Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Shining Murkey @ 2008 02 10, 18:57)

O ką tavo kortos, sese, sako apie mano misiją nešti Meilę, Tiesą ir Šviesą ?  wub.gif Ar ji bus sėkminga?


Ji jau sėkminga, Murki, sėkme juk galima laikyti vien tai, kad vienas sutvėrimas eina link Šviesos. Tiesos. Vagos. vedinas Spindulio. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 10, 12:58)
chiromante, pagal testus atsidurtų aktyvių šizofrenikų palatoje g.gif kodėl jos dar niekas neuždaro?  g.gif dėl to, kad pas mus apskritai į ligoninę pakliūti sunku, ar čia kaip? nu ir įtikėk tu man mėnuliais? g.gif

biggrin.gif Viska,sesuo Karusia ir atsake savo "septintos klases" lygio ispuoliu.ISIZEIDE.... O juk pati ta daro istisai su kitom.O pagal testus kitus izeidineja(beje,labai bjauriai) tik savimi nepasitikincios ir turincios vidiniu problemu asmenybes.Tiek to,man nebeidomu.
Papildyta:
[quote=Jadziūnė,2008 02 10, 13:02]
Nieko nebesuprantu savo ANALlitiniu protu wacko.gif, matyt todėl, kad galvos linija tiesi ir ta nuo kepurės doh.gif ...Tai Chiromantė su chebra kviečia mane išgerti?! blink.gif Nu bliondė visai jau pasdariau doh.gif

Prie ko cia chebra.Musu chebra yra musu chebra.As juk supratau,kad tarp jusu su Vaizgante juoda kate perbegus (jinai,beje,isskirtinai protinga ir turinti gera jumoro jausma motera,ir isvis nesuvokiu,kaip turi sudinai gyventi zmogus,kad net forume susiorganizuoti kautyniu lauka-cia as aplamai) Bet jei itari klasta,tai gerk su Karusia-ji tikrai briliku neisvogs biggrin.gif

Papildyta:
[quote=Shining Murkey,2008 02 10, 16:57]
[color=deeppink]Labai jau tu čia griežtai, seserie mano nusprendei apie seserį Karusią. Sesuo Karusia yra drąsi išoriniam pasaulyje, sprendžiant pagal jos postus. Kažin, ar ji tokia pat drąsi savo vidiniame pasaulyje smile.gif

Stai ir atsakymas-isore ir vidus.....O nesprendziau as nieko-kortos niekada nemeluoja ir Karusia tai puikiai zino,todel tokia-nekokia reakcija biggrin.gif Nei ziureciau nei sakyciau,bet sesuo Karusia perzengineja visas elementaraus padorumo ribas.O kad as pasakiau tiesa,ji tai puikiai zino.
Atsakyti
Sprendžiant iš posto ilgio ir visur esančios Karusios, tai mano spėjimas irgi teisingas?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 11, 01:49)
Prie ko cia chebra.Musu chebra yra musu chebra.As juk supratau,kad tarp jusu su Vaizgante juoda kate perbegus (jinai,beje,isskirtinai protinga ir turinti gera jumoro jausma motera,ir isvis nesuvokiu,kaip turi sudinai gyventi zmogus,kad net forume susiorganizuoti kautyniu lauka-cia as aplamai) Bet jei itari klasta,tai gerk su Karusia-ji tikrai briliku neisvogs biggrin.gif


Tarp mūsų su vaižgante, Sese, nieko būti negali apskritai, proto, dovanokicės, pas ją nepastebėjau, o jumoro jausmo juo labiau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Seserys, kaip jums negėda apšnekėti kitas seseris!
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 11, 14:25)
Seserys, kaip jums negėda apšnekėti kitas seseris!

Apšnekinėjimas būtų, jei mudvi su Chiromante prisiurbusios vyno šnibždėtume, o čia nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 11, 13:19)
Tarp mūsų su vaižgante, Sese, nieko būti negali apskritai, proto, dovanokicės, pas ją nepastebėjau, o jumoro jausmo juo labiau  biggrin.gif  doh.gif


ir ka gi galima pastebet, kai galva siukslinej, o akyse brylikai ??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesupratau, ko aš čia šioje temoje aptarinėjama blink.gif Gi viešai nepateikiau savo delnų linijų?
Atsakyti
Sveikos mielosios,
Atsiprašau,jei ne čia rašau,bet gal galėtumėt rekomenduoti kokį gerą chiromantą?O jei dar telefoną parašytumėt,būčiau be galo dėkinga... wub.gif Rašykit į AŽ,labai lauksiu...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2008 02 11, 22:51)
Sveikos mielosios,
Atsiprašau,jei ne čia rašau,bet gal galėtumėt rekomenduoti kokį gerą chiromantą?O jei dar telefoną parašytumėt,būčiau be galo dėkinga... wub.gif Rašykit į AŽ,labai lauksiu...


Kad tik du žinomi ir apie abu čia yra rašoma.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 11, 12:19)
Tarp mūsų su vaižgante, Sese, nieko būti negali apskritai, proto, dovanokicės, pas ją nepastebėjau, o jumoro jausmo juo labiau  biggrin.gif  doh.gif

Na tiek to,sito klausimo neliesim-musu tiesiog skirtingos nuomones ir tiek,o siurbiant vyna,daug smagiau apie ka nors kita sneketi biggrin.gif
Atsakyti
Intelektą rodo mažasis trikampis esantis didžiojo trikampio viduje. Jeigu jo forma taisyklinga, graži, tai rodo aukštą intelektą. Labai gerai, kai trikampio vienas kampas yra status.
Sveiką humoro jausmą rodo kilpa esanti tarp mažylio ir bevardžio pirštų.
Atsakyti