Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(Arenga @ 2011 02 25, 13:58)
Ir šiuo ir kitu  doh.gif bet pagaliau prisiskambinau  cool.gif ale ten kažkokia nauja užsirašymo sistema, dabar vaikai koduoti  doh.gif gavom asmeninį kodą  lotuliukas.gif
Papildyta:

O tai tipo daba paskambinus man tą kodą reikės sakyt iš dviejų raidžių ir keturių skaičių?  g.gif nu jau nuasmenina visai žmones  doh.gif



oho... dar nesusiduriau....
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 25, 13:38)
oho... dar nesusiduriau....

Buvau girdėjus, kad darys kažkokią elektroninę užsirašymo sistemą, bet nemaniau, kad tiesiog duos kodą g.gif dabar neliko nei vardo nei pavardės, tik kodas biggrin.gif

O kaip jums su sūneliu sekasi? Kaip pilvukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 02 25, 14:59)
Buvau girdėjus, kad darys kažkokią elektroninę užsirašymo sistemą, bet nemaniau, kad tiesiog duos kodą  g.gif dabar neliko nei vardo nei pavardės, tik kodas  biggrin.gif

O kaip jums su sūneliu sekasi? Kaip pilvukas?  ax.gif



Elektronine registracijos sistema - gerai. Nereikes skambinti... Cia kaip Santariskese ar Centro p-koj.

Sekasi visai neblogai. Jau pradedu pastebeti, kaip vaikelis stipreja, vis samoningiau zvalgosi, reaguoja i aplinka. Smagu matyti pazanga. Pilvas kamuoja, tik gerai, kad neverkia...
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 25, 14:10)
Elektronine registracijos sistema - gerai. Nereikes skambinti... Cia kaip Santariskese ar Centro p-koj.

Sekasi visai neblogai. Jau pradedu pastebeti, kaip vaikelis stipreja, vis samoningiau zvalgosi, reaguoja i aplinka. Smagu matyti pazanga. Pilvas kamuoja, tik gerai, kad neverkia...

Tai jau tikrai gerai, kad neverkia, kantrus vaikinas smile.gif o kaip naktį, leidžia išsimiegot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 02 25, 15:23)
Tai jau tikrai gerai, kad neverkia, kantrus vaikinas  smile.gif o kaip naktį, leidžia išsimiegot?  ax.gif



Na, kaip cia pasakius. Pamiegam. Bet neretai paryciais pradeda pilvukas kamuoti, tad abu tai snaudziam, tai budinejames... Na, bet ryte abu pasivartom lovoj...
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 25, 14:32)
Na, kaip cia pasakius. Pamiegam. Bet neretai paryciais pradeda pilvukas kamuoti, tad abu tai snaudziam, tai budinejames... Na, bet ryte abu pasivartom lovoj...

Niu nors tiek gerai 4u.gif matau turi ir vyresnį sūnų, kaip jo reakcija į leliuką? ax.gif
Atsakyti
Del registraturos,tai va peikia jiems nunesti pvz vaiko gimimo liudijima,jie atsispauzdina ji,ir paskui jau registruojantis reikia sakyt asmens koda .Oi nepatinka,tikrai dabar nebe zmogus uzsiraso pas daktara o skaiciukai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 02 25, 16:33)
Del registraturos,tai va peikia jiems nunesti pvz vaiko gimimo liudijima,jie atsispauzdina ji,ir paskui jau registruojantis reikia sakyt asmens koda .Oi nepatinka,tikrai dabar nebe zmogus uzsiraso pas daktara o skaiciukai  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O man skaičiukus padiktavo telefonu g.gif ar man atėjus į polikliniką reikės dar gimimo liudijimo ar ne g.gif
Atsakyti
mANAU DEL VISO PIKTO PASIIMK GIMIM LIUDIJIMA ,NIU NEPAMAISYS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 02 25, 16:45)
mANAU DEL VISO PIKTO PASIIMK GIMIM LIUDIJIMA ,NIU NEPAMAISYS  mirksiukas.gif

O ką išvis reik turėt apžiūrai, bo aš aną kart nulėkiau kaip be galvos doh.gif sužinojau, kad palutės reikia biggrin.gif o ką dar g.gif
Atsakyti
kokios dar palutes? Na nieko nereik ,bent as kazkaip nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 02 25, 17:02)
kokios dar palutes? Na nieko nereik ,bent as kazkaip nepamenu  g.gif

Aną kart atėjau, ir sesutė sako, kodėl palutės neatsinešėt? blink.gif nu iš kur aš galiu žinot, kad jos tenai reikės, jei man niekas nesakė doh.gif o palutę, tai ant to vystymo stalo pasitiest po vaiku savo reikia turėt ax.gif tai ir galvoju, ko dar reikia g.gif
Atsakyti