Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(Eluiza @ 2011 02 16, 10:37)
Visa informacija rusiskai. ax.gif
http://www.liveinter...rubric/1381885/
Is cia galima atsisiust knyga, filmuka apie oxycise kvepavima ir pratimus thumbup.gif

ACIU! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
I sveikata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 02 16, 14:03)
thumbup.gif  thumbup.gif

Kaži laumike74 jau išsilukšteno?  g.gif


O taip. sveikutes, kaimyneles. As jau savaitele namuose su maziuku (Siandien jam 10 dienu). Butu pavasaris, ir i lauka jau planuotume, o kol kas dar namuciuose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 17, 11:20)
O taip. sveikutes, kaimyneles. As jau savaitele namuose su maziuku (Siandien jam 10 dienu). Butu pavasaris, ir i lauka jau planuotume, o kol kas dar namuciuose.  smile.gif

Didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na ir kaip gimdymas, kur gimdei? Kaip laikotės?
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 02 17, 13:43)
Didžiausi sveikinimai   4u.gif  4u.gif  4u.gif
Na ir kaip gimdymas, kur gimdei? Kaip laikotės?



na, gimdymas nebuvo is paprastuju - pries gala suslubavo sveikata, tad dare CP su bendra nejautra, todel pirmo vaikelio verksmo negirdejau verysad.gif O gimdziau RK ligonineje. Bet po to viskas klostesi gerai ir stai dabar jau baigiam priprasti namuose. Beje, jau buvo apsilankiusi sesute is poliklinikos. Ji sake, kad ateis 3 kartus iki menesio.

Tik nezinau, ar kam idomios mano istorijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 17, 14:33)
na, gimdymas nebuvo is paprastuju - pries gala suslubavo sveikata, tad dare CP su bendra nejautra, todel pirmo vaikelio verksmo negirdejau  verysad.gif O gimdziau RK ligonineje. Bet po to viskas klostesi gerai ir stai dabar jau baigiam priprasti namuose. Beje, jau buvo apsilankiusi sesute is poliklinikos. Ji sake, kad ateis 3 kartus iki menesio.

Tik nezinau, ar kam idomios mano istorijos  smile.gif

Na man tai tikrai įdomu, mano vaikutis irgi mažiukas, ir man įdomu kitų potyriai ir išgyvenimai mirksiukas.gif o kodėl rinkaisi RK? Ir koks sūnelio vardukas? blush2.gif o kaip pati jautiesi po CP? ax.gif

Tiesa, kiek pamenu jūsų gydytoja Zupkauskienė, o ji pati dar nebuvo pas jus? O gal dar tebeserga? g.gif Nes kai mums reikėjo eiti antro mėnesio TA ji sirgo tada, o dabar nieko ir nežinau ir be skiepo to dar esam g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arenga: 18 vasario 2011 - 11:14
QUOTE(Arenga @ 2011 02 18, 12:11)
Na man tai tikrai įdomu, mano vaikutis irgi mažiukas, ir man įdomu kitų potyriai  ir išgyvenimai mirksiukas.gif o kodėl rinkaisi RK? Ir koks sūnelio vardukas?  blush2.gif o kaip pati jautiesi po CP?  ax.gif

Tiesa, kiek pamenu jūsų gydytoja Zupkauskienė, o ji pati dar nebuvo pas jus? O gal dar tebeserga?  g.gif Nes kai mums reikėjo eiti antro mėnesio TA ji sirgo tada, o dabar nieko ir nežinau ir be skiepo to dar esam  g.gif



Taip, Zupkauskiene. Sesute sake, kad serga. Butu atejus Ivanova, bet su sesute nusprendem, kad neskubu, be to, vis tiek nedaug naudos is jos. Taip kad Zupkauskienes lauksim kita savaite smile.gif O vaikui viskas kol kas gerai - tik daznai stena ir raitosi - itariu, kad pucia pilvuka. Turbut daug kam taip buna... Parasykit, mamos, kaip tvarkotes su pilvuku diegliais.

