Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos, kurios atsisakė skiepų bei antiskiepai.

QUOTE(bim-bam @ 2011 02 08, 09:23)
mums irgi taip sake. bet gi jei skiepyji ir kas atsitinka, kas tada atsakomybe prisiima? ogi nieks..
tai as irgi taip pagalvojau, kad butu zinoma, bet idomiai cia taip...negi melavo, kad pagasdintu unsure.gif
Papildyta:
mums panasiai sake, kad kaip cia dabar sugalvojot nebeskiepyt, o skiepyjot iki š menesiu, todel ir ta astuoniolikos menesiu skiepa butinai reikia gaut, apie MMR ne taip itikinejo, bet apie ta 18 men skiepa tai labai... tipo reikia baigt skiepyjimasi ir viskas. jie gal koki pliusiuka uz ta baigta skiepyjima uzsideda??


Tai va ttikrai neaišku, tipo sako aš savo visus anūkus paskiepijau ir jau aiškios tos vakcinos, va apie tas naujas kaip roto ir vėjaraupių aš jums tipo nesiūlyčiau skiepytis, nes jos dar naujos.
QUOTE(Alekto @ 2011 02 08, 09:29)
Esmė gi tame,kad jei nesirevakcinuoji tam tikrais laiko tarpais,skiepas nebeveikia.Tai jeigu skiepytas vaikas 6 mėn. ir paskui atsisakoma 18 mėn. skiepo,vaikas nebėra apsaugotas nuo tų ligų ir po kiek laiko reikia kartoti visus skiepus nuo pradžių.
Ai,nežinau,man asmeniškai dzin,aš jau bijojau skiepyt 18mėn kai buvo vyresnėlei doh.gif 
Man labai įdomu,kaip jie atsako,jeigu šalutinis poveikis baigiasi pvz. autizmu doh.gif nu šlykštu man tų medikų klausytis.

Aš ir sakau duotų 100 procentų, kad nebus šalutinio poveikio skiepyčiau, o dabar kažkaip baisu.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 08, 10:29)
Man labai įdomu,kaip jie atsako,jeigu šalutinis poveikis baigiasi pvz. autizmu doh.gif nu šlykštu man tų medikų klausytis.


Uz nieko jie neatsako. Autistai Lietuvoje yra nepagydomi. Santariskiu komisija istyre mano vaika tik neurologiskai del epi ir genetiskai. Visu kitu tyrimu daryt atsisake ir pasiule vaikui gydytis pas psichoterapeutus. doh.gif Turiu apie tai ju rasta.
Santariskiu pediatrijos pavaduotojas Binkis pasake: "Jei mes rastumem autizmo priezastis, mums reiktu Nobelio premija israsyti".
As radau savo vaikui autizmo priezastis. Viena ju: virusai is kalendoriniu skiepu. Kita - gimdymo trauma. Negaliu aisku teigti kad tai visos priezastys, bet musu oficiali medicina siu priezasciu net jei as ir ateiciau su tom diagnozem: nediagnozuoja ir negydo.
Nes tam, kad gydyti, ta diagnoze reikia nustatyti. Gimdymo traumos tokios, kokios mano vaikui, nenustatomi oficialios medicinos prietaisais. Tyria tik suaugusius: leidzia kontrastini skysti i krauja ir sviecia spec. aparatu. Vaikams tokiu proceduru neatlieka, pavojinga. Tomografai ir magentinis rezonansas patologiju nerodo.
Virusus is skiepu aplamai niekas negydo. Nes jau rasiau, kad jei neranda IgG antikunu, skaito kad skiepas neveiksmingas, jei tu antikunu grerokai per daug, traktuoja kas viskas yra puiku ir imunitetas susidare. O musu atveju dar ir per daug laiko nuo vakcinacijos praejo, tad ir antikunu nustatymas yra neinformatyvus.
Taigi, moterys, jei jus neturi ka veikti, ir norit tureti vaika autista seimoje, vaikscioti metu metais po valdiskas istaigas tik tam, kad patvirtinti diagnoze ar gauti pazyma i mokykla... o tai uztrunka. NEs negale pratesia 1-2 metams, kas met reikia praeiti PPT komisija. Reikia rasti vaikui tinkama mokykla, reikia isgrauzti is valdzios reikiama valandu skaiciu. Reikia nuvezti vaika i sanatorija. Reikia vaikscioti su juo i ta nemokama reabiletacija, kurios valandu yra nedaug, o kad ir tas gauti, reikia atstoveti kruva eiliu pas seimos gydytoja, reabiletologa poliklinikoje ir ligonineje. Reikia kasdien vezioti vaika i mokykla, nes specialistai negali (nors pagal sistema vaikui tai priklauso) ateiti i namus, pasiemus namu mokyma. Jei jus dirbat, tai jus turit tureti nedirbanti seimos asmeni, kuris priziuretu toki vaika kiaura para bei lakstytu po valdiskas istaigas ir gadintu sau nervus. Niekas aisku nelakstys is svetimu per reabiletacijas. Tad arba lakstysit jus pati, arba mokesit nezmoniskus pinigus uz specialistu atvykima i namus. Pirmu atveju jus negalesit dirbti, antru, jusu seimos pajamos eis to vaiko gydymui.
Kur jus nebeiseitumete su tokiu vaiku, visuomene kreivai ziures i jusu vaika, kuris "nesiklauso" mamos, zmones is gatves ar istaigu ateis ir bars jus arba vaika, kisis su savo "padejimais" ,aptarimais arba pagrasinimais. Ir taip metu is metus, kol jus neapaugsit stora oda ir nekreipsit i juos demesi arba sugebesit atsakyti taip, kad atsoktu noras prie jusu listi. Nesupranta niekas, net ir med. istaigu vadovai.
Jei jusu sveikata stipri, jus turit seneli milionieriu ir ieskot sau ant galvos "nuotykiu" iki gyvenimo pabaigos, prasom, einat tiesiai i skiepu kabineta ir suvarot savo vaikui visus skiepus.
Beje, kai kuriose siemose buna ir po 2-3 vaikus autistus.
Papildyta:
PAmirsau pridurti... Kad po komisijos rastu, kuriame mano vaikui atsisakoma daryti tyrimus, stovi Santariskiu vadovo p.Usonio parasas.
Per TV laida apie skiepus tas p.Usonis zurnalistams pasake, kad gauna is formacijos bendroviu (is kuriu perkami skiepai) didelius pinigus "tyrimams".
Tai dar spekit kiek tu Lt jo asmenineje kiseneje lieka...
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 08, 10:29)
Esmė gi tame,kad jei nesirevakcinuoji tam tikrais laiko tarpais,skiepas nebeveikia.Tai jeigu skiepytas vaikas 6 mėn. ir paskui atsisakoma 18 mėn. skiepo,vaikas nebėra apsaugotas nuo tų ligų ir po kiek laiko reikia kartoti visus skiepus nuo pradžių.
Ai,nežinau,man asmeniškai dzin,aš jau bijojau skiepyt 18mėn kai buvo vyresnėlei doh.gif 
Man labai įdomu,kaip jie atsako,jeigu šalutinis poveikis baigiasi pvz. autizmu doh.gif nu šlykštu man tų medikų klausytis.

va va as irgi minejau, kad paskiepyti vaikai autizm suserga, tai man gydytoja pasake, nu jau autizmu tikrai ne nuo to susergama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 02 08, 10:21)
Ir kiek mes tipo žadam vaiką laikyti namie? Juk darželyje ir mokykloje tipo vien pavojai.

Ir sakė, kad nuo stabligės pernai mirė moteris.

Hepatito B virusas per orą neperduodamas. O užsikrečiama tokiais pat būdais, kaip ir ŽIV ar hepatito C virusas, o nuo šių virusų skiepų nėra. Saugodamiesi nuo ŽIV ar hepC, saugomės ir nuo hepB mirksiukas.gif Didžiausias pavojus, mano galva, medicininės intervencijos.

Stabligė neužkrečiama, ta prasme neužsikrėsi nuo žmogaus. Nebent perpiltų sergančio kraujo, bet kažin, ar įmanoma. Kad serga stablige, matosi bigsmile.gif O šiaip nuo stabligės kasmet miršta iki 10 žmonių Lietuvoje. Man asmeniškai ir nemokamų skiepų sąrašo ši liga baisiausia, bet kol kas nerandu atsakymo į klausimą, kaip taip gali būti, kad persirgus stablige imunitetas nesusiformuoja, o paskiepijus, susiformuoja g.gif Tipo, dėl šios priežasties reikalinga dažna revakcijacija, bet man dar nesueina galai.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2011 02 08, 12:36)
Hepatito B virusas per orą neperduodamas. O užsikrečiama tokiais pat būdais, kaip ir ŽIV ar hepatito C virusas, o nuo šių virusų skiepų nėra. Saugodamiesi nuo ŽIV ar hepC, saugomės ir nuo hepB mirksiukas.gif  Didžiausias pavojus, mano galva, medicininės intervencijos.

Stabligė neužkrečiama, ta prasme neužsikrėsi nuo žmogaus. Nebent perpiltų sergančio kraujo, bet kažin, ar įmanoma. Kad serga stablige, matosi bigsmile.gif  O šiaip nuo stabligės kasmet miršta iki 10 žmonių Lietuvoje. Man asmeniškai ir nemokamų skiepų sąrašo ši liga baisiausia, bet kol kas nerandu atsakymo į klausimą, kaip taip gali būti, kad persirgus stablige imunitetas nesusiformuoja, o paskiepijus, susiformuoja g.gif  Tipo, dėl šios priežasties reikalinga dažna revakcijacija, bet man dar nesueina galai.

drinks_cheers.gif o kaip polimlitas?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 02 08, 15:23)
drinks_cheers.gif  o kaip polimlitas?

