Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Sveikos, merginos!

Tik dabar užmačiau, kad SM yra ir Naujininkuose gyvenančių mamyčių skyrelis smile.gif
Dar nlb skaičiau apie ką bendraujat (greit mažylė kelsis), tik noriu trumpai prisistatyt. MAn 25, dukrelei - 3 mėn, gyvenu Panevėžio gatvėj, netoli Lelijos. Būtų smagu su vietinėm merginom susipažint, nes kol kas tai kasdien sukam ir sukam ratus stadione prie Lietuvių namų, bet vienom tai gan liūdna.
Susigirdėsim dar, iki!
Atsakyti
Beje, mačiau apie sportavimą šnekėjot. O ar apie šią studiją (http://estudio.lt/) esat girdėjusios? Čia modernaus baleto studija, bet ji turi ir kalanetiką, kūno plastiką, ir dar visokių šokių programų, jei kam aktualu:) Kainos standartinės, gal net link mažesnių: 100 Lt už 8 užsiėmimus. Be to, smagu tai, kad praleidus vieną užsiėmimą pvz kalanetikos, gali nueit į kūno plastiką ar kur kitur.
Žodžiu, skamba kaip reklama, bet aš į šitą studiją dar prieš nėštumą varvinau seilę, tik taip ir neprisiruošiau nueit. Ir palyginus netoli jie, Vytenio g.
Aš tai visai mielai išbandyčiau jų užsiėmimus, gal ir kitų bendraminčių atsirastų? Tik nžn, ar jau nuo kovo lankyčiau, ar kiek vėliau pradėčiau. KAžkaip mergaitės dar nepalikinėdavau vienos, tai neaišku, kaip jai sektųs be manęs pabūt, juo labiau, kad pati maitinu, o valgo ji dažnai.
Atsakyti
Sveika, prisijungus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Rutuliukas- @ 2014 02 27, 08:36)
Sveikos, merginos!

Tik dabar užmačiau, kad SM yra ir Naujininkuose gyvenančių mamyčių skyrelis smile.gif
Dar nlb skaičiau apie ką bendraujat (greit mažylė kelsis), tik noriu trumpai prisistatyt. MAn 25, dukrelei - 3 mėn, gyvenu Panevėžio gatvėj, netoli Lelijos. Būtų smagu su vietinėm merginom susipažint, nes kol kas tai kasdien sukam ir sukam ratus stadione prie Lietuvių namų, bet vienom tai gan liūdna.
Susigirdėsim dar, iki!


O, kaip malonu, dar kazkas prisijunge 4u.gif , man Lelija truputi kitoj Naujininku pusej gaunasi, na, bet kai truputi paaugsim, gal kada ir toliau nuo namu galesim iseiti smile.gif Nes maniskiui pusantro menesio dabar, labai kol kas neramus, bijau as su juo kur eiti, nes kai issibliauna kartais, tai...
O, beje, kur tie Lietuviu namai apie kuriuos cia vis kalbat? blush2.gif
Atsakyti
Musu marsrutas, tai aplink namus - nueinam iki darzelio Pabiruciai, brolio parsivesti, tada Saltkalviu g pavaikstom, nueinam pasisupt ir namo. Kai atsils vaziuosim pusdieniui i Vingio ir Sereikiskiu parko. Vaziuojam troleibusu, teises turiu, bet nevairuoju, issilaikiau, tapau nescia ir nevairavau. O mazoji ir nesedi masinoj, rekia klykia baisu
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2014 02 27, 10:37)
Sveika, prisijungus smile.gif

Dėkui! smile.gif

QUOTE(Sigittta @ 2014 02 28, 12:34)
O, kaip malonu, dar kazkas prisijunge  4u.gif , man Lelija truputi kitoj Naujininku pusej gaunasi, na, bet kai truputi paaugsim, gal kada ir toliau nuo namu galesim iseiti smile.gif Nes maniskiui pusantro menesio dabar, labai kol kas neramus, bijau as su juo kur eiti, nes kai issibliauna kartais, tai...
O, beje, kur tie Lietuviu namai apie kuriuos cia vis kalbat?  blush2.gif

