Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Sveikos mamos, neesu aktyvi forumu dalyve, bet dabar esu motinystes atostogose, tai kadangi namie vien lelius per dienas, tai kartais uzsuku ir i forumus pasiskaityti kaip kam sekasi auginti vaikiukus.
Gyvenu taip pat Naujininkuose, nieko nepazistu, su niekuo nebendrauju biggrin.gif Pro langa matau kelias mamas vezimus stumdancias, tai net pagalvojau gal cia kuri nors is jusu biggrin.gif As tai kol kas vaika tik i balkona isstumiu blush2.gif
Kadangi po nestumo priaugau svorio, tai irgi pamastau apie sporta. Cia ziuriu rasote apie aerobika, gal visai ir nieko smile.gif tik kol kas dar nezinau, kaip cia pavyktu suderinti isejimus is namu, bet reiks pamastyti smile.gif
Atsakyti
O mes jau visa savaite i lauka einam thumbup.gif Mes apie 16-17 val. iseinam, nes anksciau mergaite nerami labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2014 02 17, 09:51)
O mes jau visa savaite i lauka einam thumbup.gif Mes apie 16-17 val. iseinam, nes anksciau mergaite nerami labai doh.gif



As tai negaliu nuspeti to ramumo. Siandien irgi isejau ir po pusvalandzio bliaut pradejo doh.gif . tai greit skubejom namo smile.gif
Orai kai atsils, tai bent maistuka galima bus pasiimti su savim ir pamaitinti jei baisiai staiga isalks. Dabar tokiu oru, tai kazkaip nepradesi maitinti.
Atsakyti
Sveika, ka auginat ir kokio amziaus? As tai pat galvoju ateis silti orai, pasiimsim valgyti ir vaziuosim pusdieniui i parka. Atsibodo po naujininkus vaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2014 02 19, 16:11)
Sveika, ka auginat ir kokio amziaus? As tai pat galvoju ateis silti orai, pasiimsim valgyti ir vaziuosim pusdieniui i parka. Atsibodo po naujininkus vaikscioti.


Sveika smile.gif Mes tai katik iskepti, pusantro menesio mano lialiui.
Atsakyti
Tai tada mano jau didele mergaite jau beveik 11 men. Labai greit uzaugo. Kur gyvenat? mes prie ziedo?
Atsakyti
ziuriu dar visos mazulycius augina mano jau tikra pana i pirma klase nuejo,bet smagu butu vistiek pazystamu surast.o kodel jus nesnekat apie naujininku sporto kluba esanti telsiu gatvej gal kokie atsiliepimai?
biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2014 02 19, 17:45)
Tai tada mano jau didele mergaite jau beveik 11 men. Labai greit uzaugo. Kur gyvenat? mes prie ziedo?


Na palyginus su maniskiu, tai tikrai didele smile.gif Bet siaip tai mazute dar irgi smile.gif
Mes gyvename netoli Naujininku vidurines mokyklos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dincikmama @ 2014 02 19, 18:03)
ziuriu dar visos mazulycius augina mano jau tikra pana i pirma klase nuejo,bet smagu butu vistiek pazystamu surast.o kodel jus nesnekat apie naujininku sporto kluba esanti telsiu gatvej gal kokie atsiliepimai?
biggrin.gif  g.gif


Tai lipdykit sesute ar broliuka ir busit salia musu maziuku lotuliukas.gif
As visad dvieju vaiku norejau, bet dabar kai mazas zirzalas namie, tai galvoju nezinau.. gal uzteks ir sito per akis biggrin.gif
As tai nieko nezinau apie sita Naujininku sporto kluba. Pamaciau, kad kazkas cia buvo uzsimines, tai pagooglinau, bet neradau smulkesnes info nei apie kainas nei siaip kas ten kaip.
Atsakyti
Mums menuo ir gyvenam mes priesais "Broliu namus".

O apie naujininku sporto kluba zinau. Tik kai lankiausi tenais pries kelis metus ten buvo tik treniruokliai, o as norejau aerobika lankyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eluiza: 19 vasario 2014 - 20:09
QUOTE(dincikmama @ 2014 02 19, 16:03)
ziuriu dar visos mazulycius augina mano jau tikra pana i pirma klase nuejo,bet smagu butu vistiek pazystamu surast.o kodel jus nesnekat apie naujininku sporto kluba esanti telsiu gatvej gal kokie atsiliepimai?
biggrin.gif  g.gif


Kokia mokykla lanko? Mano vyresnysis po metu prades lankyti, tai jau aktualu rinkti zinias apie mokyklas.

Atsakyti
sveikos 4u.gif mes lankom naujininku mokykla saltkalviu gatvej salia namu tai visai gerai,labai poas gera mokytojav pakliuvom tik kad nuejom 6 metu tai truputi su disciplina problemu turim doh.gif ax.gif as kazkaip del kitu mokyklu negalvoijau kadangi daugumoj jos rusiskos naijininkuose tai sita ir pasirinkau.del antro leliuko jau senai galvoju ir labai noriu tik vat buto savo neturim tai kazkaip ir baisoka g.gif apie ta kluba siaip pati zinau tik tiek kiek skelbimas kazkaip anksciau kabejo tai skambinausi,o dabar net kainu nzn nors pries pavasari labai aktualu pasidomet
Atsakyti
Tai as masciau apie Naujininku arba kito rajono vidurine. Anksiau girdejau nekokiu atsiliepimu apie Naujininku, bet manau nurasomos musu mokyklos del rajono. Svarbiausia pas kokia mokytoja papuola.

O namo pati pareina?
Atsakyti