Lietuvoj paskutinis atvejis registruotas 1972m. Pernai buvo protrūkis Tadžikijoje, labai įdomi situacija ir skaičiai, kažkurioj skiepų temoj apie tai buvo diskutuota.
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 02 08, 11:22)
va va as irgi minejau, kad paskiepyti vaikai autizm suserga, tai man gydytoja pasake, nu jau autizmu tikrai ne nuo to susergama blink.gif


70 proc. nuo skiepu.
Beje, nuo aliuminio is skiepu g.b. virs 4000 ligu pavadinimu, pridekit dar kelis tukstancius ligu nuo virusu is skiepu + adjuvantu ir kt.konservantu is skiepu, tai ir plika akim ligu skaicius nuo kalendoriniu skiepu turetu virsiti kokiu 20 000 nuo eilines alergijos iki letalines pabaigos. Siame sarase ne tik autizmas, bet ir epilepsija, VCP, hidrocefalija, bronchine astma, atopinis dermatitas, kurtumas, aklumas, sirdies ligos, vezys... sarasa galima butu testi ir testi...
Papildyta:
QUOTE(ligiukss @ 2011 02 08, 15:23)
drinks_cheers.gif  o kaip polimlitas?


Mano vaikui pradetas virusu is skiepu gydymas nuo poliomelito viruso. Kiek teko skaityti internete (gydytojai gi pas mus aplamai nieko nemato) reiskinys (poliomelito skiepo dazna komplikacija) vadinsi "vangus paralyzius".
Nuo kudikystes suplota kruva seimos pinigu privacioms masazistems. Negales tuomet niekas mums net ir nepasiule, nors vaikui visa motorika velavo.
Atsakyti
mums dabar 1 metai ir 4 men. Iki metu gavom visus skiepus, nors jau tada del ju abejojau. O dabar dar neturim MMR skiepo ir jo nedarysim.
Mes turim alergija. Ji vasara buvo isnykusi, atejus rudeniui vel atsinaujino. Nezinau nuo ko, kartais maziau beria, kartais daugiau. Daktare nekreipe i tai demesio ir skiepijo mus. g.gif Kai atejau pas daktare skustis del atsinaujinanciu berimu, norejo mus paskiepyt tuo MMR, prie to pacio kad jau atejom blink.gif
. Pasakiau datarei kad neskiepysiu MMR, tai pradejo klausinet kodel, pradejo pasakot kad tokiu autizmu ir kitu salutiniu poveikiu nera buve, kad pasiklausyciau musu salies didziu imunologu ir ju pasakojimu apie skiepu nauda. Dar pasakojo apie tai, kaip pries gal 10 metu buvo kiaulytes protrukis, ir sirgo daug paaugliu berniuku ir sunkiom formom ir butent todel kad gavo tik viena is dvieju tu MMR skiepu. Ir taip puse valandos itikinejo doh.gif
Norejau paklaust, jei mes dabar MMR neskiepysim, bet sugalvosim kad norim skiepyt tuo antru skiepu, kuris daromas ar tai 7 metu, ar susidarys pakankamas imunitetas?
Atsakyti
MMR skiepu skiepyjama pirmą kartą 18mėn. Todėl manau jį galima drąsiai atidėti. Aš galvoju savo mergaites skiepyčiau tik tada,jeigu iki kokių 16 metų nepersirgs raudonike pačios.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 09, 15:04)
MMR skiepu skiepyjama pirmą kartą 18mėn. Todėl manau jį galima drąsiai atidėti. Aš galvoju savo mergaites skiepyčiau tik tada,jeigu iki kokių 16 metų nepersirgs raudonike pačios.

Skiepija 15mėn MMR, o 18mėn revakcinacija stabligė-difterija-kokliušas-poliomielitas-h.influenzae.
Atsakyti

Mano vaikui pradetas virusu is skiepu gydymas nuo poliomelito viruso. Kiek teko skaityti internete (gydytojai gi pas mus aplamai nieko nemato) reiskinys (poliomelito skiepo dazna komplikacija) vadinsi "vangus paralyzius".
Nuo kudikystes suplota kruva seimos pinigu privacioms masazistems. Negales tuomet niekas mums net ir nepasiule, nors vaikui visa motorika velavo.
[/quote]

Perskaiciau sita posma ir saltas prakaitas ismuse. Kaip apie mano vaika parasyta.
O su kokiu specialistu apie gydyma konsultavotes ir kokius tyrimus daret ?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2011 02 09, 14:13)
Skiepija 15mėn MMR, o 18mėn revakcinacija stabligė-difterija-kokliušas-poliomielitas-h.influenzae.


Aham.Žinau,bet pati susimaišiau blush2.gif
Atsakyti