Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(reap4 @ 2012 10 12, 17:16)
Sveikos,
Ziuriu atgijo biskuti naujininku mamytes. vis uzsuku cia tyluma, niekas nesusirasineja ir vel iseinu. O taip noretusi pabendrauti.

tai reikia rašyt, tada dar kažkas parašys:) gal kas į gervelę vaikučius leidžiat:)? 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as auginu suneli, kuriam greit 6 men, taip pat greit persikeliam i Naujininkus.butu malonu cia susirasti draugu stumdyti vezimukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2012 11 15, 17:07)
sveikos 4u.gif  as auginu suneli, kuriam greit 6 men, taip pat greit persikeliam i Naujininkus.butu malonu cia susirasti draugu stumdyti vezimukus  4u.gif

o kurioj vietoj gyvensit?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2012 11 15, 17:11)
o kurioj vietoj gyvensit?
ax.gif

saltkalvio gatvei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2012 11 15, 17:49)
saltkalvio gatvei 4u.gif

tai turbtu salia darzelio "zelmeneliai" kuri mano sunus lanko. o su maza tik lydime nes esame dar mazytes. tai einame pasivaikscioti radau toki ramesni marsruta tai juo ir vazineju. ir gamta grazesne ir masinu maziau.
Atsakyti
Sveikos mamytes ar girdejote apie toki kluba?
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetalana: 19 lapkričio 2012 - 23:39
Sveikos mamos, ir as jungiuosi prie jusu. Gyvenu naujininkuose turiu sesiu men, suneli, malonu butu susipazinti, ir galbut iseiti su mazaisiais pasivaiksciot smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu ir as i jusu tarpa. Auginu sunuka 7 men ir ieskom pasivaiksciojimo draugu, gyvenam virs Sirdazoles vaistines...
Atsakyti
sveikos mamytes, jungiuos ir as wink.gif o kokia situacija su rankdarbiu bureliais siuo metu pas mus? smile.gif su mazaja dar nlb pavyktu nueiti, nes dar maziuke visai, bet paciai manyciau noretusi kartais ir prasiblaskyt. Del darzelio kaip suprantu kitoj temoj diskutuojam - oi kaip du gaideliai domina... smile.gif
Atsakyti
na zinokit dar domina kur nors salimai cia aerobika ( namuose vienai sunku prisiversti, nors ir paleidi youtube per visa TV) smile.gif nors gyvenu cia jau daugiau nei 10metu, taciau visada gyvenimas virdavo centre (nes ten dirbau), tad Naujininkuose esu zalia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o as zinau, kad kazkur netoliese vede mano drauge savo mazyli (8 men.) i muzikos terapijos seansus-pamokeles, tad jeigu kam nors butu idomu - issiaiskinciau daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 19 sausio 2013 - 14:32
sveikos,
bet tai kaaaaip cia tylu blink.gif blink.gif blink.gif

na va, issiaiskinau kur arciausiai aerobika..tiksliau pamaciau smile.gif virs Norfos priesais Iris parduotuve maciau soka merginos thumbup.gif reikes tik issiaiskinti kokios salygos ir kas ten vyksta.. pati menesiukui islekiu prie juros (reikia pakeisti klimata ir aplinka) 4u.gif

QUOTE(ladybird4 @ 2013 01 19, 14:29)
na zinokit dar domina kur nors salimai cia aerobika ( namuose vienai sunku prisiversti, nors ir paleidi youtube per visa TV) smile.gif nors gyvenu cia jau daugiau nei 10metu, taciau visada gyvenimas virdavo centre (nes ten dirbau), tad Naujininkuose esu zalia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 26 vasario 2013 - 00:38
QUOTE(ladybird4 @ 2013 01 19, 00:43)
sveikos mamytes, jungiuos ir as wink.gif o kokia situacija su rankdarbiu bureliais siuo metu pas mus? smile.gif su mazaja dar nlb pavyktu nueiti, nes dar maziuke visai, bet paciai manyciau noretusi kartais ir prasiblaskyt. Del darzelio kaip suprantu kitoj temoj diskutuojam - oi kaip du gaideliai domina... smile.gif

Sveikos, apie kokius cia rankdarbiu burelius kalbate, kur jie vyksta, kiek kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(ladybird4 @ 2013 01 19, 14:29)
na zinokit dar domina kur nors salimai cia aerobika ( namuose vienai sunku prisiversti, nors ir paleidi youtube per visa TV) smile.gif nors gyvenu cia jau daugiau nei 10metu, taciau visada gyvenimas virdavo centre (nes ten dirbau), tad Naujininkuose esu zalia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o as zinau, kad kazkur netoliese vede mano drauge savo mazyli (8 men.) i muzikos terapijos seansus-pamokeles, tad jeigu kam nors butu idomu - issiaiskinciau daugiau smile.gif


o aerobika naujininkuose nezinau kur yra, na bent jau nemaciau, dabar susimasciau reikia pasigooglinti kas vyksta naujininkuose ir patikrinti.

Papildyta:
http://imones.balsas...224105780-13692
radau toki skelbima bet tik adresas zurasytas, nei telefono nei elektroninio pasto pasiteiravimui nera, gal jau jo nebera. reikes kai eisim su maze i laukuti pasivaiksciosime ir kartu paziuresime ar kas ten dar yra.
Atsakyti