Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

QUOTE(Arenga @ 2011 03 16, 14:21)
Merginos,kur dingę visos?  g.gif



tai kad nieko nezinau apie masažus. Kai su vyresnėliu ėjome į šildymus, kažką lyg girdėjau, kad skiria. Bet daugiau neiko nežinau.

beje, norejau paklausti, kaip mankštini mažylį?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 03 16, 14:29)
tai kad nieko nezinau apie masažus. Kai su vyresnėliu ėjome į šildymus, kažką lyg girdėjau, kad skiria. Bet daugiau neiko nežinau.

beje, norejau paklausti, kaip mankštini mažylį?

Ten eilė pratimukų plius paglostymai, esminius turėjo sesutė parodyt, ar rodė? Jei nerodė tada smulkiai papasakosiu mirksiukas.gif
O dabar dar kai mes didesni jau, tai presui pratimukus dar darom ax.gif
Dėl masažų eisim kitą savaitę į naujininkų polikliniką pas reabilitologę ax.gif

Einat jau į laukutį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 03 16, 18:46)
Ten eilė pratimukų plius paglostymai, esminius turėjo sesutė parodyt, ar rodė? Jei nerodė tada smulkiai papasakosiu  mirksiukas.gif
O dabar dar kai mes didesni jau, tai presui pratimukus dar darom  ax.gif
Dėl masažų eisim kitą savaitę į naujininkų polikliniką pas reabilitologę  ax.gif

Einat jau į laukutį?  smile.gif



Pratimėlių šiek tiek parodė. O presiukui kokie pratimai? O kaip masažas - ar mokamas?

Mes į lauką mažai vaikštom, nes man vienai sunku išsiboginti vežimą. bet kartais išeinam. Daugiausia balkone meigam smile.gif Dabar tokia graži saulutė šviečia.
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 03 17, 14:25)
Pratimėlių šiek tiek parodė. O presiukui kokie pratimai? O kaip masažas - ar mokamas?

Mes į lauką mažai vaikštom, nes man vienai sunku išsiboginti vežimą. bet kartais išeinam. Daugiausia balkone meigam  smile.gif Dabar tokia graži saulutė šviečia.

Presiukui : ištiesi suglaudus vaiko kojytes ir prilaikai (aš tai darau su savo kojom apžergus, nes man rankų reikia), o su rankom imi jo rankytes ir keli iki sėdimos pozos ir suki tada jį per liemenį ratuku kelis kartus mirksiukas.gif bet daryt galima tik jei keliant tokiu būdu vaiko galvytė neatsilieka nuo kūnelio mirksiukas.gif

Dėl masažų dar nieko nežinau, sužinosiu kai nueisiu pas reabilitologę rolleyes.gif ir vėl niekaip neprisiskambinu į polikliniką užsirašyt doh.gif

O tai labai aukštai gyveni, ar vežimas sunkus? Na aišku geriau balkonas negu jokio lauko mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos pries 2.6m lankem masazus maniskis,niu kiek kainavo nepamenu,bet masaziste tai man labai nepatiko. Va reabilitologe,tai faina ir pratinukai faini pas ja,o va masaziste tai ... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 03 18, 14:49)
Sveikos pries 2.6m lankem masazus maniskis,niu kiek kainavo nepamenu,bet masaziste tai man labai nepatiko. Va reabilitologe,tai faina ir pratinukai faini pas ja,o va masaziste tai ...  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Vojej unsure.gif sekančią savaitę eisim pas reabilitologę Kirsnienę, ir jis pasakys kas ir kaip rolleyes.gif bet jei bloga masažistė tai nafik tegu eina, geriau jau privačiai tada vesiu doh.gif kartą pažiūrėsiu ir nuspręsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu man tai ji nepatiko,nes vaikas nuogas,ji dar langa atidaryt nori,paskui net aprengti vaiko neduoda,vos ne puspliki pro duris gruda. blink.gif lANGAS ATVERTAS TURI BUT,NES JI MASAZUOJA,JI DIRBA JEI KARSTA,APSIRENGTI IKI GALO NEDUODA,NES TIPO DAUG ZMONIU LAUKE doh.gif zodziu nea schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jungiuos i jusu buri:) Malonu Arenga cia matyt, nezinojau kad Naujanose gyveni. as prie pat oro uosto. pasivaiksciot visai nera kur:( tetukas su masina vazineja, zada ant vasaros dalintis, taigi biski liudna cia:(
Atsakyti
Sveikutes, kai mano sunui buvo trys meesiai siunte darytis masazus, taciau pati pirma karta visa laika raverke, buvo isitempes, tad nusprendem palaukti kol paaugs, nes naudos jokios, kai raumenys itempti. tai as darydavau pati kasdien. Info internete kaip atlikti mankstas ir masazus pilna. mes buvom as vyra masazista. Nepamenu jo pavardes, bet pati neseniai vaiksciojau i masazus pas ji, tai galiu ik pagirti ji. Per savaite laiko pasveikau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal zinot kokiu kavinuku Naujininkuose, kur gimtadieni galima butu svest.
Atsakyti
Kaminkelio gatves gale yra viesbutis-kavine, tikra gero lygio, uzdara aplinka. Buvom su viena mama pasisedet tai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2011 03 20, 21:31)
Kaminkelio gatves gale yra viesbutis-kavine, tikra gero lygio, uzdara aplinka. Buvom su viena mama pasisedet tai patiko.




o as ir nezinojau, kad ten atvira visiems... Reiks kada nueiti... o kaip kainos?
Atsakyti