Vaiko vardas Jokubas. RK rinkausi del to, kad buvo nustate gestacini diabeta nestumo pabaigoj, o sioje srityje butent si ligonine specializuojasi. Is pradziu buvau vienareiksmiskai nusiteikusi gimdyti VGN, kur gime pirmas vaikelis, bet gyvenimas sudelioja kitaip. Ir ne kiek nesigailiu - Rk viskas buvo labai gerai. PO CP tai jau visai nieko, nors, zinoma, kokia savaite reikejo nuskausminamuju ir saugotis.
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 18, 14:17)
Taip, Zupkauskiene. Sesute sake, kad serga. Butu atejus Ivanova, bet su sesute nusprendem, kad neskubu, be to, vis tiek nedaug naudos is jos. Taip kad Zupkauskienes lauksim kita savaite  smile.gif O vaikui viskas kol kas gerai - tik daznai stena ir raitosi - itariu, kad pucia pilvuka. Turbut daug kam taip buna... Parasykit, mamos, kaip tvarkotes su pilvuku diegliais.

Vaiko vardas Jokubas. RK rinkausi del to, kad buvo nustate gestacini diabeta nestumo pabaigoj, o sioje srityje butent si ligonine specializuojasi. Is pradziu buvau vienareiksmiskai nusiteikusi gimdyti VGN, kur gime pirmas vaikelis, bet gyvenimas sudelioja kitaip. Ir ne kiek nesigailiu - Rk viskas buvo labai gerai. PO CP tai jau visai nieko, nors, zinoma, kokia savaite reikejo nuskausminamuju ir saugotis.

Oj žinok su diegliukais tai mes kovojom unsure.gif siaubas koks pirmas mėnuo mums buvo sunkus vien dėl diegliukų doh.gif gerdavom lašiukus, bandėm espumisan, sab simplex - na dėl jų bent pilvo nepūsdavo, o kai jau rimti diegliukai užeidavo, tai šildėm pilvuką (galima kad ir su lygintuvu pašildyta palute), masažuodavom, bet vistiek rėkė, mitybą savo prižiūrėjau, ir kai atradau, kas netinka pilvuko reikalai ėmė gerėti, o dabar va jau visai ramu (tfu tfu tfu)
Labai gražus vardukas wub.gif
Svarbiausia, kad RK viskas patiko ir neliko blogų įspūdžių mirksiukas.gif
Kokie gimėt - ūgio ir svorio? ax.gif
Atsakyti
Labas, naujininku mamytes 4u.gif smile.gif

mes visai neseniai atsikrausteme i si rajona ir norejau jusu patarimu keliais klausimais ax.gif
Auginame dukryte 1,2 metuku ir norim ja uzregistruoti i polklinika, o kartu ir as su vyru persiregistruociau. Ar rekomenduotumet naujininku poliklinika? (ji mums visai salia) g.gif ar geriau i centro? neturiu zalio supratimo blush2.gif
Taip pat nuo rudens noriu uzrasyti dukryte i darzeli lopseli, gal patartumet, kuris geresnis? 4u.gif kiek maciau, cia ju nemazai...
is anksto dekoju uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute1 @ 2011 02 21, 16:37)
Labas, naujininku mamytes  4u.gif  smile.gif

mes visai neseniai atsikrausteme i si rajona ir norejau jusu patarimu keliais klausimais  ax.gif
Auginame dukryte 1,2 metuku ir norim ja uzregistruoti i polklinika, o kartu ir as su vyru persiregistruociau. Ar rekomenduotumet naujininku poliklinika? (ji mums visai salia)  g.gif ar geriau i centro? neturiu zalio supratimo  blush2.gif
Taip pat nuo rudens noriu uzrasyti dukryte i darzeli lopseli, gal patartumet, kuris geresnis?  4u.gif kiek maciau, cia ju nemazai...
is anksto dekoju uz patarimus  smile.gif

Dėl poliklinikos tai jei aš anksčiau būčiau žinojus, tai būčiau rašiusi vaikutį į centro senamiesčio filialą, nes naujininkuos tai mums biezobrazija doh.gif iš pradžių pasirodė, kad labai faina ir panašiai, bet kuo toliau tuo grybą ten mums pjauna, teks gal privačiai kur eit arba perrašyt, net nežinau, esu pasimetus doh.gif o dėl darželio manau kitos mamytės gal patars mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl darželių,tai reik žiūrėti kuris arčiau jūsų yra ir pan,nors šiaip geriau bent aplink darželius pasivaikščiot pažėti kaip atrodo ir pan biggrin.gif
Atsakyti