Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

QUOTE(tati @ 2011 01 26, 15:26)
Teisybe, as irgi turiu skirtingos kokybes irankiu, ant visu pasitiako tokiu demeliu. Be to, juk irankiai gaminami is nerudijancio plieno, teoriskai tai neturetu buti rudys  g.gif

Nerūdijantis plienas – tai bendras tokio tipo plieno apibūdinimas, kurio sudėtyje yra bent 12 % chromo bei kintamas kiekis Ni, Mo, C, Ti ir pan. Taigi delto ir skiriasi visokiausiu metaliniu daiktu kokybe.
Bet vat idomu kaip to isvengti, tu rudziu demeliu, nes kai plauni irankius kriaukleje tai jie taip nerudija, reiskia tos rudys labiau atsiranda patekus kazkokiem cheminiam junginiam is tableciu ar vandens minkstintojo (druskos)... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikiukas @ 2011 01 26, 00:28)
Sveiki,
nepykit visos temos neskaiciau, tai gal ir pakartosiu kazkieno tradicini klausima.
Padekit issirinkti indaplove, reikalavimai tik tokie: 60 cm, imontuojama.
Pasiulykit indaploviu iki 1500 lt.

Dekoju is anksto

Electrolux ESL65070R arba kiek brangesnis modelis ESL66060R, su ekranėliu.
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 01 26, 08:46)
1.Pastudijavome, deja jo stiprumas toks ir islieka. Nieko negalima pareguliuoti, na arba mes neradome...

2.Siandien bandysiu ja pakrauti ir pirma karta uzstatyti.
Turiu dar klausima, koki vandens minkstuma indaploveje nustatyti? Pati kieciausia? Filtru jokiu neturime.

3.Po kiek laiko isplovus indus rekomensuojama isimti juos is indaploves? T.y. geriausia statyti, kad pradetu plauti pries ryta? ar vakare ir palikti indus visa nakti?

1.Stiprumas nesireguliuoja, toks pasirodo uzrakto ypatumas
2. Issitirkite koks vandens kietumas, jei norite papildomai nustatineti kietuma. Kadangi pas mane labai kietas, as nustates max. Jei naudojate tabletes su minkstikliu, tai nelabai svarbu koks kietumas nustatytas, nes papildoma kieki paskaiciuoja ir paima elektroonika, cia svarbiau, kai naudojate miltelius be mikstiklio, svarbiausia, kad visada butu druskos, o del kitko nesukite daug galvos. Tiesa,ant plovimui naudojimo medziagu visad buna uzrasyta kokio kietumo vandeniui galima plauti be druskos.
3. kaip jums patogiau

QUOTE(Laimė @ 2011 01 26, 14:36)
Dar klausimas: ar prieš naudojimą reikia indaplove tuščią su milteliais praleisti?

instrukcijoje siemens neparasyta, kad tuscia praleisti.
Atsakyti
Sveikos,

Patarkit, kokią indaplovę rinktis?

Turim įsirengę virtuvę. Dėl vietos trūkumo bandėm susitaikyt su mintim, kad apsieisim be indaplovės. Dabar nusprendėm, kad jos reikia, paaukosim laisvos erdvės, pasidarysim daugiau spintelių.

