Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(Eluiza @ 2011 09 05, 14:47)
O kada is kokios kainos? Gal galetumet pasidalinti informacija ax.gif

Kaina tai 75lt/mėn, o kada vyksta nežinau, bet aš su savo mažu žadu eit irgi į yamahą, tik nenusprendžiu dar kur, į naujininkus ar į senamiestį g.gif
Sveikos, tai kaip gyvenat? g.gif
Atsakyti
Idomu kiek kartu per savaite?
Atsakyti
Siuo metu vyksta nemokamos parodomosios pamokeles. patiems maziausiems vyks treciadieni 11 val. Bent jau mus tada pakviete. kaina apie 70 lt/men http://www.muzikosmokykla.lt/
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 09 05, 16:02)
Siuo metu vyksta nemokamos parodomosios pamokeles. patiems maziausiems vyks treciadieni 11 val. Bent jau mus tada pakviete. kaina apie 70 lt/men http://www.muzikosmokykla.lt/

O į parodomąją pamokėlę reikia registruotis?
Atsakyti
manau, kad taip. Mes registravomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 09 05, 16:45)
manau, kad taip. Mes registravomes  smile.gif

Na ir kaip jums patiko yamaha? smile.gif
Atsakyti
Labas,
mums visai patiko... Manau, kad lankysime. O gal ir jūs buvote?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 09 19, 15:06)
Labas,
mums visai patiko... Manau, kad lankysime. O gal ir jūs buvote?

Užsiregistravome į nemokamą pamokėlę, lauksime kol pakvies smile.gif kada jus pakvietė po užsiregistravimo?
Atsakyti
Man paskambino gal tą pačią dieną, o konkrečią datą pasakė gal po savaitės. Bet dabar jau tikrai turėtų prasidėti pamokėlės...
Man patiko, nes veikla įvairi, vaikai nespėja pradėti nuobodžiauti, o ir mamoms smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 09 19, 15:49)
Man paskambino gal tą pačią dieną, o konkrečią datą pasakė gal po savaitės. Bet dabar jau tikrai turėtų prasidėti pamokėlės...
Man patiko, nes veikla įvairi, vaikai nespėja pradėti nuobodžiauti, o ir mamoms smagu smile.gif

Mes buvom Kindermusik, o daba užsiregistravom į yamaha, noriu pažiūrėti kuo skiriasi ir kas geriau smile.gif o kodėl dar tik turėtų prasidėti pamokėlės? jos dabar nevyksta?
Atsakyti
sveiki naujininkai, retai kada beuzeinu bet karts no karto pasiskaitau,kaip musu rajoneliui sekasi?matau mazai mes cia besusimatom,na manau padetis pakis nes ruduo atejo kas is kaimu,darzu ar atostogu bepargryzo? 4u.gif thumbup.gif ,smagus tie musu naujininkai tik kad tema letai stumiasi g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ieskojau kur cia naujininkietes renkasi, radau biggrin.gif Kaip matau, gan tylu cia ax.gif
Bendraujam? blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti