Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

sveikos...wink.gif
na vasarele jau i pabaiga, mamytes gal jau greitai suses prie kompiuteriu vakarais bus su kuo pabendrauti...wink.gif
na mano oziukas tai jau lanko darziuka na pradzia sunki buvo, dar birzeli ir liepa atostogavo tai su manim tai su vyru tai su seneliais, o dabar vel sunkoka isivaziuoti jam, va 3 sav lanko bet vistiek rytais verkia labai,nenori eiti visiskai...sad.gif
kaip jusu mamytes vaikuciai vasarele praleido,ar leidziat i darzelius jau?
Atsakyti
QUOTE(_Renatuke_ @ 2012 08 21, 11:31)
sveikos...wink.gif
na vasarele jau i pabaiga, mamytes gal jau greitai suses prie kompiuteriu vakarais bus su kuo pabendrauti...wink.gif
na mano oziukas tai jau lanko darziuka na pradzia sunki buvo, dar birzeli ir liepa atostogavo tai su manim tai su vyru tai su seneliais, o dabar vel sunkoka isivaziuoti jam, va 3 sav lanko bet vistiek rytais verkia labai,nenori eiti visiskai...sad.gif
kaip jusu mamytes vaikuciai vasarele praleido,ar leidziat i darzelius jau?


Labas 4u.gif
o i koki darzeli eina?
nes pvz Pabiruciuose dabar nera pastoviu aukletoju, vis keiciasi, atostogauja, tai ir vaikam nelabai norisi eiti ax.gif
bet rugseji viskas stosis i vezias, tikiuosi ir jums bus lengviau smile.gif
maniske visa vasara su trumpom pertraukele lanke darziuka, bet jei ilgiau neina, tai jau paskui nelabai nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute1 @ 2012 08 21, 12:44)
Labas  4u.gif
o i koki darzeli eina?
nes pvz Pabiruciuose dabar nera pastoviu aukletoju, vis keiciasi, atostogauja, tai ir vaikam nelabai norisi eiti  ax.gif
bet rugseji viskas stosis i vezias, tikiuosi ir jums bus lengviau  smile.gif
maniske visa vasara su trumpom pertraukele lanke darziuka, bet jei ilgiau neina, tai jau paskui nelabai nori  smile.gif

mano mazius lanko "Gervele" darzeli tai aukletojos irgi keiciasi, ryte vienos po piet kitos,nes daug kas dar atostogauja bet jau nuo 09.01 turetu viskas buti tvarkoj, o del lankymo tai sutinku dabar maziui sunku isivaziuoti nors jau 3sav eina bet vieviena verkia rytais kad jo nepalikciau....sad.gif eh, sunku palikt bet jei gaileti tai dar blogiau tada isvis nenori eit..
o nuo kada lankot darzeli?
Atsakyti
pasirodo ne visos.. mes persikėlėm neseniai iš Panevėžio.. gyvenam kaminkelio g. priimsit?
Atsakyti
šiandien iš darbo skambino, kvietė pasikalbėt apie darbo pasiūlymąsmile.gif kitą savaitę eisiu:)
Atsakyti
QUOTE(_Renatuke_ @ 2012 08 21, 12:03)
mano mazius lanko "Gervele" darzeli tai aukletojos irgi keiciasi, ryte vienos po piet kitos,nes daug kas dar atostogauja bet jau nuo 09.01 turetu viskas buti tvarkoj, o del lankymo tai sutinku dabar maziui sunku isivaziuoti nors jau 3sav eina bet vieviena verkia rytais kad jo nepalikciau....sad.gif eh, sunku palikt bet jei gaileti tai dar blogiau tada isvis nenori eit..
o nuo kada lankot darzeli?


as saviske leidau nuo 1metu 10 menesiu, praeita rugseji. Irgi buvo sunku, bet po savaites sutarem, kad vyras nuves ir paliks. Suveike, tikrai buvo lengviau ir maziau asaru, vyriskai susitardavo, kad neverks biggrin.gif o as nueidavau pasiimti. Iki siol liko sita tradicija. Paskutiniu metu vel pradejo verksniuoti rytais, bet jau ir daugiau noru atsiranda, pasipriesinimo, gal del to...

coliukasv, ka zadi eiti dirbti? as taip seniai darbe buvau blush2.gif
mes daznai panevezy lankomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2012 08 21, 15:10)
pasirodo ne visos.. mes persikėlėm neseniai iš Panevėžio.. gyvenam kaminkelio g. priimsit?

sveika prisijungus,aisku priimsim.. 4u.gif

QUOTE(Kiskute1 @ 2012 08 21, 16:36)
as saviske leidau nuo 1metu 10 menesiu, praeita rugseji. Irgi buvo sunku, bet po savaites sutarem, kad vyras nuves ir paliks. Suveike, tikrai buvo lengviau ir maziau asaru, vyriskai susitardavo, kad neverks  biggrin.gif o as nueidavau pasiimti. Iki siol liko sita tradicija. Paskutiniu metu vel pradejo verksniuoti rytais, bet jau ir daugiau noru atsiranda, pasipriesinimo, gal del to...

coliukasv, ka zadi eiti dirbti? as taip seniai darbe buvau  blush2.gif
mes daznai panevezy lankomes  smile.gif

na vyras iki atostogu irgi vede tai gerai buvo,o dabar pora kart nuvede tai visviena mazai jam vistiek verke,o beto mano vyrui neiseina jo nuvest i darza nes 7 i darba jam... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_Renatuke_ @ 2012 08 21, 21:00)
na vyras iki atostogu irgi vede tai gerai buvo,o dabar pora kart nuvede tai visviena mazai jam vistiek verke,o beto mano vyrui neiseina jo nuvest i darza nes 7 i darba jam... verysad.gif


tuomet kantrybes jums, reiks pakenteti ir, manau, pripras. Nusistoves aukletojos, vaikai, atsiras draugu ir bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute1 @ 2012 08 21, 22:07)
tuomet kantrybes jums, reiks pakenteti ir, manau, pripras. Nusistoves aukletojos, vaikai, atsiras draugu ir bus gerai  4u.gif

ir as to tikiuosi nes dabar siaip palaida bala ten,kai eis dabar i grupe kur 3-4 metuku vaiaki, ir aukletoja bus ta pati (bent tikiuosi) tai turetu ipras, nebedaug liko laukt pamatysim,o dabar jau va 3sav eina nenoriai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute1 @ 2012 08 21, 15:36)
as saviske leidau nuo 1metu 10 menesiu, praeita rugseji. Irgi buvo sunku, bet po savaites sutarem, kad vyras nuves ir paliks. Suveike, tikrai buvo lengviau ir maziau asaru, vyriskai susitardavo, kad neverks  biggrin.gif o as nueidavau pasiimti. Iki siol liko sita tradicija. Paskutiniu metu vel pradejo verksniuoti rytais, bet jau ir daugiau noru atsiranda, pasipriesinimo, gal del to...

coliukasv, ka zadi eiti dirbti? as taip seniai darbe buvau  blush2.gif
mes daznai panevezy lankomes  smile.gif

o pasirodo dėl darbo parašiau ne į tą temutę.. nzn su maže grįžom iš santariškių šiandien turim daug vaistų ilgam laikui.. tai jau darželis užsistabdys.. vadinasi ir darbas bet reiks pažiūrėt gal ką čia siūlo:) lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki visi Naujininkų mamytes! Naujininkų vaikų ir jaunimo klubas KVEČIA visus norinčius lankyti ivairių rankdarbiu užsiėmimus! Organizuojame šiuos pamokėlės - dekupažo, muilo gamybos (iš specialios bazės), rankų darbo atvirukų, biserio, ir kt. dekoravimo technikos. Susidomėjusiems rašyti į AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera: 11 spalio 2012 - 08:15
Sveikos,
Ziuriu atgijo biskuti naujininku mamytes. vis uzsuku cia tyluma, niekas nesusirasineja ir vel iseinu. O taip noretusi pabendrauti.
Atsakyti