Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Apie naujininku mokykla nieko nezinau, tik nepatinka tai kad jie neturi jokio stadijono. Kai su pirmuoju vaiku vaiksciojau prie mokyklos, tai girdejau kaip fizinio lavinimo mokytoja sake mergaitems kurios bego laikui aplink mokykla: "Tik atsargiai nepargriukyt ant laiptu". doh.gif
Papildyta:
Tai kas liecia naujininkus Tarybos sprendimas, o ypac Zelmeneliu darzeli.
Atsakyti
As irgi lankiau Naujininku mokykla smile.gif tik po 8 klasiu isejau, na bet ne del to, kad kazkas buvo cia blogai.
Del stadiono, tai taip, minusas cia, na bet ne didziausia beda, lakstem aplink ir nieko nenutiko.

Aciu uz sveikinimus su menesiukais smile.gif

As tai su tuo vaiko supavimu nuprotesiu tuoj, nu nieeeko negaliu pasidaryti, vien supuojames doh.gif . Pradejau ieskoti supyniu, bet dauguma ju iki 8 kg., tai manau neapsimoka, nes cia greitai pasieksim si svori ir ka paskui..
Bet.. radau, kad yra kazkoks prietaisas, kuris supa vezima biggrin.gif sakiau reikes nuvaziuoti apziureti, kaip tas daiktas veikia lotuliukas.gif , gal cia bus mano issigelbejimas smile.gif
Beje, mamos, o jus savo vaikiukus kokioj poliklinikoj uzregistravusios? Naujininku? patenkintos daktarem?
Nes as tai i Naujininku poliklinika uzrasius, bet del daktares tai kazkaip nezinau, ar patenkinta. Na ryt eisim, ziuresim dar kaip ten mus priims smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigittta: 05 kovo 2014 - 16:22
Maniskei jau greit metai, bet irgi viena nieko negaliu. Valgyt ir tai gaminam abi smile.gif vienoj rankoj ji, su kita gaminu. Kiti pasako priipratinai, o ka daryti palikti viena ir laukti kol verks iki pamelynavimo.

Mes Naujininku prisirase. Siandien irgi eisim pas gyd. Musu Sepetiene. Visai nieko.
Atsakyti
Erika, aš irgi taip pat daryčiau. Teisingai tu sakai, negi paliksi vaiką vieną verkt? O visi pasakymai "pati pripratinai" tai man tik pyktį kelia.

