Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(cibi @ 2006 09 14, 23:10)
Sveiki
Aš esu visiškai patenkinta Gino rossi batais. Ir patogūs, ir gražūs ir pakankamai gerai dėvisi. Ir yra parduotuvių į kurias net nekišu nosies. Nes ten mano dydžio batų neturi. Aš, mat turiu bėda, nes mano kojos dydis yra 35  ir ji yra siaura. Tai didžiausia problema su bateliais ir basutėmis ant aukšto kulno. O dabartinės mados mane iš viso varo į depresiją. Jeigu batas smailianosis, tai mano koja nuslįsta į priekį, o jeigu bukas, tai dažniausiai būna per platus. Reikia važiuoti į kokią Japoniją ar Tailandą batų pirkti. Išbandžius jau esu visokius padukus ir pan. Šios vasaros topas tai silikoniniai puspadžiai. Jie mane gelbsti.


Pas mane atvirkštinė problema: plati ir su aukšta keltimi koja . Tad naujų batų pirkimas man yra darbas - kur rasti verysad.gif Todėl parduotuvėse pirmiausia žiūriu, kad tilptų koja, o jau paskui į grožį doh.gif
Pradedu galvoti, gal vertėtų batus "siūdintis" g.gif
Atsakyti
oj merginos, tik neapsimoka pirkt zygo batuose tai tikrai, mums buvo taip - isirinkom zygio batose vyrui batus kaina 250lt. nu bet ta diena kazkaip nenusipirkom, o jau kita diena kazko visai netiketai i turgu uzklydom, ir ziurim ogi lygiai tie patys batai turgui, ir ne tai kad panasus bet T-I-E-P-A-T-Y-S sakau paklausiam kainos idonumo deliai, tai kai pasake net perklausiau, galvojau kad blogai izgirdau, ogi 140lt. tai kaip jum patinka zygio batu antkainiai? ir jei perki is parduotuves, tai visiskai nereiskia kad tie batai geresni uz turginius, nes pasirodo ir ten ir ten tais paciais prekiauja, o kainos tai dvigubai skiriasi!
Atsakyti
QUOTE(bufytė @ 2006 09 21, 22:29)
oj merginos, tik neapsimoka pirkt zygo batuose tai tikrai, mums buvo taip - isirinkom zygio batose vyrui batus kaina 250lt. nu bet ta diena kazkaip nenusipirkom, o jau kita diena kazko visai netiketai i turgu uzklydom, ir ziurim ogi lygiai tie patys batai turgui, ir ne tai kad panasus bet T-I-E-P-A-T-Y-S  sakau paklausiam kainos idonumo deliai, tai kai pasake net perklausiau, galvojau kad blogai izgirdau, ogi 140lt. tai kaip jum patinka zygio batu antkainiai? ir jei perki is parduotuves, tai visiskai nereiskia kad tie batai geresni uz turginius, nes pasirodo ir ten ir ten tais paciais prekiauja, o kainos tai dvigubai skiriasi!

Nu bet tu įskaičiuok:tave aptarnavo ,pasiūlė,niekas neapstumdė ,batus įdėjo į dėžutę,dėžutę į maišelį,davė garantukę.Tai ir susidaro šimtukas.
Man tai buvo sėkmingiau:pirkau bazėj žieminukus daug kas pagyrė klausė kur pirkau.Ale kad kaip ir gėda buvo pasisakyt kur.Pavasarį nueinu į tuos Žygio batus,žiūriu mano batai ,tipo nukainavimas.Kaina ta pati .
Atsakyti
Na as tai avalyne nesiskundziu.Batus perku ne lietuvoje,nes esu kelis kartus nusvilusi. Is mano turimu batu :
first.gif ALDO ir BARRATTS (madingi ir patogus).
second.gif ECCO ir DIESEL ( patogus)
third.gif CLARKS (patogus patogus ir dar karta patogus thumbup.gif , bet ne labai grazus verysad.gif )
Atsakyti
As tai nusivyliau Danijos parduotuvemis, turejau is ten ne viena pora batu, tai tik pirmoji buvo labai gera- patogus, odiniai, nelabai brangus, eidavau kaip basa. O kitos- basutes po namus turejau sunesiot, nes nusitryne, bateliai vis spaude, tryne tokie nemalonus buvo... O vyras turejo kelias poras is ten, tai nesiskunde, patogus lyg tais buvo. Priejau tokios isvados, kad kuo didesne Danijos parde, tuo tuo labiau neapsimoka pirkti, geriau nueini i mazesne ten ir pardavejos malonesnes, ir gali is bedos ka rasti.
Atsakyti
QUOTE(Boba @ 2006 09 22, 09:07)
Nu bet tu įskaičiuok:tave aptarnavo ,pasiūlė,niekas neapstumdė ,batus įdėjo į dėžutę,dėžutę į maišelį,davė garantukę.Tai ir susidaro šimtukas.
Man tai buvo sėkmingiau:pirkau bazėj žieminukus daug kas pagyrė klausė kur pirkau.Ale kad kaip ir gėda buvo pasisakyt kur.Pavasarį nueinu į tuos Žygio batus,žiūriu mano batai ,tipo nukainavimas.Kaina ta pati .