Lietuvių namai yra Dzūkų g., netoli susikirtimo su Panevėžio g. smile.gif

QUOTE(Erika! @ 2014 02 28, 13:20)
Musu marsrutas, tai aplink namus - nueinam iki darzelio Pabiruciai, brolio parsivesti, tada Saltkalviu g pavaikstom, nueinam pasisupt ir namo. Kai atsils vaziuosim pusdieniui ii Vingio ir Sereikiskiu parko. Vaziuojam troleibusu, teises turiu, bet nevairuoju, issilaikiau, tapau nescia ir nevairavau. O mazoji ir nesedi masinoj, rekia klykia baisu

Et, su vairavimu ir man panašiai.. niekaip neprisiruošiu viena važinėt g.gif

O šitas forumas tikrai apmiręs. biggrin.gif
Atsakyti
Visos mamos bendraamziu temose sedi.
Kita savaite ir mes Dzuku g marsruta planuojam. Prie tanagros yra vaikisku drabuziu ir pampersu parduotuve. Gal batukus rasiu
Atsakyti

Taip, as irgi taip manau, kad bendraamziuose visos smile.gif arba siaip nelabai megstancios bendrauti smile.gif Nes mamu tai matau su vezimais nemazai. As pati tai dazniausiai balkone bunu biggrin.gif taip greiciau namo grizti jei prasideda verkimas ir kitas dalykas, as vezimo nelabai pakeliu nusiboginti i lauka, nebent vyras kartais namie dirba, tai tada isnesa.
Apie parduotuve prie Tanagros tai nezinojau, reiks tureti omeny smile.gif
O klausykit, del darzeliu, tai dabar vaikiukus uzrasineti galima tik einamiems metams, ane? Nes kiek domejausi, tai lyg taip, bet bijau kazka praleisti, tai galvoju pasitikslinsiu dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2014 03 01, 23:22)
O klausykit, del darzeliu, tai dabar vaikiukus uzrasineti galima tik einamiems metams, ane? Nes kiek domejausi, tai lyg taip, bet bijau kazka praleisti, tai galvoju pasitikslinsiu dar smile.gif



tikrai taip - tik einamiesiems..
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2014 03 01, 23:22)
Taip, as irgi taip manau, kad bendraamziuose visos smile.gif arba siaip nelabai megstancios bendrauti smile.gif Nes mamu tai matau su vezimais nemazai. As pati tai dazniausiai balkone bunu biggrin.gif taip greiciau namo grizti jei prasideda verkimas ir kitas dalykas, as vezimo nelabai pakeliu nusiboginti i lauka, nebent vyras kartais namie dirba, tai tada isnesa.
Apie parduotuve prie Tanagros tai nezinojau, reiks tureti omeny smile.gif
O klausykit, del darzeliu, tai dabar vaikiukus uzrasineti galima tik einamiems metams, ane? Nes kiek domejausi, tai lyg taip, bet bijau kazka praleisti, tai galvoju pasitikslinsiu dar smile.gif

Taip, einamiems. As uzrasiau. Mano gime kovo men, o priima tik nuo rugsejo. Tai uz darza teks moket, bet nevesiu. Bus jai tik 1.6 m tai dar per maza.
Parduotuves svetaine www.pampersiukai.com
Papildyta:
As del to ir ieskojau lengvo vezimo, nors man tik iki lifto nunesti, bet vis tiek sunku. Dabar su sketuku vazinejam, patogu visur uzsinesti. Su pirmu vaiku irgi tik balkone budavau smile.gif
Atsakyti
Jei jau prakalbom apie darželius, gal girdėjot kokių atsiliepimų apie Naujininkų darželius? Kuris geriausias? Į kurį jūs savo vaikiukus žadat užrašinėt?
Ne vienas čia jų yra aplinkui, tai net nežinočiau, kurį geriau pasirinkt smile.gif
Atsakyti
Mano sunus lanko Pabiruciai darzeli, tai ir dukryte lankys. Aukletojos geros, darzelio vidus ir aplinka tvarkinga. Ko daugiau reikia smile.gif Naujininkuose dau gdarzeliu, bet puse ju rusiski, vienas lenku.
Atsakyti