Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Oho, kaip smagu matyti, kad Naujininku mamyciu padaugejo thumbup.gif
Praeita tema labai sekiau, o siai laiko neliko, bet palaikau visas jusu iniciatyvas. Laukiam atsilancio oro ir i kavine kavos drinks_cheers.gif
Mano mazylei jau virs metu, tai linksma biggrin.gif tokia savarankiska darosi: pasoka, paniuniuoja, pazaidzia net viena. Ir jau be vezimo i lauka einam, o tai vis kaimynai uz galvu laikesi: vienoj rankoj maisas, kitoj - vaikas... Kol pakyli iki buto, jegu nelieka net atsirakinti. Tada dar leki vezimo. Viena mociute sako: "Kodel, vaikeli, saves nemyli? Gi po CP? Kam tokius svorius nesioji?" O ka daryt? REIKIA smile.gif
Bet orai syla - ir vaikas lengvesnis bus be tu kombinezonu ir siltu striukiu.
Dabar dar i rajono tema. Gyvenu cia jau 2 metai. Tiesa sakant, pasigedau bendravimo labai. Kol mazyle visai maza buvo, kelis kartus per diena i lauka ejom su vezimu. Tai vos viena kita mama sutikdavom. Negi pribegsi ir sakysi: "Labas, pabendraujam?" O tokio parkelio ir ner, kur pasisedeti galetum, vaikai pazaistu smelio dezej. Prie musu namo tai tragiska tuo klausimu - nieko nera vaikui pritaikyta.
Ir vis delto, kuo toliau, tuo labiau man patinka Naujininkai. Sakau, jeigu keisime buta, tai i didesni, bet irgi cia pat. Ir susisiekimas geras, ir visai tvarkinga, o gal tik pripratau blush2.gif
Atsakyti
Niu kaip gyvenat? Kada einam kofkės? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 04 19, 09:34)
Niu kaip gyvenat? Kada einam kofkės?  cool.gif


Tai gal jau po Velyku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonnna @ 2011 04 20, 14:43)
Tai gal jau po Velyku?  smile.gif

Aš tai mielai mirksiukas.gif bet kada galiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pasiskaičiau temą ir irgi susimasčiau apie sportą Naujininkų sveikatingumo komplekse, bet informacijos ir atsiliepimų apie jį trūksta g.gif Gal yra ten besilankančių? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astarta1989: 24 gegužės 2011 - 00:51
Labutis 4u.gif


as ten vaiksciojau ir man patiko thumbup.gif tik vasara nebeeisiu, nes su mazium bunam daugiau laiko lauke ir tiesiog neuztanka laiko verysad.gif zinoma ten neaukstos klases, bet sportuoti galima, kas eina su tikslu tas ir pasiekia rezultatus smile.gif ir kaina priimtina smile.gif treneriai puikus, pirmom dienom pamoko kaip daryti, o veliau jau pati darai, jei nori kokiu nauju pratimu ar siaip kokio patarimo, tai visada patars smile.gif mantik gal truputi vietos daugiau noretusi, nes kartais nemazai zmoniu buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolancukas: 24 gegužės 2011 - 08:11
QUOTE(jolancukas @ 2011 05 24, 08:11)
Labutis  4u.gif
as ten vaiksciojau ir man patiko  thumbup.gif  tik vasara nebeeisiu, nes su mazium bunam daugiau laiko lauke ir tiesiog neuztanka laiko  verysad.gif  zinoma ten neaukstos klases, bet sportuoti galima, kas eina su tikslu tas ir pasiekia rezultatus  smile.gif  ir kaina priimtina  smile.gif  treneriai puikus, pirmom dienom pamoko kaip daryti, o veliau jau pati darai, jei nori kokiu nauju pratimu ar siaip kokio patarimo, tai visada patars  smile.gif mantik gal truputi vietos daugiau noretusi, nes kartais nemazai zmoniu buna  smile.gif

Ačiū už informaciją, reikės, matyt, ir man apsilankyti, nes važiuoti kažkur per visą ar pusę miesto nesinori smile.gif
Atsakyti
Stai ir atejo rugsejo pirmoji. Kas i mokykla, o mes i darzeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2011 09 02, 13:14)
Stai ir atejo rugsejo pirmoji. Kas i mokykla, o mes i darzeli biggrin.gif


sveiki 4u.gif
i koki darzeli einate?
mes nuo antradienio bandysime eiti i Pabirucius smile.gif
Atsakyti
Mes i Zelmenelius smile.gif
Atsakyti
o mes bandysim eiti į Yamahos mokyklėlę, kuri, beje, vyks "Želmenėliuose". Gal dar kas nors eina?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 09 05, 10:59)
o mes bandysim eiti į Yamahos mokyklėlę, kuri, beje, vyks "Želmenėliuose". Gal dar kas nors eina?


O kada is kokios kainos? Gal galetumet pasidalinti informacija ax.gif
Atsakyti