Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

Zinau, kad sitoj temoj yra ismananciu, uzeikit kas nors i sita tema: http://www.supermama...;#entry49308599
gal paiskinsit,kad smelio i indaploves det nereikia,o tai jau stambia druska deda, acta pyla...
Atsakyti
QUOTE(dujokauke @ 2011 08 29, 09:05)
1. Druska - renkatės pigiausią (pakais po kelis kg) bet kuriame supermarkete.
2. Plovimo milteliai ar tabletės - bene pigiausias variantas Domol iš Drogo. Dar Yplon - bet Yplon miltų kvapas aštresnis.
3. Skalavimo skystis - vėlgi bene pigiausi variantai Domol ir Yplon.

Naudoti 3in1, 5in1, 7in1 tabletes gaunasi brangiau, o jei dar vanduo gerokai kietas (nežinau koks Telšiuose), tai apskritai nerekomenduotina.

apie DOMOL produkcija skirta indaplovems ka galite placiau pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2011 08 29, 23:39)
Na iš kitos pusės seniau gaminamos jau vardą užsitikrinusios kaip patikimos smile.gif
Apie šią tai nelabai ką radau ir BOSCH puslapy..

O jei žiūrint iš senesnių mano vardintų kurią siūlytum? smile.gif

Jei renkatės iš "senosios gvardijos" tada Siemens SF64T355EU arba jos analogas Bosch SRV45T63EU.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 08 30, 10:08)
Jei renkatės iš "senosios gvardijos" tada Siemens SF64T355EU arba jos analogas Bosch SRV45T63EU.

Jaučiu tada senesnę teks jamt, nes su tuo tipo nauju Boschu tai keistai kažkaip, ir informacijos nėra, ir parduoda vos pora internetinių parduotuvių..
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2011 08 30, 23:07)
Jaučiu tada senesnę teks jamt, nes su tuo tipo nauju Boschu tai keistai kažkaip, ir informacijos nėra, ir parduoda vos pora internetinių parduotuvių..

Tikiu, kad bus ir daugiau biggrin.gif . Čia, greičiausiai, atvejis, kai prekė aplenkia informaciją g.gif
Bet tos senosios taip pat vertos kiekvieno lito. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 08 31, 07:35)
Tikiu, kad bus ir daugiau  biggrin.gif . Čia, greičiausiai, atvejis, kai prekė aplenkia informaciją  g.gif
Bet tos senosios taip pat vertos kiekvieno lito. thumbup.gif

Gal ir taip, nugirdau šiandien kad tipo keičiasi asortimentas Siemens ir Bosch...ir už kelių savaičių bus naujų modelių, bet kiek čia tiesos tai nžn.
Atsakyti
Laba diena,
ka manote apie Siemens 64T352EU be visu privalumu man reikia ir baltos spalvos briaunos (nezinau kaip ta vieta pavadinti blush2.gif ) gal yra geresniu variantu?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 09 02, 01:03)
Laba diena,
ka manote apie Siemens 64T352EU be visu privalumu man reikia ir baltos spalvos briaunos (nezinau kaip ta vieta pavadinti  blush2.gif ) gal yra geresniu variantu?

Koks skirtumas kokios spalvos ta briauna? Juk uždarius dureles jos nesimato g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gerai bus @ 2011 09 01, 20:40)
Gal ir taip, nugirdau šiandien kad tipo keičiasi asortimentas Siemens ir Bosch...ir už kelių savaičių bus naujų modelių, bet kiek čia tiesos tai nžn.

Asortimentas keičiasi gal nuo birželio pradžios. Palaipsniui.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 09 02, 08:35)
Koks skirtumas kokios spalvos ta briauna? Juk uždarius dureles jos nesimato  g.gif

Vat vyrams visada "koks skirtumas" smile.gif o man didelis, nes as ta indaplove atidarynesiu ir matysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 09 02, 10:13)
Vat vyrams visada "koks skirtumas"  smile.gif o man didelis, nes as ta indaplove atidarynesiu ir matysiu  smile.gif

Aišku biggrin.gif
Tiesiog ant vienos "svarstyklių lėkštės" gali būti Siemens SF64T352EU su balta juostele, o ant kitos - techniškai pažangesnė Bosch SRV45T63EU (arba analogas Siemens SF64T355EU) su metaline juostele.
Ir dar neaišku, kurią pigiau nupirkti išeitų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 09 02, 08:13)
Vat vyrams visada "koks skirtumas"  smile.gif o man didelis, nes as ta indaplove atidarynesiu ir matysiu  smile.gif

na jus praleidziate dar toki skirtuma, kad balta spalva-dazytas metalas, kuris su laiku gali apsilupti, vis delto garai, chemija , dregme,plius nepraktiska, visokie juoduliai matosi, o kitu atveju stovi nerzaveika
Atsakyti
Kaip tik sugalvojom pirkti indaplove, topo centre nusiziurejom sita http://www.topocentr...gss-9480-x.html. Gal kas naudojate, gal kokių atsiliepimu butu? ax.gif
Atsakyti