ir turguje - aptarnauja, nusisypso, ideda i dezute, i maiseli, o del garantijos - jei per savaite pajutai, kad netinka - gali grazinti (cia jau patikrintas dalykas)As stengiuosi pirkti gariunuose, nes mano kojoms batus issirinkti yra didziulis vargas doh.gif Perku lenkiskus ir nesioju po 2-3 metus. Parduotuvese nesiruosiu moketi dideliu pinigu, nes zinau is praktikos, tinkamu batu nerasiu.
Atsakyti
Sveikutes!!!
Gal galite patarti, kur galima butu rasti guminiu batu, tokiu spalvotu, kaip pernai Danijoj, ir net Maximoj man atrodo maciau? Va dabar prireike labai doh.gif Nezinau, kur ieskot schmoll.gif
Atsakyti
Nu aš aišku vyras man kitaip, bet kad baisiai įdomiai diskutuojat biggrin.gif
Mielosios, koks gi skirtumas kur batus perkat ir kokios firmos ir kiek kainuoja?
Aš darau taip: pačiupinu, jei patinka padas, oda, svoris ir t.t. tada žiūriu kaip "surinkimo kokybė" ar klijais neapibėgę ar siūlės nekreivos, jei padas apsiūtas tai biskį atlupu su pirštais tiek kad matytūsi ar siūlė tik dekoratyvinė ar tikrai padą prie bato laiko. Pažiųriu kaip padukas jaučiasi, ar nerą atsikišimų viduję. Tada apsiaunu ir pažiūrau kaip jaučiasi ant kojos (būtinai abu batus), pavaikštau. Ir viskas jei tinka imi ir namo. Gyvenime nebuvau nusipikęs nesmagių ar nepatvarių batų. O būna kartais, kad ir į darbą ir į žvejybą tenka tais pačiais nueit (apie žieminius čia). Ir išvis aš manau, kad normalūs batai neturi būti brangūs max iki 240 (brangiausi kokius kada nors turėjau- tiesa dar turiu kažkur, vis dar sveiki), o šiaip nuo 100 iki 200 Lt. Paskui prasideda ne batai, o mados dalykai, nebūtinai kokybė kainą kelia.
Dabar pagalvojau kuo apsiavęs ir biskį sutrikau paskaičiavęs, aštunti metai batams, o vis dar atrodo ir jaučiasi kaip nauji blink.gif , nors gal todėl kad tik pavasarį ir rudenį nešioju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2006 10 17, 15:31)
Ir išvis aš manau, kad normalūs  batai neturi būti brangūs max iki 240 (brangiausi kokius kada nors turėjau- tiesa dar turiu kažkur, vis dar sveiki), o šiaip nuo 100 iki 200 Lt.


Nu čia tai aš jau pradedu užpavydot už tokį sugebėjimą įsipaišyt į tokius kainų rėmus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 17, 15:54)
Nu čia tai aš jau pradedu užpavydot už tokį sugebėjimą įsipaišyt į tokius kainų rėmus lotuliukas.gif


Na man panašiai tenka įsitekt. Išpardavimai tam yra smile.gif Nors jei rėmų nebūtų, pagal mano skonį kiek išsirenku, batai nuo 500 iki 800lt būna... Pagalvojus, gerai, kad ir negaliu sau leist tokių nusipirkt lotuliukas.gif
Paskui paskaičiavus būtų kaip Kerei iš "Seksas ir miestas": už visų batų sumą pusę namo nusipirkt galima lotuliukas.gif
Ir niekad nesugebu nusipirkt tokių batų, kurie po mėnesio ar kelių taptų skylėti, lūžinėtų padai ir tt. Nes man kažkaip instinktyviai matosi, kuris batas sukriošęs po kelių savaičių bus, o kuris tarnaus ilgai. O ir problemos su su nulūžusiu kulnu niekad nebūna, nes nedėviu ir turbūt niekad nedėvėsiu aukštakulnių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 10 17, 17:20)
Na man panašiai tenka įsitekt. Išpardavimai tam yra smile.gif Nors jei rėmų nebūtų, pagal mano skonį kiek išsirenku, batai nuo 500 iki 800lt būna... Pagalvojus, gerai, kad ir negaliu sau leist tokių nusipirkt  lotuliukas.gif
Paskui paskaičiavus būtų kaip Kerei iš "Seksas ir miestas": už visų batų sumą pusę namo nusipirkt galima  lotuliukas.gif
Ir niekad nesugebu nusipirkt tokių batų, kurie po mėnesio ar kelių taptų skylėti, lūžinėtų padai ir tt. Nes man kažkaip instinktyviai matosi, kuris batas sukriošęs po kelių savaičių bus, o kuris tarnaus ilgai. O ir problemos su su nulūžusiu kulnu niekad nebūna, nes nedėviu ir turbūt niekad nedėvėsiu aukštakulnių smile.gif


Aš kiek supratau, žmogus ne apie išpardavimus kalbėjo rolleyes.gif
Vasarai ir demisezoninių iki 200Lt aš dar randu, o vat žiemai - schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 17, 18:02)
Aš kiek supratau, žmogus ne apie išpardavimus kalbėjo  rolleyes.gif
Vasarai ir demisezoninių iki 200Lt aš dar randu, o vat žiemai -  schmoll.gif


Na taip, žieminių ir aš nerandu už 200. Vis dėl to, natūralus kailis kainuoja.
Nebent gal turguj. Bet aš ten ir žiūrėt negaliu, kokie dažniausiai baisūs būna. Ir dauguma aukštakulniai.
Atsakyti