Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

Sveiki,
Padekite ir man issirinkti optimaliausia ir geriausia varianta 4u.gif Man reikalinga pilnai imontojama indaplove, 60 cm plocio. Ziurejau vienoje parduotuveje Siemens SN 65 T 051SK uz 2300 lt. Kaip galvojate ar geras variantas? Ar galima kazka panasaus nupirkti pigiau? Man svarbiausia kad elektros maziau valgytu ir i kanalizacija vandens maziau piltu smile.gif
Aciu 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, o kaip sis modelis? Siemens SN 65T050 Ko skiriasi nuo ano?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2011 07 22, 12:36)
Sveiki,
Padekite ir man issirinkti optimaliausia ir geriausia varianta  4u.gif Man reikalinga pilnai imontojama indaplove, 60 cm plocio. Ziurejau vienoje parduotuveje Siemens SN 65 T 051SK uz 2300 lt. Kaip galvojate ar geras variantas? Ar galima kazka panasaus nupirkti pigiau? Man svarbiausia kad elektros maziau valgytu ir i kanalizacija vandens maziau piltu  smile.gif 
Aciu  4u.gif
Papildyta:
Tiesa, o kaip sis modelis? Siemens SN 65T050 Ko skiriasi nuo ano?

Jei reikalinga indų plovyklė maksimaliai taupanti vandenį - Siemens SN66M095EU. Tik 6,5 litro. Energijos efektyvumas - A++.
Atsakyti
Sveiki,
renkuosi iš trijų indaplovių, kaip manote , kurią pirkti?

ESL 65070R
SMV 55T10SK
SN65T050
Atsakyti
QUOTE(kristina d @ 2011 07 23, 21:43)
Sveiki,
renkuosi iš trijų indaplovių, kaip manote , kurią pirkti?

ESL 65070R
SMV 55T10SK
SN65T050

o nesumaišėte modelio kurio nors? nes labai jau skirtingos kainų kategorijos, electrolux už ~1400 ir bosch už >2000 - nėra čia ką daug lyginti, pagrinde dėl valdymo smile.gif Čiau geriau tiktų žiūrėti į ESL67070R - 7 programos, A+ energijos klasė, 9,8 ltr., 43 dB, vidaus apšvietimas thumbup.gif
Atsakyti
Ne , nesumaišiau, todėl ir klausiu ar yra daug esminių skirtumų, nes kainų skirtumas akivaizdus, o aprašymuose- pusinės įkrovos skirtumas..Dar išskaičiau,kad Bosch'ams yra problemų su filtrais. O kaip su kitų indaplovių filtrais, ar sunku juos valyti?
Papildyta:
Ir dar toks durnas klausimas, ar visos indaplovės ima šaltą vandenį, ar yra tokių ,kur paduodamas karštas vanduo, klausimas kilo iš to, kad pas kai kurias indaploves aprašymuose yra paminėtas šilumokaitis, o pas kitas - ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina d: 25 liepos 2011 - 19:28
QUOTE(kristina d @ 2011 07 25, 19:24)
Ne , nesumaišiau, todėl ir klausiu ar yra daug esminių skirtumų, nes kainų skirtumas akivaizdus, o aprašymuose- pusinės įkrovos skirtumas..Dar išskaičiau,kad Bosch'ams yra problemų su filtrais. O kaip su kitų indaplovių filtrais, ar sunku juos valyti?
Papildyta:
Ir dar toks durnas klausimas, ar visos indaplovės ima šaltą vandenį, ar yra tokių ,kur paduodamas karštas vanduo, klausimas kilo iš to, kad pas kai kurias indaploves aprašymuose yra paminėtas šilumokaitis, o pas kitas - ne.

pamirskit tuos filtrus, kur jus skaitete apie problemas, prasau pacituoti? cia is tos operos-bobute pasake.nereikia ju valyt, nebent indaplove, kaip siuksledeze naudojate. jei reiki-keliu minuciu darbas. Galima jungt ir karsta, kuriose si funkcija numatyta. silumkaitis ir karsto vandens pajungimas neturi nieko bendro. pamirskit ta pusine ikrova, jei indaploviai skirsit virs 1600 lt , na , aisku, reikia ziureti, kad butu ikrovos jutiklis
Atsakyti
o ka galetumet parekomenduoti iki 1500lt, imontuojama, 45cm plocio, kad butu vandens sanaudos mazos?? ir kad butu talpa skardoms plauti ir irankiams talpa?? aplamai ar buna tokiu biggrin.gif koki bosh arba siemesn g.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 07 26, 00:22)
o ka galetumet parekomenduoti iki 1500lt, imontuojama, 45cm plocio, kad butu vandens sanaudos mazos?? ir kad butu talpa skardoms plauti ir irankiams talpa?? aplamai ar buna tokiu biggrin.gif koki bosh arba siemesn  g.gif

Mažai vandens naudoja AEG F55402VI0P, Įrankiams būna tokia "dėžutė" visose. jei kalbate apie atskirą stalčių viršuje, tai tokių žinau ti didelių ir gerokai brangiau.
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti, kuris iš šių variantų būtų optimaliausias. Siemens SN 66MO83EU, SN65MO38EU; Bosch: SMV53N10EU, SMV58M80EU. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jausmė @ 2011 07 26, 21:01)
Gal galėtumėt patarti, kuris iš šių variantų būtų optimaliausias. Siemens SN 66MO83EU, SN65MO38EU; Bosch: SMV53N10EU, SMV58M80EU. smile.gif

Čia, kaip suprantu, veiksmas ne Lietuvoje. Jos visos gana panašios - imčiau pigiausią.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 07 27, 08:56)
Jos visos gana panašios - imčiau pigiausią.


Dėkui, pasinaudosim patarimu smile.gif
Atsakyti
Sveiki
sakykit, ką reiškią paaukštinta indaplovė (aukštis 86 cm.) ?? Ar tai, kad reikės daryt aukštesnes spinteles? doh.gif g.gif Kaip suprantu standartas yra 81 cm.? apšvieskit ? ax.gif
Atsakyti