Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Dingo, radome kačiuką...

QUOTE(Eiryn @ 2014 09 10, 00:11)
Labai prašau pagalbos! 09 09 vėlai vakare pro balkoną iškrito mūsų mylimas katinas

Kaip mačiau gyvunugloba įdėtas skelbimas, parašykite dar visoms organizacijoms, kad jos savo fb puslapiuose juo pasidalintų. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Visur buvau visiems viską parašiusi ir apskambinus turbūt viską kieno radau numerius. Katinėlis jau namuose. Nors ir ne viskas gerai, bet grįžome iš veterinarų su geromis prognozėmis, tad išsigydysime, pasveiksime, ir daugiau niekada taip nenutiks. Saugokite savo gyvūnus kad jie neiškristų per langus, balkonus, aš atrodo ir saugojau tikrai, bet va kaip gavosi...
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 09 10, 14:39)
Visur buvau visiems viską parašiusi ir apskambinus turbūt viską kieno radau numerius. Katinėlis jau namuose. Nors ir ne viskas gerai, bet grįžome iš veterinarų su geromis prognozėmis, tad išsigydysime, pasveiksime, ir daugiau niekada taip nenutiks. Saugokite savo gyvūnus kad jie neiškristų per langus, balkonus, aš atrodo ir saugojau tikrai, bet va kaip gavosi...

smagu, kad atsirado 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 09 10, 14:39)
Visur buvau visiems viską parašiusi ir apskambinus turbūt viską kieno radau numerius. Katinėlis jau namuose. Nors ir ne viskas gerai, bet grįžome iš veterinarų su geromis prognozėmis, tad išsigydysime, pasveiksime, ir daugiau niekada taip nenutiks. Saugokite savo gyvūnus kad jie neiškristų per langus, balkonus, aš atrodo ir saugojau tikrai, bet va kaip gavosi...


oi kokios geros žinios thumbup.gif thumbup.gif pasveiksit ir viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(claudy @ 2014 09 08, 15:26)
Labai prašome pagalbos. Vakar apie 18 val. Šeškinės g. 45  pabėgo maždaug 3-4 mėn. katytė. Labai jos ieškome.  Jei kas pažįstate šerėjų, informuokite juos. Būsime dėkingi už bet kokią informaciją. Labai prašome padėti mums ją surasti.
Tel. 8 677 324 96

http://www.gyvunuglo...help/news.40092


mazyte suradom smile.gif
dar diena ir mane i vasaros 5 butu isveztu nuo patirto streso smile.gif o suradom po 3.5 dienu. patalnom daug skelbimu i fb, gyvunugloba.lt, gyvunupaieska. taip pat popieriniu skelbimu daug klijavom kiekviename name. bendravome su keimu valytojais, serejais, taip pat su vaikais, kitais sutiktais zmonemis, ypac kurie vedzioja sunis. Galop kiekviena velu vakara ir ankstyva ryta kai maziau zmoniu ir eismo ieskojom visur aplink, bet idomus dalykas, kad apvaiksicojom ten kur nubego ta kryptimi, o pasirodo toli ieshkoti nereikejo, is tikruju ji sugrizo ir buvo gretimame name truputi priesingoje puseje. smile.gif Zmones ja pastebejo jau vakar vakare, bet pagaut nepagavo, tik pranese man sms, kad mateme jusu kaciuka, o siryt kiemo tvarkytojos ir pastebejo ja, pranese serejams, o jie paskambino man smile.gif dabar ziauriai esu laiminga:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudy: 10 rugsėjo 2014 - 16:09
QUOTE(Eiryn @ 2014 09 10, 00:11)
Labai prašau pagalbos! 09 09 vėlai vakare pro balkoną iškrito mūsų mylimas katinas, britų trumpaplaukis, švelnaus juodo marmuro marginimo ant sidabro, plaukas neseniai kirptas, akys žalios. Kaunas, prie kalniečių parko, lukšio gatvėj 43 namo. Labai prašome pasidalinti, galbūt kasnors matėte, gal kas priglaudėte, svarbi betkokia informacija! Katinas kastruotas, čipuotas ir registruotas, labai jo ieškau ir baigiu išprotėti nuo nežinios. Turintiems betkokių žinių apie jį prašau pranešti man dieną ir naktį betkokiu laiku 861742191

user posted image

taip pat iskabinkit spalvotus skelbimus su jusu gyvuno nuotrauka, kuo daugiau tuo geriau. Kuo daugiau zmoniu zinos apie tai, didesne tikimybe surasti ji... pakalbekite su valytojomis, zmonemis kurie gyvena salimais jusu, taip pat vaikuciais, jie zaisdami tikrai pastebes mazyli, jie linke padeti:) taip pat ir serejai, jei yra ten tokie ... dabar jis issigandes, pasislepes kur, ir visai netoli jusu namo. TIKRAI!! visa ta kosmara praejau sia savaite taip pat, kiek nemiegotu naktu, baigiau taip pat isproteti. ir dar ieskokite katino vakare kai triuksmo, zmoniu per daug nera lauke (man paskambino apie 23 val, kad mate kaciuka), o anksti ryte jau valytojos ir pastebejo (ziurekite zinute kieme) nors pati ieskojau visur kur tik imanoma, bet maziausiai ten kur ji ir buvo:) stiprybes Jums, tikrai atsiras Jusu katinas!

p.s. nepamaciau, kad radote, sveikinu Jus:)
Papildyta:
QUOTE(Eiryn @ 2014 09 10, 14:39)
Visur buvau visiems viską parašiusi ir apskambinus turbūt viską kieno radau numerius. Katinėlis jau namuose. Nors ir ne viskas gerai, bet grįžome iš veterinarų su geromis prognozėmis, tad išsigydysime, pasveiksime, ir daugiau niekada taip nenutiks. Saugokite savo gyvūnus kad jie neiškristų per langus, balkonus, aš atrodo ir saugojau tikrai, bet va kaip gavosi...


mano beje namie irgi vos neiskrito pro mazaji "langeli" stiklinto balkono, paciame virsuje paciame sone, isvykome i tolima kelione, o ji cia sugalvojo paskui mus, pasoko aukstai i ta fortke ir baladojosi pirmyn atgal ... o pas mus 12 aukstas ... tetis kai pamate toki vaizda, apsales buvo, gerai viskas gerai pasibaige... tai dabar stengiames uzdaryta laikyti ...ypac kai musu nera namie..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudy: 12 rugsėjo 2014 - 12:30
Gal kam Kaune dingo egzotukė ?

https://www.facebook...2...e=1
Atsakyti
Dalinuosi svarbia informacija.

Nuo 'kūdikystės' mūsų globotas-augintas katinas pateko į neatsakingas rankas. Gal kas turite pažįstamų tose apylinkėse?

"Kruonio seniūnijos Sekionių kaimo apylinkėse rugsėjo pradžioje dingo neatsakingiems šeimininkams padovanotas 5 su puse mėn. pilkai baltas katinėlis Grisas. Kaip teigia šeimininkai - pabėgo į mišką.. Gal kas turite pažįstamų ar giminių tose apylinkėse, labai prašome informuoti. Gal pastebės kas beklaidžiojantį ar priglaudė kas .. Viltis miršta paskutinė ..
Kontaktinis tel. 8 674 21858"

user posted image

https://www.facebook...502659996504116
Atsakyti
QUOTE(C10H16O2 @ 2014 09 18, 21:36)
Dalinuosi svarbia informacija.

Nuo 'kūdikystės' mūsų globotas-augintas katinas pateko į neatsakingas rankas. Gal kas turite pažįstamų tose apylinkėse?

"Kruonio seniūnijos Sekionių kaimo apylinkėse rugsėjo pradžioje dingo neatsakingiems šeimininkams padovanotas 5 su puse mėn. pilkai baltas katinėlis Grisas. Kaip teigia šeimininkai - pabėgo į mišką.. Gal kas turite pažįstamų ar giminių tose apylinkėse, labai prašome informuoti. Gal pastebės kas beklaidžiojantį ar priglaudė kas .. Viltis miršta paskutinė ..
Kontaktinis tel. 8 674 21858"

user posted image

https://www.facebook...502659996504116


man buvo panasi situacija, tikrai uzjauciu, tikekimes atsiras katinelis.
Atsakyti
Šaltą vakarą aplink kojas glaustėsi štai šis katinėlis.
Pagailėjome - priglaudėme. Tačiau, gal jo ieško liūdinčios širdutės? bigsmile.gif
Palanga

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kritulka: 20 spalio 2014 - 08:34
Iš rastų kačiukų liko vienas pats meiliausias. Švelnus, eina į dėžute. Foto ir kita info
<<< ČIA >>>
Atsakyti
Kaune, Piliakalnio g. ties 9-11 namais klaidžioja katinas (turbūt kad katinas, nes katei lyg ir per stambus). Panašu, kad naminis, gerai prižiūrėtas. Mačiau labai trumpai, tiksliai apibūdinti negaliu: kažkoks rainas, bet ne standartinis, pilkas su baltu, kailis netrumpas. Atrodo, kad nuo vakar (11.20 d.) priklydo nes naktį girdejau "verkiant". Gal kas pametėt?
Atsakyti