Padėkit apsispręsti:
1 kokį gamintoją rinktis?
2 kokios funkcijos yra būtinos?
3 na ir visa kita iš savo patirties smile.gif ?
Atsakyti
1. Bosch arba Siemens (siemens brangesnė. Aš turiu antrą bosch ir trečią kartą taip pat pirkčiau)
2. Būtiniausios yra visose mirksiukas.gif Dažniausiai pasitaikančios - auto (dažniausiai naudojama), padidintos temperatūras priskretusiems indams, stkliniams indams, skalavimas. Patogu, kai yra greitas plovimas, t.y. indai išplaunami ir išdžiovinami taip pat gerai kaip ir auto programa, bet per pusę laiko - taip sunaudojama daugiau energijos, tačiau kartais, kai reikia skubiai, labai praverčia. Pusinė įkrova leis pigesnėm sąnaudom išplauti nepilnai užkrautą indaplovę - aš kažkada jos labai norėjau, tačiau dabar kai yra, nei karto nepasinaudojau biggrin.gif Papildomo džiovinimo f-ja papildomai išdžiovina indus - plastikiniai ir tefloniniai po įprastinio džiovinimo lieka drėgni (lieka vandens lašiukų), kartais vandens užsilieka ant vertikaliai pastatytų puodelių, kurių dugne yraįdubimas, tad su šia f-ja galima papildomai išdžiovinti tai, kas neišdžiuvo po įprastinio plovimo. Šią f-ją turi nedaugelis indaplovių. Nepasakyčiau, kad ji būtina, bet aš mielai norėčiau tokią turėti smile.gif Svarbi f-ja laiko atidėjimas - taip indus galima išplauti naktį - niekam netrukdo garsas ir pigiau, jei turite dviejų laiko tarifų el.sk. Dar būna mirkymo f-ja - prieš plaunant indus, indaplovė juos užpila vandeniu ir palaiko, kad išmirktų tai, kas priskretę, aš kažkaip jos nei kart nenaudojau. Skardų plovimas - taip pat naudinga ir patogi f-ja.
Labai reikalingas dalykas - stalčiaus aukščio reguliavimas. Maniškėje dar yra papildomas stalčius įrankiams, kas labai patogu (daugumoje indaplovių įrankiai kraunami į tokį konteineriuką)
3. Man asmeniškai patogiau naudoti all-in-one tabletes nei atskirus ingridientus (pastarieji, sako, išeina pigiau). Kartais papildomai naudojus skalavimo priemonę - su ja geriau tviska ir išdžiūna indai, bet ir be jos yra viskas ok.
Niekada nededu indų su maisto likučiais (turiu omeny gabaliukus), kavos tirščiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 30 sausio 2011 - 11:36
QUOTE(kristik @ 2011 01 30, 12:36)
1. Bosch arba Siemens (siemens brangesnė. Aš turiu antrą bosch ir trečią kartą taip pat pirkčiau)
2. Būtiniausios yra visose  mirksiukas.gif Dažniausiai pasitaikančios - auto (dažniausiai naudojama), padidintos temperatūras priskretusiems indams, stkliniams indams, skalavimas. Patogu, kai yra greitas plovimas, t.y. indai išplaunami ir išdžiovinami taip pat gerai kaip ir auto programa, bet per pusę laiko - taip sunaudojama daugiau energijos, tačiau kartais, kai reikia skubiai, labai praverčia. Pusinė įkrova leis pigesnėm sąnaudom išplauti nepilnai užkrautą indaplovę - aš kažkada jos labai norėjau, tačiau dabar kai yra, nei karto nepasinaudojau  biggrin.gif Papildomo džiovinimo f-ja papildomai išdžiovina indus - plastikiniai ir tefloniniai po įprastinio džiovinimo lieka drėgni (lieka vandens lašiukų), kartais vandens užsilieka ant vertikaliai pastatytų puodelių, kurių dugne yraįdubimas, tad su šia f-ja galima papildomai išdžiovinti tai, kas neišdžiuvo po įprastinio plovimo. Šią f-ją turi nedaugelis indaplovių. Nepasakyčiau, kad ji būtina, bet aš mielai norėčiau tokią turėti smile.gif Svarbi f-ja laiko atidėjimas - taip indus galima išplauti naktį - niekam netrukdo garsas ir pigiau, jei turite dviejų laiko tarifų el.sk. Dar būna mirkymo f-ja - prieš plaunant indus, indaplovė juos užpila vandeniu ir palaiko, kad išmirktų tai, kas priskretę, aš kažkaip jos nei kart nenaudojau. Skardų plovimas -  taip pat naudinga ir patogi f-ja.
Labai reikalingas dalykas - stalčiaus aukščio reguliavimas. Maniškėje dar yra papildomas stalčius  įrankiams, kas labai patogu (daugumoje indaplovių įrankiai kraunami į tokį konteineriuką)
3. Man asmeniškai patogiau naudoti all-in-one tabletes nei atskirus ingridientus (pastarieji, sako, išeina pigiau). Kartais papildomai naudojus skalavimo priemonę - su ja geriau tviska ir išdžiūna indai, bet ir be jos yra viskas ok.
Niekada nededu indų su maisto likučiais (turiu omeny gabaliukus), kavos tirščiais.


