Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Dingo, radome kačiuką...

QUOTE(diinka @ 2011 05 25, 09:48)
Vakar (05.24) prie Girstupio, Kaune buvo rasta dėžutė su 4 prieš kelias dienas atsimerkusiais mažyliais kačiukais. Juos radusi moteris kreipėsi jau į visas veikiančias gyvūnų prieglaudas su prašymu padėti surasti maitinančią katytę, kuri padėtų išmaitinti šiuos nepaprastai nuostabius mažylius. Tačiau paieškos kol kas nesėkmingos, o pagalbos labai reikia....

Labai prašome atsiliepti žmones, kurie galbūt globoja maitinančią katytę, galinčią priimti dar ir šiuos našlaitėlius. Susisiekite su Vesta tel 8 605 33452, info@lese.lt.

Kačiukus radusios moters el. paštas vicitam@gmail.com 

http://www.lese.lt/l...astis/news.5859

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


mama rasta, dabar reik namų biggrin.gif
Atsakyti
Kaune, Trakų gatvėje, dingo balta katytė. 10 mėn. Gali būti susižeidusi ir labai alkana.
Visa balta, tik ant kaktos dešinėje pusėje yra dėmelė.

user posted image


Jei kas radote - priglauskite ir paskambinkite 868711122, labai prašau...
Atsakyti
Prie mano darbo jau penkta diena, kaip ant suoliuko miega kate, turbut kazkas ismete ar pasiklydo... Kate veisline, ko gero Meno veisles, be uodegos, tik pukuotas kuokstelis toj vietoj, tikrai ne traumos pasekme. Marga. Galbut kazkas pasigedo, rasykite man jei ka... Prisileidzia zmones, siandien seke paskui mane, glaustesi apie kojas, ne laukine. Ryt nunesiu ko nors paest. Jeigu es prasta desra ir sausa maista, kurio mano kate needa, vadinasi alkana ir tikrai nebeturi seimininko...
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2011 06 14, 21:44)
Prie mano darbo jau penkta diena, kaip ant suoliuko miega kate, turbut kazkas ismete ar pasiklydo... Kate veisline, ko gero Meno veisles, be uodegos, tik pukuotas kuokstelis toj vietoj, tikrai ne traumos pasekme. Marga. Galbut kazkas pasigedo, rasykite man jei ka... Prisileidzia zmones, siandien seke paskui mane, glaustesi apie kojas, ne laukine. Ryt nunesiu ko nors paest. Jeigu es prasta desra ir sausa maista, kurio mano kate needa, vadinasi alkana ir tikrai nebeturi seimininko...

Reiktų miesto ir rajono kur katė yra 4u.gif Ir jei įmanoma padarykite porą nuotraukų bei įdėkite į gyvunugloba.lt galbūt šeimininkai ieško jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2011 06 14, 22:44)
Prie mano darbo jau penkta diena, kaip ant suoliuko miega kate, turbut kazkas ismete ar pasiklydo... Kate veisline, ko gero Meno veisles, be uodegos, tik pukuotas kuokstelis toj vietoj, tikrai ne traumos pasekme. Marga. Galbut kazkas pasigedo, rasykite man jei ka... Prisileidzia zmones, siandien seke paskui mane, glaustesi apie kojas, ne laukine. Ryt nunesiu ko nors paest. Jeigu es prasta desra ir sausa maista, kurio mano kate needa, vadinasi alkana ir tikrai nebeturi seimininko...


Pagal aprasyma tai man panasu i kurilu bobteila, jie ir prigimties beuodegiai,ir i meinus panasumo turi ax.gif jei tikrai veislinis tai jo manau tikrai iesko kazkas tik reiktu foto ax.gif ir paplatint kaip imanoma daugiau puslapiu skelbima smile.gif
Atsakyti
Siandien nufotografuosiu telefonu, jei pamatysiu. Galvoju laikinai namo pasiimt, kad kas nenuskriaustu, bet pas mane pacia kate, nezinau kaip priims, dar diedas bambes kad kates namo tempiu... Dar parsivezt reiktu, nezinau kaip masinoj jausis, nes maniske nekencia vazinet. Darbe reikalu daug, pamirsau deze katei veziot isidet. Gaila, namine, grazi, nepanasi i tas musu iprastas kates, isvaizda skiriasi... Net miegojau prastai, vis ta kate is galvos neiseina, kad kas ko nors jai nepadarytu, tokia patikli... Vakar skelbimus internete ziurejau, gal kas iesko, bet nieko panasaus neradau, bet ne visi i interneta deda. Atsinesiau i darba kaciu maisto, gal pavyks vakare pasert. Vienu zodziu, vieni rupesciai doh.gif
Atsakyti
Prašau padėkit jei kas matėte, Kaune, Eiguliuose, Ašigalio gatvėje dingo katinėlis... Iškrito per balkoną, tačiau pastebėjau per vėlai... Jo jau niekur nebuvo matyti... Apėjau visą rajoną... Arba kur slepiasi arba galbūt kasnors priglaudėte?
Čia nuoroda į skelbimą... jei pastebėsite kasnors... ten yra ir tel. nr. nurodytas... verysad.gif verysad.gif
http://www.gyvunuglo...missing/g.34182
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti


QUOTE(DinaR @ 2011 06 15, 10:10)
Siandien nufotografuosiu telefonu, jei pamatysiu. Galvoju laikinai namo pasiimt, kad kas nenuskriaustu, bet pas mane pacia kate, nezinau kaip priims, dar diedas bambes kad kates namo tempiu... Dar parsivezt reiktu, nezinau kaip masinoj jausis, nes maniske nekencia vazinet. Darbe reikalu daug, pamirsau deze katei veziot isidet. Gaila, namine, grazi, nepanasi i tas musu iprastas kates, isvaizda skiriasi... Net miegojau prastai, vis ta kate is galvos neiseina, kad kas ko nors jai nepadarytu, tokia patikli... Vakar skelbimus internete ziurejau, gal kas iesko, bet nieko panasaus neradau, bet ne visi i interneta deda. Atsinesiau i darba kaciu maisto, gal pavyks vakare pasert. Vienu zodziu, vieni rupesciai doh.gif


Miesto taip ir neparašėt....o reikėtų biggrin.gif 4u.gif
Aišku paimkite namo, mašinoj nepasiūs, geriausia aišku su boksu, jei neturite, paimkite kartoninę dėžutę, padarykite skylučių ir įdėja užklijuokite. Vyras pabambės ir nustos biggrin.gif sakau iš patirties biggrin.gif ne vieną parsitisau. Nuo jusiškės galima izoliuoti, kad ir vonioj blogiausiu atveju. Tikrai priglauskite, padarysite foto bus lengviau namų senų ar naujų ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2011 06 15, 11:05)
Miesto taip ir neparašėt....o reikėtų biggrin.gif  4u.gif
Aišku paimkite namo, mašinoj nepasiūs, geriausia aišku su boksu, jei neturite, paimkite kartoninę dėžutę, padarykite skylučių ir įdėja užklijuokite. Vyras pabambės ir nustos biggrin.gif  sakau iš patirties biggrin.gif  ne vieną parsitisau. Nuo jusiškės galima izoliuoti, kad ir vonioj blogiausiu atveju. Tikrai priglauskite, padarysite foto bus lengviau namų senų ar naujų ieškoti 4u.gif

Vilnius, dirbu Antakalny. Na, pas mane izoliuot neiseis, taip jau kvailai butas isplanuotas, net i vonia-tualeta kate laisvai ieina, yra tokia anga "del grozio", kate ladzioja, sokineja... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DinaR: 15 birželio 2011 - 13:17
Labai prašau, padėkite surasti...
Kaune, Trakų gatvėje, dingo balta katytė. 10 mėn. Gali būti susižeidusi ir labai alkana.
Visa balta, tik ant kaktos dešinėje pusėje yra dėmelė.

user posted image
Jei kas radote - priglauskite ir paskambinkite 868711122, labai prašau...

Atsakyti
Vilniuje, Justiniškėse, vakar priklydo smulkaus sudėjimo "siamo" katytė, atrodo jaunutė, meili.
Gal kas pasigedote? Jei ką - rašykit man į až 4u.gif

Jei priglaudę nufotografuos - vėliau įkelsiu nuotrauką.
Atsakyti
Gal kas pasigedote Kaune katinėlio ax.gif .
Kaimynė rado Plechavičiaus gatvėj su varpeliu,tamsų katinėlį (taip ji apibūdino,o pati nemačiau) doh.gif Jei kažkas ieško savojo draugo rašykit nulėksiu pas ją foto padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti