Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Sveikutes,

smagu, jau tikras pavasaris. Bet apgaulingas oras, turbut susalome.Mazoji koseja ir sloguoja. Turbut per ilgai Kaziuko mugej plavinejom smile.gif bet emociju, kiek buvo. Grybukai visi jau suvalgyti smile.gif
Atsakyti
O mes vakar saslyku sezona atidarem. Vaziavom prie upes. Saule sviete, tai ir vejalis pasirode malonus. biggrin.gif
Namo atvaziavom. Pabuvom 20 min. prie namu. Saules nera, vejas saltas. unsure.gif
Vat ir suprask kaip cia apsirengt...
Vyras siandien ryte veda vaika i darzeli ir klausia kokia striuke deti, tai sakau dek pavasarine striuke su peliuko pasiltinimu, o vyras sako kad lauke -4 blink.gif
Tai sakau dek ziemine ir paimk pavasarine su savim i darzeli doh.gif
Atsakyti
Kaip faina smile.gif as irgi i toki ora ziuredama labai saslu noriu, bet kazkaip su savo zirzalu bijau dar, vis tiek neleis mums ramiai pabuti. Bet, aisku, visada neprisedesi gi namie ir prie namu, dar kai siek tiek atsils, tai vis tiek lisim kur nors i gamta.

Buvau labai apsidziaugus, kad suradau toki daikta, kaip "vezimo supika". Vaziavom pirkti, bet taip ir nenupirkom sad.gif kazkaip paziurejom, kad mazokai jis ta vezima judina, siek tiek tik pakelia, tai mano maziukas nuo tokio judesio tikrai neuzmigs vezime, tai kazkaip ir pabijojau pirkti, nes atgal nepriimtu i parduotuve (kadangi elektros preke), nesinori pinigu i bala ismesti.. O jau taip buvau apsidziaugus, galvojau, kad pagaliau turesiu nors siek tiek laiko namie. Na nieko nepadarysi smile.gif
Atsakyti
O Jus elektriniu supyniu nebandet?
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2014 03 14, 12:22)
O Jus elektriniu supyniu nebandet?


Mastau apie jas smile.gif bet isigije neturime. Dauguma supyniu iki 8 kg. Mes dabar sveriame 6 kg., tai galvoju, kad gal labai trumpalaikis cia daiktas mums bus. Nors maciau, kad yra supyniu ir iki 11,5 kg., tai nebent sitas.
Dabar namie kol kas tik vibro gultuka turiu. Vibracija vaikui aisku 0 emociju, tas pats, kas jos ir nebutu, bet siaip ta gultuka su koja, ar ranka supu.
Atsakyti
Mes turejome Fischer price supynes iki 12kg turbut. Tai nauojom ilgai. jau kai pats vaiksciojo, ju ir nebereikejo . Ta pardavem. Nebijok pirkti nors ir iki 9 kg, juk tuos 3 kg greit nepriaugs. Mums uz savaites metai, o sveria 10,300 kg
Atsakyti
Atsilo orai mamkos dingo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2014 02 04, 15:18)
Dabar gavau zinute is buvusios treneres. Uzsiemimai vyksta antradieni, ketvirtadieni ir sestadieni. Antradieni ir ketvirtadieni 17.30 ir 18.30 val., o sestadieni 12 val. Treneres vardas Agnija 867934749. Pirmas uzsiemimas nemokamas. Galit apsilankyti ir paziureti ar Jums tinka programa ir aplinka:)


Pasiskaiciau, pagalvojau ir visgi nuejau smile.gif nezinau tik, ar gausis lankyti,ar bus su kuo vaika palikti, nes dabar uzsiemimai vyksta tik 17:30, o 18:30 kol kas nera. Na, bet ziuresim kaip cia gausis.
O siaip tai visai nieko, draugiskas kolektyvas, pasisportuoja visos, pasikalba, pirtyje pabuna thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Eluiza @ 2014 03 07, 15:48)
Mes tai pas Golovanova. Ji atvirksciai antibiotiku neraso. Tik ekstra atveju:) Siaip labai maloni. Visada patars ir paaiskins. Per salcius sake leliuko i lauka nevesti pora savaiciu. Del vitamino D tai pasake po 2 lasiukus. Kartais ir savaitgaliais jai i mobilu skambindavau kai viresnele sirgdavo bet Jelena visada atsiliepdavo ir paaiskindavo kas gali buti per susirgimas ir  ka reikia daryti. 4u.gif


Persirasem visgi ir mes pas sia daktare. Kazkaip nejauku buvo, nesinori Sepetienes kolidoriuj sutikti, na bet visgi nutariau, kad as noriu kitokio bendravimo ir , kad nesileisiu, kad man pastoviai gadintu nuotaika.
Pas Golovanova kol kas tik 1 karta spejome apsilankyti, bet ispudis iskart kitoks. Tikrai maloni, silta, bendraujanti. I klausimus atsako, o ne taip, kaip pries tai man budavo.
Atsakyti
Butu smagu nueiti pasportuoti. Bet laikas netinka. Vyras dar nebuna gryzes. Kokia kaina menesiui?
Atsakyti
Praeitais metais kaina buvo 75 lt/men. uz 2 uzsiemimus per savaite.
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2014 04 08, 09:08)
Butu smagu nueiti pasportuoti. Bet laikas netinka. Vyras dar nebuna gryzes. Kokia kaina menesiui?


Tai va, tas laikas ir man toks truputi ankstyvas. Nors kam po darbu iskart, tai tinka.
Kitom dienom lyg kitas treneris veda 18:30, bet ten sake vyresnis kolektyvas (nors koks skirtumas is tikro).
O kaina 2k. i savaite 75 lt. O jei 3 k. i savaite - tai 85 lt. Trecias kartas, tai 6-adieni 12 val.
Atsakyti
Tai labai nebrangiai
Atsakyti