Įkraunama...
Įkraunama...

VCP gydymas Lietuvoje ir užsienyje

QUOTE(Gintuliukas @ 2016 06 02, 22:55)
Sveiki!
Noreciau suzinoti kiek metu dirbate su Domano metodika ir ka pavyko pasirkti? Mano suneliui vcp, spazmine kvadriplegija, protinio atsilikimo nera, labsi gudrus ir nuovokus vaikas. Jam 1 metai 2 men.  Nuo 6 men lankom kineziterapijas, bet dar nesedi, nesivarto. Ka patartumet dar isbandyt?



Sveiki,

Pradziai patariu perskaityti Domano knyga ''What To Do About Your Brain-Injured Child''
Kitaip mes snekedami apie Domana nesuprasime vienas kito. As rimtai, cia visiskai kitas vaiko supratimas.
Atsakyti
Gerai, dėkui, pradžiai bandysiu pasiskaityti.

QUOTE(kostasss_lt @ 2016 06 07, 00:29)
Sveiki,

Pradziai patariu perskaityti Domano knyga ''What To Do About Your Brain-Injured Child''
Kitaip mes snekedami apie Domana nesuprasime vienas kito. As rimtai, cia visiskai kitas vaiko supratimas.

Atsakyti
Sveikos, Mamytės. Kreipiuosi į Jus pagalbos, lauksiu susidomėjusių žinučių.

Esu Gintarė Urbonavičienė, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto, Vaikų reabilitacijos magistrantė (kineziterapeutės bakalauras). Mano magistrinio mokslo tirimojo darbo pasirinkta tema: " Mollii kostiumo poveikis vaikų, turinčių cerebrinį paralyžių, judėjimo funkcijai".
Šiek tiek daugiau apie Mollii kostiumą:
http://inerventions.se/
http://www.slaugivit...;product_id=592
Bendradarbiaujant su "Slaugivita", turiu galimybę atlikti šį tyrimą Vaikų reabilitacijos klinikoje " Lopšelis", Kaune.
Reikalingi tiriamieji, įtraukimo kriterijai:
• Tiriamųjų amžius 3 - 7(9) metai;
• GMFCS ( Gross motor function clasification system for CP) I - III lygiai (ketinu įtraukti ir I lygį dėl tiriamųjų skaičiaus);
• Cerebrinio paralyžiaus forma: hemiparezė( dešinė ir kairė), diplegija.
Atmetimo kriterijai:
• Šuntas hidrocefalijos gydymui;
• Širdies stimuliatorius;

Planuojamo tyrimo planas
Pirmiausia bus atliekami vertinimai:
 Pasyvių amplitudžių matavimai (goniometrija);
 GMFM 88 (Gross motor function measurement 88);
 TUG ( Timed Up and Go test);
 Įvertinamas raumenų spastiškumas pagal Tardieu skalę.
Kostiumas užprogramuojamas kiekvienam vaikui individualiai. Jis bus dėvimas 3 savaites (reabilitacijos laikotarpio terminas), 3 kartus per savaitę, 1 valandą per dieną ( gamintojų rekomendacijos). Dėvint kostiumą nebus taikoma kineziterapija ar kitos procedūros, vaikas galės laisvai judėti. Po 3 savaičių taikymo, vaikas pakartotinai bus įvertintas prieš tai paminėtais vertinimo metodais.
Reikalinga 10 - 15 tiriamųjų, tyrimo laikotarpis 6 - 7 mėnesiai, laiką ir terminus galima pasiderinti. Tikiuosi atsilieps tėveliai, kurie turi galimybę atvežti vaikutį į Vaikų reabilitacijos kliniką " Lopšelis" tam tikrą dienų skaičių per savaitę, bei tie, kurie nori išbandyti naujas intervencijas. Visi surinkti duomenys konfidencialūs ir bus panaudoti tik tyrimo tikslais.
Jeigu iškiltų daugiau klausimų, pasistengsiu būtinai atsakyti, mano kontaktinis tel: 867430201, el.p. gintare1urbonaviciene1@gmail.com
Pagarbiai,
Gintarė Urbonavičienė


Atsakyti
DALINUOS:


