Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

QUOTE(atigisa @ 2011 05 20, 12:25)
Mano buvo tokie patys reikalavimai, aš išsirinkau ir jau nusipirkau Bosch SMV 50E10EU. Mokėjau 1545Lt.


Kazkaip sunkiai sekasi rasti jos aprasyma internete blush2.gif... Gal pasakytumet kuo ji pranasesne? Ir, jei ne paslaptis, kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2011 05 20, 11:53)
Kazkaip sunkiai sekasi rasti jos aprasyma internete blush2.gif... Gal pasakytumet kuo ji pranasesne? Ir, jei ne paslaptis, kur pirkote? 4u.gif

Tiesa sakant , aš bandžiau užsisakyti ir pirkti senesnį ir išgirtą modelį SMV 50E30EU. Bet jo niekur nebėra, ir vienoje inyernetinėje parduotuvėje man užsiminė apie vietoj jo gaminamą naują modelį SMV 50E10EU, aš ir užkibau, labai jau norėjau to bosch-o.


http://www.preka.lt/...ducts=4386,4587




Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 05 21, 00:07)
Tiesa sakant , aš bandžiau užsisakyti ir pirkti senesnį ir išgirtą modelį SMV 50E30EU. Bet jo niekur nebėra, ir vienoje inyernetinėje parduotuvėje man užsiminė apie vietoj jo gaminamą naują modelį SMV 50E10EU, aš ir užkibau, labai jau norėjau to bosch-o.
http://www.preka.lt/...ducts=4386,4587


na o dar pasiskaicius keliata psl atgal, matyt, ir as apsistosiu ties Bosch... drinks_cheers.gif Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2011 05 21, 08:53)
na o dar pasiskaicius keliata psl atgal, matyt, ir as apsistosiu ties Bosch...  drinks_cheers.gif Aciu uz pagalba  4u.gif

Pra6om, gero pasirinkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 05 20, 22:07)
Tiesa sakant , aš bandžiau užsisakyti ir pirkti senesnį ir išgirtą modelį SMV 50E30EU. Bet jo niekur nebėra, ir vienoje inyernetinėje parduotuvėje man užsiminė apie vietoj jo gaminamą naują modelį SMV 50E10EU, aš ir užkibau, labai jau norėjau to bosch-o.
http://www.preka.lt/...ducts=4386,4587

na bet imontuojama tai galima rinktis ir siemens, jau kaip minejau bosch daugiau orientuojasi i pastatomas, o siemens i imontuojamas, jo gal 5-10%brangesnes, nes vokietijoje darbo jega brangesne.
Atsakyti
QUOTE(grateful @ 2011 05 22, 16:05)
na bet imontuojama tai galima rinktis ir siemens, jau kaip minejau bosch daugiau orientuojasi i pastatomas, o siemens i imontuojamas, jo gal 5-10%brangesnes, nes vokietijoje darbo jega brangesne.

Bosch ir Siemens yra tas pats gamintojas - BSH. Gamina tose pačiose gamyklose: imontuojamas indaploves - Vokietijoje, pastatomas - Lenkijoje. Ir nesvarbu koks prekinis ženklas - Bosch ar Siemens.
Atsakyti
Reikia pagalbos help.gif help.gif help.gif

Gal kas turite indaploves BOSCH SGS55E98EU naudojimosi instrukcija? g.gif Nusipirkome,o ten nera lietuviskai.Kitom kalbom nelabai ikertam.
Gal kas pades.... 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip si indaplove? ELECTROLUX ESL 66060 R
Atsakyti
Perskaičius temą, išsirinkau Bosch SMV50E70EU, ji mums tiko pagal kainą ir savo funkcijas, bet baldų projektuotojas pasakė, kad mums tilps tik 45 cm doh.gif Tai dabar visiškai pasimečiau unsure.gif ką patartumėte rinktis panašaus į šį modelį? Norėtųsi, kad triukšmingumas būtų kuo mažesnis ir tilptume į 1500 sumą unsure.gif Ar tikrai 60 cm indaplovės geresnis pasirinkimas? Gal geriau, tada keisti baldų projektą?
Atsakyti
PAGIRKIT, PAPEIKIT
Beko DFS-1500
WHIRPOOL ADP 2300 WH
BEKO DFN 6631
Indaploves unsure.gif daug lt negalim skirt, o mum ikandamos tokios...
supratau kad geriausios bosch ir siemens, bet.. unsure.gif
Atsakyti
Is siu rinkciausi BEKO DFN 6631
Atsakyti
Isbandem savo naujaja BoschSMS69M58EU,plauna super thumbup.gif Bandem plaut tik su indaploviu druska ir vandeniu,be jokiu plovimo priemoniu,ant eko programos (50 temperatura, 7 l vandens). Neisplove tik vieno plasmasinio induko su dangteliu,nes labai jau riebaluotas buvo,o visa kita super,net aliejuota stiklainiuka svaruteliai isplove:super
Sakykit,o visos indaploves taip smirda?Nes mane biski nuo to kvapo pykina unsure.gif
Atsakyti