Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 13 tema

Tęsiame pokalbius. Ieškome atsakymų, daliname patarimus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 27 sausio 2011 - 14:01
QUOTE(kosmonaute:) @ 2011 01 27, 10:45)
O labiausiai "zavi" mociuciu patarimai: viena pareiske, kad nera ko vaikui nakti keltis, turi miegot  lotuliukas.gif

Mano močiutė irgi sakė "aš nemaitinau nei vieno savo vaiko naktimis, nėra reikalo naktį maitint...."
Bet jei aš būčiau bandžiusi nemaitinti dukrytės naktį, būtų buvę "linksma" ne tik man, bet ir kaimynams tikriausiai. Ji valgė kas valandą smile.gif
Atsakyti
Koše maloše, tu kaip visad teisi 4u.gif blush2.gif

QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 27, 14:24)
Mano močiutė irgi sakė "aš nemaitinau nei vieno savo vaiko naktimis, nėra reikalo naktį maitint...."
Bet jei aš būčiau bandžiusi nemaitinti dukrytės naktį, būtų buvę "linksma" ne tik man, bet ir kaimynams tikriausiai. Ji valgė kas valandą  smile.gif


man irgi kaimynė porino, kaip "kenkia pienukas naktimis vriškinimui" ir kankinosi su vandenuku nuo apt gimimo su vaikais... kažaip nesigyrė, kad nuo to jų skrandžiai būtų sveikesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 27, 12:24)
Mano močiutė irgi sakė "aš nemaitinau nei vieno savo vaiko naktimis, nėra reikalo naktį maitint...."
Bet jei aš būčiau bandžiusi nemaitinti dukrytės naktį, būtų buvę "linksma" ne tik man, bet ir kaimynams tikriausiai. Ji valgė kas valandą  smile.gif

Ir man mama pradzioje vis sakydavo kad nakti negalima maitinti doh.gif Gerai, kad as turiu tvirta nuomone tongue.gif
Atsakyti
Sveikinu su naujais namuciais 4u.gif
malonu buvo jus vel rast,nors as nelabai rasau ,bet kasdien perskaitau nuomones.
As noreciau paklaust apie koses na kaip jas skanesnes isvirt,Juk mp negalima virti ar ne??As ryzius sumalu ir isverdu vandeny pabaigoj ipilu dar ryziu miltu ir isplaku su rankiniu mikseriu , ipilu truputi mp.dar lasa alyv.aliejaus.
Na valgo mazoji .bet nuo vakar po praejus 3valandom po valgio labai jau pilvelis pradeda gurgti ir oras eiti blush2.gif,net atsikelia is miegu- sakau gal ka ne taip darau.
Lauksiu atsakymo.
Tiesa ar ta mase be mp galiu kita diena sildyt ir duoti ipylus mp sviezaus.
Ir pabaigai jus man pasakykit koks vaiko skrandis gali buti 6men.Cia turetu Kose -Malose zinot smile.gif Kiek jai tos koses duoti.Mano gydytoja sako apie 150g bet juk tai labai daug ar as klystu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 27 sausio 2011 - 23:53
QUOTE(Magira @ 2011 01 27, 23:50)
Sveikinu su naujais namuciais 4u.gif
malonu buvo jus vel rast,nors as nelabai rasau ,bet kasdien perskaitau nuomones.
As noreciau paklaust apie koses na kaip jas skanesnes isvirt,Juk mp negalima virti ar ne??As ryzius sumalu ir isverdu vandeny pabaigoj ipilu dar ryziu miltu ir isplaku su rankiniu mikseriu , ipilu truputi mp.dar lasa alyv.aliejaus.
Na valgo mazoji .bet nuo vakar po praejus 3valandom po valgio labai jau pilvelis pradeda gurgti ir oras eiti blush2.gif,net atsikelia is miegu- sakau gal ka ne taip darau.
Lauksiu atsakymo.
Tiesa ar ta mase be mp galiu kita diena sildyt ir duoti ipylus mp sviezaus.
Ir pabaigai jus man pasakykit koks vaiko skrandis gali buti 6men.Cia turetu Kose -Malose zinot smile.gif Kiek jai tos koses duoti.Mano gydytoja sako apie 150g bet juk tai labai daug ar as klystu g.gif



gali būt aliejus dar per anksti, pabandyk nedėt wink.gif
o vaikai valgo labai įvairiai, geriau atsižvelgti kiek jūsų vaikas nori ir suvalgo, bet jūsų tikrai mažytė, neseniai pradėjot primaitinti, tai tie 150 tikrai daug.

