramiau o tuo labiau mes ir svorio nelabai priaugom paskutini menesi.
As labai buvau pries norejau tik mp vaika maitinti ,bet nusiraminau .Iki 6menesiu tik jo ir tegavo,kitos nei dienos nemaitina.Maitinsiu iki metu,o jei kartais kitokio pienuko gaus kas cia tokio-pagrindas maisto vistiek mp bus.
Sekmes visoms maitinti savo pupuliukus.Girdejau siandien pas jus salta .Diena pas mus iki +20 buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 14 vasario 2011 - 21:33
Astik visa laika sau kartojau, kad as turesiu pieno, turesiu... ir tikrai padejo thumbup.gif
Atsakyti