Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės-7

QUOTE(SIMPL @ 2011 03 08, 21:45)
rudziu demes del:
1.prasto irankiu plieno
2.plovimo medziagoos labai aktyvios, daug fosfatu ir pan. naudokite draugiskesnes aplinkai priemones
1.tam yra intensyvesnes programos
2.jaigu jus taip darote, tada nematau indaploves isigyjimo prasmes. indus turi max programa isplauti gerai, nebent indai atitinkamai uztersti prastoveje 3<dienu.pasirinkite:
1. tinkamas programas
2. indus tinkamai sudekite
3. minkstinkite pakankamai vandeni
4. naudokite plovimo priemones
ir indai turi blizgeti, jeigu neisplauna-indaploves problema
gali netgi druskos nenaudot,jei namuose stovi minkstinimo iranga. Taciau nepatartina ir skaitykite vartotojo instrukcija. Mes daznai plauname indud be priemoniu, jei daug neuzsiterse arba mazinamae iki minimumo, ekologiskos, draugiskos aplinkos
iskirtiniu modeliu nera, visuose parasyta: naudokite druska! bet instrukcijas skirta vidutinio protingumo la.la.la. nepamenu, kaip ten teisininkai tiksliau issireiskia, todel su tam tikrom isimtim gali susikurti savo instrukcija



Kuri indaplovė taip puikiai plauna?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 03 11, 16:42)
Kuri indaplovė taip puikiai plauna?

mes tikrai nesiskundziame
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 03 11, 23:00)
mes tikrai nesiskundziame

AŠ RIMTAI, MANE DOMINA INDAPLOVĖS PAVADINIMAS. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 03 12, 21:10)
AŠ RIMTAI, MANE DOMINA INDAPLOVĖS PAVADINIMAS. ax.gif

siemens
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 03 12, 23:10)
AŠ RIMTAI, MANE DOMINA INDAPLOVĖS PAVADINIMAS. ax.gif

Plovimo kokybė labai priklauso nuo lūkesčių ir dažnokai nuvilia tikinčius Calgonit reklamomis. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SIMPL @ 2011 03 13, 00:01)

thumbup.gif Bosch und Siemens Hausgeräte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 14, 09:26)
Plovimo kokybė labai priklauso nuo lūkesčių ir dažnokai nuvilia tikinčius Calgonit reklamomis.  lotuliukas.gif

butent, nereikia tiketis, kad daiktus isvalys, kaip ultragarsu.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 03 14, 21:42)
butent, nereikia tiketis, kad daiktus isvalys, kaip ultragarsu.

na, tos finish tabletes daro stebuklus lotuliukas.gif , man uzkalkejusi arbatini atplove, nereikejo jokiu nukalkintoju thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip buvo pasibaige milteliai ir teko Finish tabletes isbandyt, po milteliu kazkoks š...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 02 09, 19:29)
geras funkcionalus modelis. Asmeniškai man labiau inponuojam "made in Germany" Bosch SMV59T00

Kuo Whirpool indaplove, konkreciai modelis ADG 9860 prastesne nei jusu minimas Bosch modelis?
Atsakyti
labas visoms,
turiu klausima gal ir ne visai i tema, bet galbut kas nors busite susidure su tuo. Turim indaplove Ariston, kai uzdedu plauti indus (naudoju tik 1 programa, ilgiausia) ji kazkodel nusoka ir persijungia i tauriu plovimo programa, rezultate indai buna neisplauti, nes net tabletes nepaima. po keliu perkrovimu isjungiant ir ijungiant programa nebenusoka. nebezinau kame beda gali buti, galbut kas nors su tuo susidurete?
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2011 03 17, 19:54)
Kuo Whirpool indaplove, konkreciai modelis ADG 9860 prastesne nei jusu minimas Bosch modelis?

Atsakymas bus kad Bosch(dar ir Siemens) yra pagaminta Vokietijoje... wink.gif Cia yra mananciu kad neviskas gaminama Kinijoje ir kad varzteliu susukimas Vokietijoje yra pranasesnis uz visa likusio pasaulio gaminama produkcija. wink.gif Zodziu mano akim ziurint fanatizmas...arba protegavimas. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

issirinkom AEG/Electrolux F 65011 VI. Gal kas turite ir galetumet pasidalit ispudziais? mirksiukas.gif
Atsakyti