o dėl šildymo - geriau nereikia... iš bėdos greitumo ir t.t. antra diena dar ne taip blogai, bet prarandat dar daugiau vertingų medžiagų amiste jį pakartotinai šildydami, todėl vaikui visad geriau šviežio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 28 sausio 2011 - 11:24
Na sveikos as manau kad turbut busiu prisidirbus... doh.gif Siandien buvom pas vaiku gydytoja na nebare ,bet pasake vaikas nepriaugo ir jam vien mp neuztenka.
Ryziu kose jai tai niekalas kuri nieko is vis nepriduoda vaikui o tik krakmola.Reikia duoti tu misineliu ryziu miltu su vanile ar bejos.Taiva vaikas nuo gruodzio 9 dienos iki sausio 29 tepriaugo svorio tik480g.Paaugo 2cm.Tai nuo rytojaus pradeti reikia ir vaisiu tyre nuo kriauses po obuolys bananas tik zalius ,nes apdoroti neturi vitaminu.
Na nudave ir vyras velniu ,kad su savo uzsispyrimu vaikui sveikata suzalosiu unsure.gif .
Praeitoj temoj kazkuri mama buvo davus lentele vaiko svoriui paziureti (maitinancio mp)rusu kalba ,bet dabar nerandu gal kuri padesit su nuoroda.
na tai tiek gero savaitgalio 4u.gif
Ir vel as situo klausimu ,kaip gali paprasta kose nieko nepriduot.Ka anksciau tie vaikai valgydavo ar ne koses???
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 29, 19:46)
Na sveikos as manau kad turbut busiu prisidirbus... doh.gif Siandien buvom pas vaiku gydytoja na nebare ,bet pasake vaikas nepriaugo ir jam vien mp neuztenka.
Ryziu kose jai tai niekalas kuri nieko is vis nepriduoda vaikui o tik krakmola.Reikia duoti tu misineliu ryziu miltu su vanile ar bejos.Taiva vaikas nuo gruodzio 9 dienos iki sausio 29 tepriaugo svorio tik480g.Paaugo 2cm.Tai nuo rytojaus pradeti reikia ir vaisiu tyre nuo kriauses po obuolys bananas tik zalius ,nes apdoroti neturi vitaminu.
Na nudave ir vyras velniu ,kad su savo uzsispyrimu vaikui sveikata suzalosiu unsure.gif .
Praeitoj temoj kazkuri mama buvo davus lentele vaiko svoriui paziureti (maitinancio mp)rusu kalba ,bet dabar nerandu gal kuri padesit su nuoroda.
na tai tiek gero savaitgalio 4u.gif
Ir vel as situo klausimu ,kaip gali paprasta kose nieko nepriduot.Ka anksciau tie vaikai valgydavo ar ne koses???


nu cia dabar blink.gif visu 1,daug jis priaugo,visu 2,kuo ryziu miltai su vanile geriau uz ryzius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 29, 18:46)
Na sveikos as manau kad turbut busiu prisidirbus... doh.gif Siandien buvom pas vaiku gydytoja na nebare ,bet pasake vaikas nepriaugo ir jam vien mp neuztenka.
Ryziu kose jai tai niekalas kuri nieko is vis nepriduoda vaikui o tik krakmola.Reikia duoti tu misineliu ryziu miltu su vanile ar bejos.Taiva vaikas nuo gruodzio 9 dienos iki sausio 29 tepriaugo svorio tik480g.Paaugo 2cm.Tai nuo rytojaus pradeti reikia ir vaisiu tyre nuo kriauses po obuolys bananas tik zalius ,nes apdoroti neturi vitaminu.
Na nudave ir vyras velniu ,kad su savo uzsispyrimu vaikui sveikata suzalosiu unsure.gif .
Praeitoj temoj kazkuri mama buvo davus lentele vaiko svoriui paziureti (maitinancio mp)rusu kalba ,bet dabar nerandu gal kuri padesit su nuoroda.
na tai tiek gero savaitgalio 4u.gif
Ir vel as situo klausimu ,kaip gali paprasta kose nieko nepriduot.Ka anksciau tie vaikai valgydavo ar ne koses???


bet kokių grūdų ar kruopų miltuose žinok bus žymiai mažiau vertingų medžiagų, nei pačiuose grūduose/kruopose. nes kuo smulkiau mali, tuo daugiau vertingų medžiagų dingsta. todėl net mūsų pačių maistui, kasdienai irgi rekomenduojami stambesnio malimo miltai.
dėl tos pačios priežasties gi ir manų kruopos - tiks svorio auginimas ir jokios maistinės vertės. taigi, kažkaip reklamiškai skamba jūsų gyd pasisakymai.... sad.gif nebent tik ji kaip vertę turi sintetinius vitaiminus, kuriuos į spec košeles vaikams deda...

o dėl svorio, man rodos pasižiūrėsit į lenteles ir nusiraminsit wink.gif
tiesiog lėtėja augimas, negali jis taip sparčiai didėt nuolat -pridėkit kas mėnesį po kilogramą nuo gimimo 3 kg svorio, ir gausis 15 kg per pirmuosius metus - mano keturmečio svoris wink.gif o per keturis metus jau visas 50 kg biggrin.gif

čia va man rodos kopija nuo tų rusiškų lentelių:

http://www.manosveik...svorio-lentele/
Atsakyti
Sveikos,
o jus man pasakykit, kodel zindanciam kudikiui nerekomenduojama duoti zinduko, t.y. soskes? g.gif
Atsakyti
Aciu uz lentele ,bet ar si lentele besimaitinanciu mp?Pagal ja tik galvos perimetras
nedidelis o pagal svori ir ugi mes vidutines. thumbup.gif
na kad pasibaigtu karas namie uzsisakiau biologisku produktu vaikui (milteliu) vokieciu firmos Frezylac.Gal kuri pirkot.Mes bandem pradzioj na valge mazoji neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 29, 22:28)
Aciu uz lentele ,bet ar si lentele besimaitinanciu mp?Pagal ja tik galvos perimetras
nedidelis o pagal svori ir ugi mes vidutines. thumbup.gif
na kad pasibaigtu karas namie uzsisakiau biologisku produktu vaikui (milteliu) vokieciu firmos Frezylac.Gal kuri pirkot.Mes bandem pradzioj na valge mazoji neblogai.


Tai ka mantada reikejo sneket, jei mano vaikas nuo 7 iki 11 men visai nieko nepriaugo? O maitinau mp plius kosemis, darzovienemis, tyrelemis, tik, kad jis nelabai ka valge plius buvo bedu su virskinimu. As pati jau is proto krausciausi... doh.gif Metuku mano maziukas svere 8.5, dabar 1 m ir 8 men, o sveria kazkur 9.5. Toks vaikas...
Atsakyti