Sveiki,
Rugsėjo mėn. į Vilnių jau trečią kartą atvyksta Izraelio gydytojas dr. Levas Levitas su sūnumi Michailu. Labai prašau persiųsti informaciją tiems, kuriems tai būtų aktualu.
Gydytojai gydo vaikus ir paauglius, turinčius raidos sutrikimų, protinį atsilikimą, autizmą, paralyžių (netgi visišką negalią), epilepsiją, palengvina genetinius sutrikimus. Taip pat tvarko kūno deformacijas, dirba su vaikų psichika (per homeopatiją, auklėjimą, mitybą), moko labai efektyvių mankštų. Šįkart gydytojai neriboja pacientų amžiaus ir priima bet kokio amžiaus žmones (kadangi pamatė gerus darbo rezultatus ir su suaugusiais).
Gydytojai taiko unikalų, savo sukurtą patobulintą osteopatijos metodą - kraniocerebrinę smegenų stimuliaciją. Tai ne tik osteopatija - tai ir smegenų stimuliavimas, ko nedaro joks osteopatas Lietuvoje nei aplinkinėse šalyse.

Taip pat gydytojas Levas turi 35 m. homeopatijos patirties, apmoko tėvus, kaip mankštinti vaikus (jei yra tame bėdų) (beje, principas visiškai skirtingas nuo Lietuvos kinezioterapeutų). Metodo intensyvumas pritaikomas kiekvienam vaikui asmeniškai.

Gydytojas Michailas Levitas taip pat taiko kraniocerebrinės smegenų stimuliacijos metodą, jis pasiekia ypač gerus rezultatus kalbos srityje bei autizmo bruožų mažinime, taip pat teikia konsultacijas, kaip elgtis su vaikais, sudaro mitybos planus.

Visiems, kas gydosi epilepsiją, nuimami vaistai ir daugiau jų nebeprireikia. Kitose srityse taip pat pasiekiami puikūs rezultatai, paskaitykite prisegtukus bei video atsiliepimus www.drlevit.com.

Pirmojo vizito kaina - 120 eur. Gydytojas su sūnumi įvertins vaiką, skirs gydymo programą (kiek reikės kartų, ar reikės konsultacijos dėl maisto papildų, mitybos). Paties gydymo kaina - 180 eur už kartą, minimalus kartų skaičius - 10.

Vieniems rezultatai pasireiškia iš karto, kitiems po kurio laiko, bet pokyčiai akivaizdūs.

Po gydymo kurso gydytojai kas tam tikrą laiką skambina tėvams klausdami, kaip sekasi, rekomenduoja vaistų ar papildų, jei dar reikia. Patys tėvai bet kada jiems gali skambinti ir konsultuotis.

Jei kas nors susidomėtų, tegul rašo man (evelina723@gmail.com) ir parašo žmogaus amžių, diagnozę, trumpą problemos aprašymą ir savo tel. nr. Atsakysiu į visus klausimus :)
Atsakyti
Ar Domano knyga yra isversta i lietuviu kalba?
Atsakyti
sveikos visos ipatingosios mamos kreipiuosi i jus pagalbos. Turiu sunu su vpc jam 11 metu. Norim isbandyti kamieniniu lasteliu gydima. Gal kas zinot kas ir kaip kur kreiptis, gal zino vokietijos ar rusijos kontaktus buciau labai dekinga. Rasykit audratum.at@gmail.com. Atkalbineti nereikia, nes esam pasiryze visas kitas terapijas jau darom. Aciuu dar karta lauksiu jusu laisku
Atsakyti

Sveiki 🙂 tema gana sena, bet pamaniau pabandysiu parašyti 🙂

Man degnozuotas VCP. Su šia liga gyvenu jau 27metus ir manau, kad visai neblogai sekasi ☺ Bet jau kuri laiką mastau apie pati VCP ir suprantu, kad nors gyvenu su šia diegnoze iš tiesu apie ja žinau laaaabai mažai. Būtent apie savo atvėji. 
Mano klausimas 🙂 gal žinote koki specialistą/ę kurie specializuotusi VCP sritije ir suteiktu info apie indvidualų atvejį, o ne bendrą kaip dažniausiai būna 😊

Atsakyti