Įkraunama...
Įkraunama...

depo-provera

Na šiandien nusipirkau šią ampuolytę, paskaičiau jūsų atsiliepimus ir pakraupau blink.gif Negi visom buvo pašalinis poveikis? Mano ginekologė prasitarė tik kad galimas tepliojimas....
Daba nebežinau leistis ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vainora @ 2006 07 12, 22:30)
Na šiandien nusipirkau šią ampuolytę, paskaičiau jūsų atsiliepimus ir pakraupau  blink.gif Negi visom buvo  pašalinis poveikis? Mano ginekologė prasitarė tik kad galimas tepliojimas....
Daba nebežinau leistis ar ne  g.gif

O kiek sis stebuklas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 07 13, 23:43)
O kiek sis stebuklas kainuoja?


20 lt is karto su svirkstu - sterilusis variantas.
16-17 lt be svirksto 4u.gif
Atsakyti
Ir 3menesiams?pigiau nei KT gert..
Atsakyti


QUOTE(kotiki @ 2006 07 14, 13:54)
Ir 3menesiams?pigiau nei KT gert..



Anot ginekologes ilgai vartoti negalima, tuomet ir atsiranda visos tos problemos..... Rekomenduoja pvz. tik kai maitini vaikiuka savo pienu, o veliau visos kitos kontraceptines priemones....
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 02 14, 23:34)
po maziausiojo gimimo ,sulaukiau info apie tabletes depa-provera.nu tablečiu nepirkau,tik ampole.apie20lt.kartą per tris mėnesius suleidžiama giliai i raumenis..
dingsta mėnesinės.naudojau daugiau kaip metus,tik pajutau ,kad tapau frigidiška,pavargusi ,nervinga,beje ši priemonė vienintelė,kuri tinka žindant kūdikį.



kristina,tai tikrai ne vienintele priemone zindancioms vaikiuka. as pati zindziau ilgiau nei metus ir naudojau pharmatex zvakutes. tiesa,nelabai patogu kas kar ten kaiiot jas,bet be hormonu ir nepatenka i piena,neturi jokio salutinio poveikio, tai va,reikia tik daugiau info paieskot ir tikrai rasi nemazai kontr. tinkanciu zindancioms ir issirinksi sau labiausiai tinkanti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vainora @ 2006 07 12, 19:30)
Na šiandien nusipirkau šią ampuolytę, paskaičiau jūsų atsiliepimus ir pakraupau  blink.gif Negi visom buvo  pašalinis poveikis? Mano ginekologė prasitarė tik kad galimas tepliojimas....
Daba nebežinau leistis ar ne  g.gif


vartojau šiuos vaistus vieną kartą (tris mėnesius),dabar jau baigėsi jų galiojimas ir svarstau,ar dar kartą leistis. jokių pašalinių poveikių nepastebėjau - net galvos svaigimo nejaučiau.... schmoll.gif g.gif tiesa, kai suleido, po kokių poros savaičių labai kraujavau - net galvojau,kad susirgau mmm,bet tai buvo kokias tris dienas ir daugiau nesikartojo.. tai gal čia ir skaitėsi tas tepliojimas...

perskaičius jūsų pašalinius poveikius kažkaip truputį suabejojau,bet tikriausiai dar kartą leisiuosi... nes tiesiog kol kas jokio kito būdo nenoriu... ax.gif jaučiuosi tikrai gerai ir patinka,kad nereikia nei tablečių kasdien gerti,nei pleistrų klijuotis..bet aišku, daugiau kaip metus nesinaudosiu depo provera,nes ginekologė perspėjo,kad jų poveikis galioja ilgiau nei nustatyti trys mėnesiai po kiekvienos ampuolės...manau,kad metų tikrai užteks... rolleyes.gif nes vėliau norėsis dar vaikučių. mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif as jau buvau nuejus,susitariau kad kai susirgsiu nueisiu ir man suleis ta ampole,bet dabar jau baisu daros doh.gif unsure.gif blink.gif gal geriau tada bandyt ta implanta-ji bent isimt gali jei netinka unsure.gif ?patarkit please,pasimeciau visai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikuteee: 15 sausio 2007 - 18:48
Man iš viso keista, kad Depo-Provera rekomenduoja jaunoms moterims. Bet tai kiekvieno ginekologo reikalas. o amenorėja (mėnesinių nebuvimas) po kelių injekcijų gali išlikti iki 18 mėn. blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man irgi gydytoja pasiule po 3 menesiu po gimdymo susileisti DEPO-PROVERA, kazkaip sutikau, bet antra karta nekartojau. Nepatiko man visiskai ir dar net dabar kankinuosi. Susirgau beveik po 2 menesiu nuo DEPO-PROVERO veikimo pabaigos, iki mmm 2 savaites tepliojo, sirgau 13 dienu doh.gif dar tokiu mmm per visa savo gyvenima neturejau verysad.gif po mmm kiekviena diena teplioja, pilva maudzia.Ciklas visiskai issiderino doh.gif nezinau ko ir tiketis verysad.gif
Atsakyti
As ir tokias injekcijas vartoju jau nuo pernai vasdario men. gyvenu vokietijoj, tai gydytojas kai nuejau po gimdymo pasiule tokia apsauga,nes maitinau. bet va dabar baigesi galiojimas ir galvoju ar eiti. nes menesiniu nesulaukiu , noras myletis dingo, nervuota pasidariau, tiknzn arnuo tu injekciju. Labiausiai nerimauju del menesiniu nebuvimo, nes ispradziu viskas buvo ok, paskui tepliojau koki men, bet gydytojas sake susitvarkys, o po paskutines injekcijo nera visai menesiniu ir noro jokio myletis, net nenoriu kad vyras prie manes liestusi.
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2007 05 24, 10:55)
bet va dabar baigesi galiojimas ir galvoju ar eiti. nes menesiniu nesulaukiu , noras myletis dingo, nervuota pasidariau, tiknzn arnuo tu injekciju.

vartoju depo Proverą daugiau nei metus laiko - nuo 6 sav. po dukros gimimo (t.y. leidausi injekcijas jau 5 kartus). pašalinių poveikių nepastebėjau iš pradžių jokių. dabar kaip ir SonataB rašė pradedu manyti,kad būtent nuo injekcijų labai sumažėjo noras mylėtis, kas ir man, ir vyrui nelabai patinka, o anksčiau ir tikrai taip nebuvo,kol nesileidau Depo Proveros.....
be to, norėsim kažkada ir antro vaikelio, todėl nusprendžiau kai baigs galioti paskutinė injekcija nebesileisiu daugiau.. schmoll.gif neaisku kiek laiko praeis, kol vėl susireguliuos ciklas...
taigi, lauksiu kol sugrįš mmm ir tuomet pradėsiu vartoti kitas kontraceptines priemones, o jei tapsiu per tą laiką nestuke.gif , tai su džiaugsmu lauksim šeimos pagausėjimo... blush2.gif ax.gif

Atsakyti