QUOTE(sindirela @ 2011 01 27, 22:06)
beje gebene aciu uz straipsnius, kazkaip labiau motyvuota busiu, nes reik sesutes ir gydytojos atakas atlaikyt
beje as su siaubu prisimenu kai mes gavom su skiepus vienu metu, jau nebezinau kuriuos, na tuos is eiles, vienu metu turejom sloga tai nukelem, ir taip sutapo, kad reikejojau kitu skiepyti, aisku pora dienu vaikas nesavas buvo, kojyte praudonavo istino toje vietoje (tipo cia normalu), dar gavau velniu is sesutes, kad iskart neva kopusto nedejau
bet tai va kas mane baisiausiai nervina, kad jauciu ir as, jog teks atlaikyti moralus, bet as esu pasiryzusi, gi mes turime teise vaiku neskipeyti, gi nepriverstiniai sitie skiepai.as tai galvoju taip, kad as maziausiai ten trauksiuos i ju diskusijas ir maziausiai jom aiskinsiu kodel as taip nusprendziau.as numanau, kad gydytojus, nesaziningus gydytojus, perkalbeti ir jiem iaiskinti sunku
QUOTE(RESPECT... @ 2011 01 28, 14:48)
Mamytes, pagelbekit dar man neismanelei
, nuo ko yra skiepijami 6-eciai vaikuciai?
cia skiepu kalendorius visas
http://www.infoskiep...l=data_lt/2/25/
Papildyta:
va ka radau viename straipsnyej, atrodo, kad tie skiepai kaip saldainuka suciulpti, kiek skaiciau tai cia viskas rasoma atvirksciai
Skiepų šalininkai teigia, kad:
Jeigu vienas kitas neskiepytas vaikas gyvena pasiskiepijusiųjų terpėje, žinoma, jam yra labai maža tikimybė susirgti. Tačiau jeigu nesiskiepijusiųjų bus dauguma? Yra užfiksuotas ne vienas atvejis, kai suabejojus vakcinacijos reikalingumu ir nutraukus privalomą skiepijimą, kilo tos konkrečios ligos protrūkis.
Pradėjus skiepyti nuo tam tikrų ligų, jų sergamumas smarkiai sumažėjo, o kai kurios ligos, pvz., raupai, ir visai išnyko.
Vakcinos yra kruopščiai tiriamos ir tikrinamos, kol leidžiama jas naudoti, ypač vaikams. O jau pradėjus jomis skiepyti, kruopščiai registruojami visi šalutiniai poveikiai ir tyrimai tęsiasi toliau. Atliekami ir tyrimai, nustatantys, ar konkreti vakcina mažina sergamumą konkrečia liga.
Nors ligos į mūsų organizmą paprastai patenka per odą ar gleivines, bet organizmas su jomis pradeda kovoti tik tada, kai ligos sukėlėjai patenka į kraują. Taigi logiška, kad skiepijant vakcina sušvirkščiama į kraują.
Gydytojai, gydantys virusines ligas, vis susiduria su žmonėmis, sergančiais keliomis ligomis iš karto, todėl skiepas nuo kelių ligų nieko nenormalaus.
Imuninė sistema nuolat kovoja su organizmo viduje atsirandančiomis išsigimusiomis ląstelėmis, kurios kelia grėsmę individo egzistavimui. Palyginti su tuo, skiepų poveikis imuninei sistemai yra tik nedidelis papildomas krūvis.
Gyvsidabrio šiuolaikinėse vakcinose atsisakoma, o jeigu jo ir yra, tai jo kiekis yra daug mažesnis, nei jo randama namų aplinkoje ar maiste. Be to, vakcinose esantis gyvsidabris taip apdorotas, kad nesikaupia organizme.
Daug tyrimų teigia, kad tarp skiepijimo ir alergijų nėra jokio ryšio. Dažniausiai tyrimai patvirtina priešingą rezultatą skiepijant stiprėja imunitetas ir alergijų rizika mažėja.
Skiepų šalutiniai poveikiai daug mažesni nei ligų, nuo kurių skiepijama, bet kadangi sergamumas tomis ligomis yra smarkiai sumažėjęs, tai labiau akcentuojamas ir peikiamas skiepo šalutinis poveikis, net jeigu tai tik silpnas karščiavimas.
juk viename straipsnyje buvo rasyta, jog ten kur gaminamos vakcinos atsitinka ivairiu nesusipratimu kai primaisoma kitu ligu ir niekas netiria kaip ta vakcina paveiks tuos kuriuos skiepija, niekam neidomu, varo urmu ir tiek.sunervavo cia toks parasymas