Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

Ane,oba nezinojau,nors ka as zinau siaip maziuka savo tai be jiokiu paluciu man abziuredavo ,arba as visai sklerotike doh.gif Niu va i poliklinika tai taipat kaip ir i pasivaiksciojima ir soske atsargine ir atsigert imdavau ir vasara pampersa atsargini smile.gif
Atsakyti
Gal cia nuo gydytojos priklauso... Mums jokiu paluciu tikrai nereikedavo doh.gif
Atsakyti
Niusss ko tai tylu čia pas mus g.gif kaip gyvenat mamukai? Ar vaikštinėjatės perdien lauke? ax.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Ai kažkaip aš neturiu ką pasakoti,taip matyt neidomiai gyvenu,kad šakės lotuliukas.gif Laukan tai einam,bet pora ratų aplink namus ir namo,nes mažius rėkia gyvuliuko balsu jei nors biškiuka paslysta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 03 02, 10:59)
Sveikos  biggrin.gif
Ai kažkaip aš neturiu ką pasakoti,taip matyt neidomiai gyvenu,kad šakės  lotuliukas.gif Laukan tai einam,bet pora ratų aplink namus ir namo,nes mažius rėkia gyvuliuko balsu jei nors biškiuka paslysta  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif niu neturėtų būt neįdomus gyvenimas, gi turi bent su kuo pasišnekėt, va aš tai perdien šneku šneku, o atsakymų nesuprantu, tapsiu greit asociali doh.gif ryt į polikliniką, tai bent su daktare pakalbėsiu jei dar gebu bent sakinį suregzt doh.gif lotuliukas.gif

Tiesa, gi sveikinam su pavasariu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 03 02, 12:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif niu neturėtų būt neįdomus gyvenimas, gi turi bent su kuo pasišnekėt, va aš tai perdien šneku šneku, o atsakymų nesuprantu, tapsiu greit asociali  doh.gif ryt į polikliniką, tai bent su daktare pakalbėsiu jei dar gebu bent sakinį suregzt  doh.gif  lotuliukas.gif

Tiesa, gi sveikinam su pavasariu  biggrin.gif


Atsimenu šitą jausmą, kai auginau pirmą. Dabar ir dičkis yra, ir vyras daugiau namie būna. Be to, dar internetas. O su lauku tai man nekas - pati neišsinešu dar iš savo 5- 6 aukšto. tai tik kartą buvom. vakar balkone miegojom :0 bet nieko, ateis pavasaris, t.y atšils ir galima bus kartu pasivažinėti, liežuvius pamankštinti...
beje, ar jau yra Zupkauskiene?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 03 02, 11:54)
Atsimenu šitą jausmą, kai auginau pirmą. Dabar ir dičkis yra, ir vyras daugiau namie būna. Be to, dar internetas. O su lauku tai man nekas - pati neišsinešu dar iš savo 5- 6 aukšto. tai tik kartą buvom. vakar balkone miegojom :0 bet nieko, ateis pavasaris, t.y atšils ir galima bus kartu pasivažinėti, liežuvius pamankštinti...
beje, ar jau yra Zupkauskiene?

Agam, jau yra nuo kovo pirmos t.y. nuo vakar mirksiukas.gif tai rytoj eisim pas ją apžiūrai smile.gif ir aš labai ir net labai laukiu atšilimo rolleyes.gif o tai vakar pavažinėjom tris valandėles Vingio parke tai šian gerklę ko tai skaudena doh.gif šiandien jau net nežinau ar eit į lauką, o tai visi tik ir gąsdina su oro užterštumu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 03 02, 12:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif niu neturėtų būt neįdomus gyvenimas, gi turi bent su kuo pasišnekėt, va aš tai perdien šneku šneku, o atsakymų nesuprantu, tapsiu greit asociali  doh.gif ryt į polikliniką, tai bent su daktare pakalbėsiu jei dar gebu bent sakinį suregzt  doh.gif  lotuliukas.gif

Tiesa, gi sveikinam su pavasariu  biggrin.gif

Oi turiu aš su kuom pakalbėti ,vakarais galva kvadratinė nuo kalbėjimų ,gi du špokiukai namie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
A gi tiksluiai jau pavasaris lotuliukas.gif
Atsakyti
Grįžom iš poliklinikos, šįkart jau turėjom palutę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 03 03, 12:57)
Grįžom iš poliklinikos, šįkart jau turėjom palutę hihihi.gif



Ir ka jums pasake? Gal skiepijo?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 03 03, 12:25)
Ir ka jums pasake? Gal skiepijo?

Ilgokai pabuvom, bet esam sveiki, gavom porą siuntimų - pas ortopedą ir oftalmologą į Antakalnį, gavom leidimą eit į baseiną biggrin.gif agam, skiepijo poliskiepu nuo penkių ligų blink.gif tai dabar laukiu neramumų ir tempos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arenga @ 2011 03 03, 14:19)
Ilgokai pabuvom, bet esam sveiki, gavom porą siuntimų - pas ortopedą ir oftalmologą į Antakalnį, gavom leidimą eit į baseiną  biggrin.gif agam, skiepijo poliskiepu nuo penkių ligų  blink.gif tai dabar laukiu neramumų ir tempos  unsure.gif



O del ko siuncia pas tuos gydytojus?
O kur eisit i baseina?
Atsakyti