Dėkui už tokį išsamų ir greitą atsakymą! 4u.gif
O dėl all-in-one tablečių ir atskirus ingridientus eksploatavimo metu gal galėtumėt paaiškint blush2.gif Visiškai žalia tuo klausimu. Ar patarsit, kur SM pasiskaityt?
Atsakyti
QUOTE(Leidaa @ 2011 01 30, 11:47)
Dėkui už tokį išsamų ir greitą atsakymą! 4u.gif
O dėl all-in-one tablečių ir atskirus ingridientus eksploatavimo metu gal galėtumėt paaiškint blush2.gif Visiškai žalia tuo klausimu. Ar patarsit, kur SM pasiskaityt?


Atskiri ingridientai - druska (vandens minkštinimui) pilasi į indaplovės dugne esančią talpą (jos užtenka ilgesniam laikui), ploviklis, pilamas į ploviklio skyrelį ir skalavimo priemonė, pilama į tam skirtą talpą. All-in-one tabletės turi visus reikiamus ingridientus, tad užtenka ją kas kart įdėti į ploviklio skyrelį ir plauti. Jei vanduo labai kietas, tai druską patartina naudoti ir plaunant tabletėmis. Geresniam išdžiuvimui (gal kažkiek ir stiklinių indų spindesiui) kai kurie pardavėjai rekomenduoja su tabletėmis papildomai naudoti ir skalavimo skystį. Kaip minėjau aš jį kartais naudoju, tačiau didelio skirtumo nepastebėjau, nes indų išdžiovinimo laipsnis priklauso ir nuo kitų veiksnių - ar indaplovė neperkrauta indais, ar taisyklingai jie sudėti (pvz. puodelius rekomenduojama statyti pasvyrusius, tad jei jie yra grynai vertikalioje padėtyje ir turi dugno išorinėje pusėje įdubimą, tai ten užsilik mirksiukas.gif s vanduo ir indaplovė jo neišdžiovins).
Atsakyti
O kodel uzstacius auto programa, irankius isiimu plemuotus? Ypatingai irankiu rankenos tokios g.gif ? Skalavimo skyscio paemima esu palikusi gamyklini. Reika dar nustatyti papildoma dziovinima ar padidinti skalavimo skyscio paemima? g.gif
Indai gerai atrodo... nelabai grazus tik irankiai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 01 30, 18:58)
O kodel uzstacius auto programa, irankius isiimu plemuotus? Ypatingai irankiu rankenos tokios g.gif ? Skalavimo skyscio paemima esu palikusi gamyklini. Reika dar nustatyti papildoma dziovinima ar padidinti skalavimo skyscio paemima? g.gif
Indai gerai atrodo... nelabai grazus tik irankiai... g.gif

kokias plovimo priemones naudoji? tablete all in one, ar paprastus miltelius?jei vanduo kietas , reikia druska nustatyti max. Pabandyk skalavimo skysti padidint. Dziovinimas cia ne prie ko, nes indai isdziuve. Pasiskaityk, cia daug apie tai parasyta. Nezinau, pas mane viskas ok, nors jau visokius nustatymus bandziau. vanduo pas mus labai kietas.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 30, 19:19)
kokias plovimo priemones naudoji? tablete all in one, ar paprastus miltelius?jei vanduo kietas , reikia druska nustatyti max. Pabandyk skalavimo skysti padidint. Dziovinimas cia ne prie ko, nes indai isdziuve. Pasiskaityk, cia daug apie tai parasyta. Nezinau, pas mane viskas ok, nors jau visokius nustatymus bandziau. vanduo pas mus labai kietas.


naudoju tablete+druska+skysti.
Koks vanduo nezinau, bet manau, kad kietas. Miesto vandentiekis Kaune.
Druska esu uzstaciusi priespaskutiniame lygyje (H6), tai gal reikia pradziai iki max. padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 01 30, 21:49)
naudoju tablete+druska+skysti.
Koks vanduo nezinau, bet manau, kad kietas. Miesto vandentiekis Kaune.
Druska esu uzstaciusi priespaskutiniame lygyje (H6), tai gal reikia pradziai iki max. padaryti.

druska iki galo nustat reikia, nes ir raso, jei kietumas virs tiek tiek, reikia max. pazaiskite su skalavimo skysciu. Tiesa,kur ir kaip dedate irankius?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 30, 22:45)
druska iki galo nustat reikia, nes ir raso, jei kietumas virs tiek tiek, reikia max. pazaiskite su skalavimo skysciu. Tiesa,kur ir kaip dedate irankius?


i krepseli, irankiu "kotai" apacioje. Ant ju ir pastebejau demes.
Atsakyti