Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Na,tai kur dingo sportininkes? smile.gif
Manes trenere kaskart klausia,kur mano drauges biggrin.gif ko neateina
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2014 11 18, 21:05)
Na,tai kur dingo sportininkes? smile.gif
Manes trenere kaskart klausia,kur mano drauges  biggrin.gif ko neateina

Tai ten aeromix? Kazkada vaiksciojau. Ten ir daugiau treniruociu variantu yra, nes ne vienas treneris ten veda.
Kazkaip uznorejau jogos. Idomu kur cia arciausiai yra...
Atsakyti
QUOTE(martusha @ 2014 11 18, 21:18)
Tai ten aeromix? Kazkada vaiksciojau. Ten ir daugiau treniruociu variantu yra, nes ne vienas treneris ten veda.
Kazkaip uznorejau jogos. Idomu kur cia arciausiai yra...

martusha arciausiai konduktoriu g. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ax.gif
Gyvenu salia Vilniaus gimdymo namu . Butu smagu rast kompanijos pasivaiksciojimams
Atsakyti
QUOTE(MommyB @ 2014 11 28, 12:13)
Sveikos mamytes  ax.gif
Gyvenu salia Vilniaus gimdymo namu . Butu smagu rast kompanijos pasivaiksciojimams

Kur dingo naujininku mamos???
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gyvenu naujininkuose jau biskeli daugiau nei puse metu...tai dar nieko nepazistame...kiekviena diena einame su maze i kiema, sukame ratelius smile.gif gal butu tokiu mamyciu, kurios noretu prisijungti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2014 11 18, 20:05)
Na,tai kur dingo sportininkes? smile.gif
Manes trenere kaskart klausia,kur mano drauges  biggrin.gif ko neateina


Sigittta,
Laukiu kol bus suformuota 18.30 grupė.. nieeeeekaip į 17.30 nespėju verysad.gif

Tiesa, šiandien pradėjau savo organizmo valymą thumbup.gif
Visgi pavasaris - prabudimas, atgaiva, renesansas viduje ir ne tik smile.gif
Auksinė žuvelė viską stebi, katinėlis liko už kadro, bet irgi neatsilieka smile.gif

user posted image

kam įdomu:
COLO VADA - kompleksinis 2 savaičių organizmo valymas namų sąlygomis.
CORAL MINE - struktūruotas, šarminis vanduo. Apie gyvo vandens naudą organizmui daug prirašyta, tad čia nesiplėsiu.
H-500 - stiprus antioksidantas, mano energijos šaltinis dienai, ypač dabar, kai mažai miego, daug darbo + sportas (kol kas namų sąlygomis su "slidėm"), o pozityviai ir energingai gyventi norisi kasdien
PAPAJA - natūralūs fermentai, padedantys virškinimui, lengvai minkština vidurius. Be to gausu vitamino A, kuris teigiamai veikia mūsų odą. Po kiekvieno maisto sukramtau ir nuolat nešioju tašytėje smile.gif
CORAL CARNITINE - aminorūgštis, mano pagalbininkė sportuojant, greitina riebalų atsargų skaidymą, didina fizinę ištvermę ir ko labiausiai reikia - didina protinį aktyvumą.
4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ieškome vietos pasportuoti naujininkuose, pamenu anksčiau veikė Sporto klubas netoli pašto, gal kas žinote ar jis vis dar funkcionuoja? smile.gif))
Atsakyti
Jeigu paskaitytumete pries tai foruma, pamatytumete, kad ir mes cia inirtingai ieskome kur galima butu pas mus sportuot smile.gif viskas matyt priklauso nuo poreikiu ir galimybiu - salia yra joga, zumba. o as ieskojau aerobikos. Gaila, kad treneres vietos mokyklose nedaro (daugelyje rajonu tai labai populiaru) smile.gif


QUOTE(Prerija1 @ 2015 03 16, 08:37)
Mergaitės, ieškome vietos pasportuoti naujininkuose, pamenu anksčiau veikė Sporto klubas netoli pašto, gal kas žinote ar jis vis dar funkcionuoja? smile.gif))

Atsakyti
QUOTE(zhuzhuuu @ 2015 03 04, 19:48)
Sveikutes smile.gif  Gyvenu naujininkuose jau biskeli daugiau nei puse metu...tai dar nieko nepazistame...kiekviena diena einame su maze i kiema, sukame ratelius smile.gif gal butu tokiu mamyciu, kurios noretu prisijungti  4u.gif  smile.gif


O kurioj vietoj gyvenat? smile.gif ir kiek mazylei laiko?
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2015 03 10, 01:04)
Sigittta,
Laukiu kol bus suformuota 18.30 grupė.. nieeeeekaip į 17.30 nespėju  verysad.gif

Tiesa, šiandien pradėjau savo organizmo valymą thumbup.gif
Visgi pavasaris - prabudimas, atgaiva, renesansas viduje ir ne tik smile.gif
Auksinė žuvelė viską stebi, katinėlis liko už kadro, bet irgi neatsilieka smile.gif

user posted image

kam įdomu:
COLO VADA - kompleksinis 2 savaičių organizmo valymas namų sąlygomis.
CORAL MINE - struktūruotas, šarminis vanduo. Apie gyvo vandens naudą organizmui daug prirašyta, tad čia nesiplėsiu.
H-500 - stiprus antioksidantas, mano energijos šaltinis dienai, ypač dabar, kai mažai miego, daug darbo + sportas (kol kas namų sąlygomis su "slidėm"), o pozityviai ir energingai gyventi norisi kasdien
PAPAJA - natūralūs fermentai, padedantys virškinimui, lengvai minkština vidurius. Be to gausu vitamino A, kuris teigiamai veikia mūsų odą. Po kiekvieno maisto sukramtau ir nuolat nešioju tašytėje smile.gif
CORAL CARNITINE - aminorūgštis, mano pagalbininkė sportuojant, greitina riebalų atsargų skaidymą, didina fizinę ištvermę ir ko labiausiai reikia - didina protinį aktyvumą.
4u.gif


Jeigu dar domina,tai grupe 18:30 susiformavo smile.gif
Atsakyti
Aha, trenere jau informavo mane SMS smile.gif

Merginos-kaimynes, kas su mumis? smile.gif thumbup.gif




QUOTE(Sigittta @ 2015 04 16, 17:57)
Jeigu dar domina,tai grupe 18:30 susiformavo smile.gif

Atsakyti