Mes irgi Naujininkų poliklinikoj. Pas Zupkauskienę. Jokių nusiskundimų neturiu. smile.gif Girdėjau, kad Galovanova irgi laikoma viena geresnių gydytojų mūsų poliklinikoj. smile.gif
Atsakyti
Tai va, visi labai protingi sakyti, kad pripratinom, idomu patys ka dare, lygiai taip pat ir nesiojo ir supavo vaika. As ne tai, kad pries patarimus, bet va tokie pasakymai del pripratinimu ar pasakymai, kad turiu butinai atpratinti tai erzina. Is tikro tai darau viska, kas imanoma ir kas ganasi, o toliau tai... Ir be to kiekvienas vaikas yra individualus, vieni ramesni, kiti - ne.
Buvom ir mes siandien poliklinikoj. Musu irgi Sepetiene. Bet as ja labai nepatenkinta. Nezinau, ar cia mano biolaukai su ja nesutampa, ar kas, bet jau trecia karta ja matau ir visa diena po to man sugadinta. Ji man tokia mandra atrodo. Mane tai isvis laiko uz nezinia ka, bendrauja labiau tik su vyru. Klausiau siandien del vitamino D. Po kiek lasiuku duoti. Tai nieko neatsake. Paskui vel perklausiau, tai vel ji tyli, ziuri i sesele ir liepia seselei sakyti. Sesele ka atsake jai netiko. Del maitinimo klausiau, tai irgi neatsako, liepia kalbeti seselei, o ka sesele atsako, tai papriestarauja, bet savo atsakymo neduoda. Tada paklause kiek laiko vyras jau i darba isejes. Sakau menuo jau kaip dirba. Sako nu matosi, vaikas dabar zymiai kietesnis, visai neismasazuotas. Tai kaip man jaustis, nei ji zino, kas ta vaika pirma menesi masazavo, nei kas dabar. Zodziu... Ir isvis isejom, tai nepasake, ar viskas mums gerai, ar ne, nei pakalba nieko. Vizito pradzioj sako duoti vaikui valgyti kiek nori ir kada nori (as pieno nebeturiu, misinuku maitinu), o iseinant sako neduoti valgyti, nes storas, tipo dvigubai per daug priaugo svorio. Mes priaugom 1kg., na tai nera mazai, bet tikrai nemanau, kad dvigubai per daug.
Uoj supykus tai kiek va prirasiau biggrin.gif , dar ir daugiau rasyciau, bet nusibos jums skaityti smile.gif
Nezinau tik ka daryt, tikrai noreciau pakeisti daktare. Bet kazkaip bus po to nejauku jei kolidoriuj susitiksim.
Sesele tai man patinka. Nezinau net. Ir as isvis nepasitikiu Sepetienes kompetencija. Jau per pirma vizita kai buvome katik grize is ligonines ji mums liepe eiti i lauka sekancia diena valandai. O buvo ziema, salta, katik gimes leliukas. Visur gi raso, kad palaipsniuj pripratinti. O dabar tai irgi nei del vitamino D nei del maisto nieko neatsake. Knygu tai as turiu, moku skaityti, bet kazkaip daktares nuomones irgi noretusi. O ji man Hipio reklaminius lankstinukus rodo, kad ten mazdaug del misineliu parasyta. Bet to, ko klausiau daktares, tai lankstinuke nera parasyta. frusty.gif
Atsakyti
Ji man kartais irgi nepatinka. Na siandien nuotaikos nesugadino smile.gif jai gi vyrai patinka biggrin.gif ji su mano vyru irgi labiau bendrauja. Jei yra problema paskaitau kitu gyd straipsnius ir jos nuomone isklausau, o savo isvadas darau smile.gif
priaugot tikrai noramaliai. Mano mazoji per pirma men priaugo 1.8 kg, tikrai daug. Pagal ja, mano pienas riebus g.gif
Bet kad pati neatsako i klausimus, o perdave seselei tai negrazu
Atsakyti
Sigita, na ir situacija. doh.gif
Aš tavo vietoj, jei situacija ir toliau nesikeis, tai persirašyčiau pas kitą gydytoją visgi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Rutuliukas- @ 2014 03 06, 15:20)
Sigita, na ir situacija.  doh.gif
Aš tavo vietoj, jei situacija ir toliau nesikeis, tai persirašyčiau pas kitą gydytoją visgi.  g.gif


Tai vat ir mastau, ka daryti. As dabar jau persirasyti, ar dar bandyti karta nueiti pas ja. Nors jau per ankstesni vizita ta pati irgi svarsciau.
Tikrai neesu kazkokia baisiai reikli, na bet norisi normalaus bendravimo, nemegstu kai zmones is saves stato per daug, ar vaizduoja kazka.
Net vyras mato, sako matau kaip tu stresuoji pas ja kabinete.

Apie Zupkauskiene paskaiciau, tai daug geru atsiliepimu (nors apie Sepetiene tai irgi daug geru atsiliepimu visur, taciau vienas kitas pasitaiko tiksliai toks, ka ir as apie ja manau), tik del Zupkauskienes raso, kad ji antibijotikus megsta daznai siulyti ir pyksta jei issigydai be ju. Ir dar bara jei ateini siek tiek anksciau, nors zmoniu prie duru ir nera.
Aisku 100 proc. tai niekada nebus, kad kazkas visiems patiktu.
Atsakyti
Kad Zupkauskienė mėgsta antibiotikus, ir aš girdėjau. Na, bus matyt, kaip keisis (arba nesikeis) mano nuomonė laikui bėgant. smile.gif
Atsakyti
Butent. Ziurek, kad nebutu nuo vilko ant meskos smile.gif
Atsakyti
Mes tai pas Golovanova. Ji atvirksciai antibiotiku neraso. Tik ekstra atveju:) Siaip labai maloni. Visada patars ir paaiskins. Per salcius sake leliuko i lauka nevesti pora savaiciu. Del vitamino D tai pasake po 2 lasiukus. Kartais ir savaitgaliais jai i mobilu skambindavau kai viresnele sirgdavo bet Jelena visada atsiliepdavo ir paaiskindavo kas gali buti per susirgimas ir ka reikia daryti. 4u.gif
Atsakyti

Aciu, kad pasidalinot nuomone apie daktares smile.gif

Kiekvienas zmogus individualus, bet kazkaip jei dirbi darba, kuris tiesiogiai susijes su zmonemis, tai ir norisi to zmogiskumo, tuo labiau, kad as tai nieko nemalonaus nesakydavau tai daktarei, mandagiai bendravau, o atgal tai gaudavau kazkokia neigiama emocija ir poziuri.
Atsakyti