Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Dingo, radome kačiuką...

QUOTE(spiglys @ 2011 11 18, 20:59)
Įkeliu katinėlio nuotraukas 4u.gif

user posted image

user posted image

Katinėlis tikrai labai mielas, naminis, glostomas murkia. Tikiuosi, kad greit atsiras tikrieji šeimininkai smile.gif
Atsakyti
idejot i kitus puslapius, sklebimu, ypac i gyvunugloba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 11 19, 14:52)
idejot i kitus puslapius, sklebimu, ypac i gyvunugloba?  4u.gif



įdėta ne į vieną puslapį, bet kol kas niekas neatsiliepė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyli @ 2011 11 19, 16:13)
įdėta ne į vieną puslapį, bet kol kas niekas neatsiliepė  verysad.gif


ai zinokit... ir pas mus kiek atklysta ju vargseliu...matosi ir naminiai, nes zmogaus nebijo, i namus prasosi....ir ka...taip ir lieka...vienus padovanojam, kiti patys kazkur paskui iseina...svarbu, kad jis jus rado, ir jus jo neatstumet...padekit jam surast naujus namucius.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 11 19, 17:24)
ai zinokit... ir pas mus kiek atklysta ju vargseliu...matosi ir naminiai, nes zmogaus nebijo, i namus prasosi....ir ka...taip ir lieka...vienus padovanojam, kiti patys kazkur paskui iseina...svarbu, kad jis jus rado, ir jus jo neatstumet...padekit jam surast naujus namucius.... 4u.gif



Čia ne aš jį radau, o Saulė Virė smile.gif Bet sakė, kad katinėlis nuostabus - net leidosi išprausiamas. Tie, kas jį pasiims, gaus tikrai mielą draugą 4u.gif
Atsakyti
Ko gero tuscia rasyt, nes katinuku pilna benamiu. Mazu mazai kas ima o dideliu...
Na bet neparasyti negaliu, skauda sirdi, o iseities nera.
Prie musu namo priklydo katinelis, jam galiu tik spelioti apie 2 metukus. Raina galvele, nosyte ruzava su juodais apvadukais, labai israiskingi bruozai, dideles placios akytes. Arba priklydo arba buvo ismestas, nes daugiau nei aisku, kad naminis. 3 diena prie parduotuves ziuri i kiekviena, parduotuves darbuotojos maitinti neleidzia, atseit kad neapsigyventu. As pamaitinau. Bet jis eina prie kiekvieno zmogaus, ziuri i akis, paemus ant ranku murkia garsiai garsiai. Nerealiai mielas gyvunas. Mano teta lyg ir sutiko paimti, jau buvau apsidziaugusi, ir vel apsigalvojo. Ziauru. Mano vyras kategoriskai neleidzia jo i namus, viena katuka jau isgelbejau, mano galva tilptu abu, bet vyras grieztai uzprotestavo. Jei yra nors kokia viltis isgelbeti gyvuna, labai prasau, padekit. Siandien jau sonas jam isdrekstas. Nemoka ziopliukas gintis o ir nesisaugo nieko, visi jam draugai. Mielai eina ant ranku. Labai prasau, atsiliepkit kas galetu padeti. Padeciau su kraiteliu kiek galesiu.
Nerealu...bet viltis mirsta paskutine...
Ko gero tuscia rasyt, nes katinuku pilna benamiu. Mazu mazai kas ima o dideliu...
Na bet neparasyti negaliu, skauda sirdi, o iseities nera.
Prie musu namo priklydo katinelis, jam galiu tik spelioti apie 2 metukus. Raina galvele, nosyte ruzava su juodais apvadukais, labai israiskingi bruozai, dideles placios akytes. Arba priklydo arba buvo ismestas, nes daugiau nei aisku, kad naminis. 3 diena prie parduotuves ziuri i kiekviena, parduotuves darbuotojos maitinti neleidzia, atseit kad neapsigyventu. As pamaitinau. Bet jis eina prie kiekvieno zmogaus, ziuri i akis, paemus ant ranku murkia garsiai garsiai. Nerealiai mielas gyvunas. Mano teta lyg ir sutiko paimti, jau buvau apsidziaugusi, ir vel apsigalvojo. Ziauru. Mano vyras kategoriskai neleidzia jo i namus, viena katuka jau isgelbejau, mano galva tilptu abu, bet vyras grieztai uzprotestavo. Jei yra nors kokia viltis isgelbeti gyvuna, labai prasau, padekit. Siandien jau sonas jam isdrekstas. Nemoka ziopliukas gintis o ir nesisaugo nieko, visi jam draugai. Mielai eina ant ranku. Labai prasau, atsiliepkit kas galetu padeti. Padeciau su kraiteliu kiek galesiu.
Nerealu...bet viltis mirsta paskutine...
Mano tel. nr. 860610390
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtra.l: 19 lapkričio 2011 - 21:12
jatus kaip graudu..... verysad.gif
pas mus jau 5 katinai...., kaip kazkas sake... jeitik sienos butu gumines..... verysad.gif
gal pabandykit i prieglaudas paskambinti.... gal stacionare butu jam vieta arba i gyvybes vagonelius....prazus mazylis...... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtra.l @ 2011 11 19, 22:04)
Ko gero tuscia rasyt, nes katinuku pilna benamiu. Mazu mazai kas ima o dideliu...
Na bet neparasyti negaliu, skauda sirdi, o iseities nera.
Nerealu...bet viltis mirsta paskutine...
Mano tel. nr. 860610390


user posted image
user posted image
Katinukas yra Šiauliuose,gal atsiras šeimininkai? verysad.gif
Atsakyti
Ieškom namų apelsininio grožio katytei

Graži, draugiška, energinga, tvarkinga ir disciplinuota katytė (eina tik į dėžutę). 2011.11.22 jos gimtadienis, lygiai 3 mėn., todėl kuo greičiau norisi surasti jai šiltus namučius. Trispalvė gražuolė-sesutė jau rado sau šiltus namučius ir džiaugiasi naujų šeimininku šiluma, o mažajai "Garfildei" dar ieškome. Ji tikrai draugiška, šiuo metu gyvenanti su dar keturiom katėm, susigyvena puikiai, dažnai murkia ir žaidžia.
Kol kas joms suteikta laikina pastogė, todėl ieškomi atsakingi ir gyvūnus
mylintys šeimininkai. Gera aura garantuota smile.gif

Telefonas pasiteirauti - 860026579 (Vadimas), Vilnius.

user posted image

Apkabinimų seansas
user posted image

Miela draugija
user posted image

Spalvų gama
user posted image
Atsakyti
antra nuotrauka nerealiausia.... 4u.gif
beglobodama ivairius kaciukus esu tiek prisiziurejus tos broliskos ir sesriskos meiles tarp siu mielu padareliu... kad net verktiis laimes ir nuostabos norisi...
jie taip vienas kita myli...rupinasi viens kitu...
linkiu mazajai Garfildukei surast siltus jaukius namucius 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms, vakar (2011 12 03), Panevėžyje dingo 7mėn katytė, prie opel centro matyta paskutinį kartą, jau nebežinom ką daryti išnaršėm visas pakampes, gal kas priglaudė. Vakar radom po balkonu pasislėpusią, bet labai baikšti ji, lėkė, tai net sunku sužiūrėt buvo, manome, jog turėtų būti, kažkur apie miltinio gimnaziją, ramygalos gatvė, pilėnai.. labai prašom padėti.. atsilyginsim.. Katytė raina, šviesiai pilka, tokia kaip tigriukė, snukutis nesuplotas, turi ryžas dėmeles įsimaišiusias į pilką kailį ant nugaros ir ant pilvo, pakaklė balta... atsiliepia šaukiama "Katytė". Kažką mačiusius, radusius ar priglaudusius prašau kreptis šiuo numeriu 8 646 19654
Atsakyti
QUOTE(valdany @ 2011 12 04, 14:08)
Labas visoms, vakar (2011 12 03), Panevėžyje dingo 7mėn katytė, prie opel centro matyta paskutinį kartą, jau nebežinom ką daryti išnaršėm visas pakampes, gal kas priglaudė. Vakar radom po balkonu pasislėpusią, bet labai baikšti ji, lėkė, tai net sunku sužiūrėt buvo, manome, jog turėtų būti, kažkur apie miltinio gimnaziją, ramygalos gatvė, pilėnai.. labai prašom padėti.. atsilyginsim.. Katytė raina, šviesiai pilka, tokia kaip tigriukė, snukutis nesuplotas, turi ryžas dėmeles įsimaišiusias į pilką kailį ant nugaros ir ant pilvo, pakaklė balta... atsiliepia šaukiama "Katytė". Kažką mačiusius, radusius ar priglaudusius prašau kreptis šiuo numeriu 8 646 19654


Atsakyti