Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(elenuxus @ 2012 01 13, 18:55)
As, as galiu pasidalinti kasdienybe  biggrin.gif Darom remonta...siaubas baubas...sian netik kad vamzdis truko sienoj, tai tik saltas vanduo ir tik vonioj  doh.gif Tai dar ir wc nenusileidzia...oi kaip sauniai leidziam laika  blink.gif Mes tai ka...visko esam mate ir patyre, tik su vaikais sunku..tai rura plaut, tai ta, tai ana...ech...maisto gaminimas, indu plovimas...dabar ir skalbenkes pajungt negalesiu, kol nesutvarkys visko.Tai va kokia mano spalvinga kasdienybe, pasidalinau  biggrin.gif

biggrin.gif kai perskaiciau tavo posta tai toks pirma juokas sueme, o po to prisiminiau kad man irgi kazkada taip buvo... doh.gif jo sunku su tais vaikais alle ka padarysi...o buitis tai zudo... doh.gif mano vyras isvykes i uzsieni tai man sunku su savo mazuoju velniuksciu...i darzeli neleidziu prosenele ziuri,tai visviena begi greiciau is darbo namo,gerai kad kolkas ne visa darbo diena dirbu.. ax.gif
Atsakyti
O mes rekordus musam. Jau beveik menesi nesergam thumbup.gif Mes darzeli pradejom lankyti, tai 2 savaites lankom, 1,5 sergam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2012 01 13, 22:38)
O mes rekordus musam. Jau beveik menesi nesergam thumbup.gif Mes darzeli pradejom lankyti, tai 2 savaites lankom, 1,5 sergam doh.gif

na tai vadinasi darzelis,siaip sako vaikai perauga ta dalyka,kuo toliau tuo maziau serga,bet aisku ziurint koks vaikas.. ax.gif
Atsakyti
Mum irgi taip is pradziu buvo.Paeina truputi, po to serga...Bet issisirgo ir dabar jau viskas normaliai.
Atsakyti
taigi, mes iri ta pati perejom. Sirgimu sumazejo tik issioperavus adenoidus
Atsakyti
na, mergaitės, kaip vertinat Naujininkų snieguotus šaligatvius? Aš tai šiandien privargau. Pamiršau tokį dalyką kaip rogės smile.gif
Atsakyti
As tai su rogem vezu mazaji, tik kai nukasa saligatvius, tada jau nekas biggrin.gif Bet ir nenukastu takeliu iki dukros darzelio randam.
Atsakyti
Labas 4u.gif
del snieguotu saligatviu, tai mes nesame ju salininkai, nes vos nuo laiptu nenulekiau su tuo sniegu ax.gif o kadangi tam tikri asmenys gauna pinigelius uz ju valyma, tai tenka juos pakrutinti, kad atliktu savo pareigas.

Is karto atsiprasau Elenux, kad pro musu nama turbut nepavyksta rogemis vaziuoti tongue.gif bent jau vakar vyrukai kase sniega lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute1 @ 2012 01 24, 20:58)
Is karto atsiprasau Elenux, kad pro musu nama turbut nepavyksta rogemis vaziuoti  tongue.gif bent jau vakar vyrukai kase sniega lauk  biggrin.gif

biggrin.gif Va sian kaip tycia nevaziavom, nes rode +1, tai nenorejau po pliurze vaikstinet ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos!,

Šį antradienį 10 val. mokykloje - darželyje ,,Šaltinėlis“ (Šaltkalvio g.13) varysim žiemą iš kiemo.Kviečiame prisijungti.Daugiau informacijos http://www.naujininkai.org/

Naujininkų bendruomenė sekretoriatas
Atsakyti
o kodėl čia tokia tuštuma:)?
Atsakyti
Visos laukuose vasaroja, ner kada prie kompu prisest biggrin.gif
Atsakyti