Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"- bilietų paieškos, akcijos, info...

QUOTE(elenalovein @ 2011 03 04, 17:59)
na norejau paklaust kas yra tas pirmenybinis sodinimas ir kap a sistema veikia?ar pirma suleidzia tuos kas su permenybiniu o paskiau kiti sedas kaip papuolai kaip autobuse ar kitiem duoda nrml bilietus kur pazymetus ju sedejimo vietos? rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  blink.gif

Man atrodo, kad pirma suleidžia tuos, kurie turi pirmenybę g.gif . Bet man buvo toks atvejis, nepirkau pirmenybinio bilieto, bet kai laukėm oro uoste, kažkodėl atidarė kitas duris, ne tas, kur stovėjo pirmi atėjusieji, ir mes į lėktuvą įlipome primieji smile.gif . Šiaip tai, sėdėjimo vietų nėra ant bilietų, sėdi ten kur nori, ir kur yra vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
na tikekimes kad visiem vietu uztenka, nes kazkur girdejau, kad buna parduoda daugiau bilietu nei buna vietu, tik nz ar rainairas taip daro blink.gif blink.gif na tai kad gaut vieta prie lango jauciu teks atvykt ankciau truputuka blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 03 04, 18:22)
na tikekimes kad visiem vietu uztenka, nes kazkur girdejau, kad buna parduoda daugiau  bilietu nei buna vietu, tik nz ar rainairas taip daro blink.gif  blink.gif  na tai kad gaut vieta prie lango jauciu teks atvykt ankciau truputuka blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



pirmenybiniai suleidžiami pirmi, jie susėda, o tada kiti likę pagal eilę sėda kaip troleibuse - kur yra vietos. Jei norite prie lango, tai svarbiausia atsistoti vieniems pirmųjų prie bording eilės, bet jei veš autobusu, tai ir vėl.... amžinas lenktyniavimas
Atsakyti
na o kaune te veza autobusu ar dazniasiai tuneliu? na taip kaip mokyklos laikais del geresnes vietos blink.gif blink.gif blink.gif na gal kas keliavo per gotenburgo ir trapanio oruosta ir zino kaip ten eina susigaudyt? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 03 04, 19:22)
na tikekimes kad visiem vietu uztenka, nes kazkur girdejau, kad buna parduoda daugiau  bilietu nei buna vietu, tik nz ar rainairas taip daro blink.gif  blink.gif  na tai kad gaut vieta prie lango jauciu teks atvykt ankciau truputuka blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nesu macius,kad kas stovetu. smile.gif Man tai nepatinka,kai zmones ima lekti,begti,kad uzsiimti vietas, nes kazkaip veikia ir persiduoda tai kitiems.
Atsakyti
Skaiciau jog ryanairo bilietai pigiausi nakti nuo 12 iki 3h. isbandziau ir veikia. 40% sutaupiau
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 03 04, 20:24)
Skaiciau jog ryanairo bilietai pigiausi nakti nuo 12 iki 3h. isbandziau ir veikia. 40% sutaupiau

Kokiom savaites dienom?Ar cia kasdien?
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 03 04, 18:57)
na o kaune te veza autobusu ar dazniasiai tuneliu?


Kaune atidaro terminalo duris ir parodo i kuria puse link lektuvo eiti
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2011 03 04, 18:06)
Man atrodo, kad pirma suleidžia tuos, kurie turi pirmenybę  g.gif . Bet man buvo toks atvejis, nepirkau pirmenybinio bilieto, bet kai laukėm oro uoste, kažkodėl atidarė kitas duris, ne tas, kur stovėjo pirmi atėjusieji, ir mes į lėktuvą įlipome primieji  smile.gif . Šiaip tai, sėdėjimo vietų nėra ant bilietų, sėdi ten kur nori, ir kur yra vietos  mirksiukas.gif

ir man taip pat buvo, laukem paciam gale, o duris musu pusej atidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 04, 20:44)
ir man taip pat buvo, laukem paciam gale, o duris musu pusej atidare smile.gif

Nezinau,taciau niekad nesiverziau.Kur yra vieta,ten ir gerai.Aisku,tik noretusi,kad nepataikyciau prie isgerusiu,nes buna ir taip.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti