Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

sveiki,


o man labai rekomenduoja Whirpool indaplove, konkreciai modeli ADG 9860, kokia butu numone apie ji?
Atsakyti
QUOTE(jola10 @ 2011 02 09, 14:36)
sveiki,
o man labai rekomenduoja Whirpool indaplove, konkreciai modeli ADG 9860, kokia butu numone apie ji?

Turime tokia jau 4 menesiai. Kadangi pries tai neturejome indaploves, pakankamai sunku palyginti butu ar ji "gera" ar "bloga" smile.gif
Mums renkantis buvo vienas is kriteriju, kad butu kuo tylesne. Tai sis modelis buvo vienas is tyliausiu, naudojant naktini rezima. Gal kazkiek ir tylesnis tas rezimas, bet uztat skalbia apie 7 val. smile.gif
Mygtukai galetu buti ir geresni, nes daznai sunku buna paspausti, reikia vos ne su dviem pirstais ispausti...
Visa kita kaip ir gerai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laikrastis: 09 vasario 2011 - 15:11
QUOTE(jola10 @ 2011 02 09, 15:36)
sveiki,
o man labai rekomenduoja Whirpool indaplove, konkreciai modeli ADG 9860, kokia butu numone apie ji?

geras funkcionalus modelis. Asmeniškai man labiau inponuojam "made in Germany" Bosch SMV59T00
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2011 02 08, 15:31)
Gal kas zinot priezasti kodel mano siemens indaplove neispumpuoja po skalbimo vandens  g.gif Ant dugno laikosi apie puse centimetro vandens sluoksnis. Filtrai, sietai neuzsikimse... Indaplove neuzkalkejusi, nes vanduo filtruojamas ir pacia indaplove gal apie puse metu tik naudoju. Ar jau reikia kviesti meistra ar dar galima patiems kazka padaryti?

koks cia siemenso modelis? cia nuo pradziu taip buvo?puse metu naudojat-garantinis yra, tai ko sukat galva-kvieskit. Itarimas, kad vandens lygio daviklis streikuoja.
Atsakyti
QUOTE(Tare @ 2011 02 08, 22:02)
sveiki,

1. Ar nekenkiu indaplovei, naudodama tik druska ir miltelius - skalavimo skysti planuoju naudoti tik isimtiniais atvejais, kai blizgesys tikrai reikalingas, o ne kasdieniniams indams?


milteliu galite apskritai nenaudoti. Skalavimo skystis pagrindinai naudojamas, kad sumazinti indu pavirsiaus tamprumo moduli, t.y.padengia plevele, ant kurios nekimba vanduo ir tuo budu jis lengvai nuteka ir palengvina dziovinima. As manau, kad jo kieki galima nustatyti irgi ant minimumo.
Is esmes indaplovei reikalinga tik druska, jei vanduo kietas, jei turite susimontave vandens minkstinimo irengimus, tai gal net ir ji nebutina , nors instrukcijose raso, kad skalavimo skysti butina naudoti esant tam tikram vandens kietumui. Reikia dar atsizvelgti i tai, kokiu budu (rankiniu ar elektroniniu) indaplove reguliuoja druskos ir skalavimoms skyscio kieki ir pagal tai spresti ar naudoti ir koki kieki plovimo medziagu.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 02 10, 01:41)
koks cia siemenso modelis? cia nuo pradziu taip buvo?puse metu naudojat-garantinis yra, tai ko sukat galva-kvieskit. Itarimas, kad vandens lygio daviklis streikuoja.

Nea, is pat pradziu taip nebuvo, bet mes jau issiaiskinom problemos priezasti. Pasirodo buvo indaploves zarna per daug ikista i kriaukles nuleidimo vamzdi g.gif Todel ir neispumpuodavo viso vandens, o palikdavo siek tiek ant dugno. Matomai per ilgesni laika stumdant siuksliadeze po kriaukle ta zarna pasislinko i prieki. Ziuresim kaip bus ateity, bet kol kas viskas tvarkoj. modelis SE66T373EU, made in Germany
QUOTE(SIMPL @ 2011 02 11, 12:53)
milteliu galite apskritai nenaudoti.

Man indai prastai issiskalbia be plovimo priemones.
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2011 02 11, 13:29)
1.Nea, is pat pradziu taip nebuvo, bet mes jau issiaiskinom problemos priezasti. Pasirodo buvo indaploves zarna per daug ikista i kriaukles nuleidimo vamzdi  g.gif Todel ir neispumpuodavo viso vandens, o palikdavo siek tiek ant dugno.  Matomai per ilgesni laika stumdant siuksliadeze po kriaukle ta zarna pasislinko i prieki. Ziuresim kaip bus ateity, bet kol kas viskas tvarkoj. modelis SE66T373EU, made in Germany

2.Man indai prastai issiskalbia be plovimo priemones.

1.kai pasaket viska tikrinot, net neatejo i galva, kad zarna gali buti netinkamame aukstyje, taciau dazna problema, nes netinkamame aukstyje pajungta nupylimo zarna apskritai gali neuzpildyti prietaiso, kaip buna su skalbimo masinomis.
2.na indai pas mus ne purviniausi, bet buna ir padziuvusiu, kecupo, tai ir eco50 gerai isskalbia be papildomu plovimo priemoniu.aisku druska ant max ir skalavimo skystis ant puses. Dangtelis skalbimo priemoniu turi buti atidarytas
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2011 01 30, 11:36)
1. Bosch arba Siemens (siemens brangesnė. Aš turiu antrą bosch ir trečią kartą taip pat pirkčiau)
2.  Pusinė įkrova leis pigesnėm sąnaudom išplauti nepilnai užkrautą indaplovę - aš kažkada jos labai norėjau, tačiau dabar kai yra, nei karto nepasinaudojau  biggrin.gif 3.Papildomo džiovinimo f-ja papildomai išdžiovina indus - plastikiniai ir tefloniniai po įprastinio džiovinimo lieka drėgni (lieka vandens lašiukų), kartais vandens užsilieka ant vertikaliai pastatytų puodelių, kurių dugne yraįdubimas, tad su šia f-ja galima papildomai išdžiovinti tai, kas neišdžiuvo po įprastinio plovimo. Šią f-ją turi nedaugelis indaplovių. Nepasakyčiau, kad ji būtina, bet aš mielai norėčiau tokią turėti smile.gif
4. Skardų plovimas -  taip pat naudinga ir patogi f-ja.
5. Maniškėje dar yra papildomas stalčius  įrankiams, kas labai patogu (daugumoje indaplovių įrankiai kraunami į tokį konteineriuką)
6. Man asmeniškai patogiau naudoti all-in-one tabletes nei atskirus ingridientus . 7.Kartais papildomai naudojus skalavimo priemonę - su ja geriau tviska ir išdžiūna indai, bet ir be jos yra viskas ok.
8.Niekada nededu indų su maisto likučiais (turiu omeny gabaliukus), kavos tirščiais.

Cia tik siemens arba bosch
1.jau kaina praktiskai ju nesiskiria, tik Bosh daugiau orientuojasi i pastatomas, o siemens i integruojamas
2. Nesuprantu, kam siuolaikinese indaplovese papildomai ideda pusine ikrova, kai ji pati nustato indu kieki, tikriausiai cia del papildomu pinigu paemimo
3. papildomo dziovinimo funkcija daugelyje yra integruota, tik ja reikia aktyvuoti. Nepatogumas toks, kad reikia keleta paspaudimu programuoti. Jei nori papildomo mygtuko tam-primokek.
4. tam reikia specialu dar pirkti prieda-kriause
5. cia super daiktas
6.galima konteineri ir tuscia palikti mazai uzterstiems
7. talpas geriau laikyti pilnas, vistiek indaplove elektroniskai pasiima visko tiek kiek jai reikia
8.valom neskrupulingai, galima deti su viskuo(aisku kaulu palikti nevertetu).Kad siemens kemsasi filtrai manau mitas, nes kiek ziurejau-jie visada svaruteliai.
Atsakyti
QUOTE
2. Nesuprantu, kam siuolaikinese indaplovese papildomai ideda pusine ikrova, kai ji pati nustato indu kieki, tikriausiai cia del papildomu pinigu paemimo
Pas Bosch ar Siemens ta funkcija reiškia, kad bus plaunama tik viršutiniame krepšyje.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 02 11, 14:13)
2.na indai pas mus ne purviniausi, bet buna ir padziuvusiu, kecupo, tai ir eco50 gerai isskalbia be papildomu plovimo priemoniu.aisku druska ant max ir skalavimo skystis ant puses. Dangtelis skalbimo priemoniu turi buti atidarytas


ar teisingai supratau, kad tuomet naudojate tik druska ir skalavimo skysti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 12 vasario 2011 - 20:04
QUOTE(Laimė @ 2011 02 12, 20:04)
ar teisingai supratau, kad tuomet naudojate tik druska ir skalavimo skysti ?

taip.druska visada butina naudoti, skalavimo skysti manau galima mazinti iki minimumo, sprendzian apie tai ar lieka ant indu vandens laseliu liekanu,demiu. Siuo metu skalavimo skyscio dozavima nustates ant r:03,bet zadu dar mazinti iki minimum. Manau stengsimes plovimui skirtas medziagas naudoti kuo reciau, tik esant labai nesvariems-riebaluotiems indams, nes plovimo medziagose gana daug fosfatu, nors galima ir ekologiskas be fosfatu naudoti, taciau vistiek lieka ant indu medziagu fragmentu.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 02 12, 23:42)
taip.druska visada butina naudoti, skalavimo skysti manau galima mazinti iki minimumo, sprendzian apie tai ar lieka ant indu vandens laseliu liekanu,demiu. Siuo metu skalavimo skyscio dozavima nustates ant r:03,bet zadu dar mazinti iki minimum. Manau stengsimes plovimui skirtas medziagas naudoti kuo reciau, tik esant labai nesvariems-riebaluotiems indams, nes plovimo medziagose gana daug fosfatu, nors galima ir ekologiskas be fosfatu naudoti, taciau vistiek lieka ant indu medziagu fragmentu.

drinks_cheers.gif su fosfatais prastai. Gal kas žinote, kur gauti skandinavijos šalims (pvz. Švedijai) skirtų žinomų gamintojų priemonių indaplovėms? Kiek žinau skalbimo miltelių (Persil, Ariel) sudėtis skandinavams kitokia - ten dėl fosfatų griežtai.
Atsakyti